
Мотоблок Кентавр МБ 2012ДЕ в заводській упаковці
33 120 ₴
- В наявності
- +380 (96) 625-00-82
Мотоблок Кентавр МБ 2012ДЕ в заводській упаковці
У продажу два варіанти моделі, що відрізняються розміром коліс. (розмір коліс 4,00-10 а також 5,00-12 уточнюйте наявність)
Головні переваги
- Безпечне багатодискове зчеплення нормально розімкнутого типу з підпружиненим тросом.
- Муфта блокування важеля включення заднього ходу.
- Новий багатоступінчастий повітряний фільтр з прозорим циклоном.
- Зручний важіль «ручного газу» (манетка) з регулювальним баранчиком.
- Передача крутного моменту на фрезу з допомогою надійного конічного редуктора.
- Гумові м'які нековзні рукоятки на ручках керма та на важелі перемикання КПП.
- На глушнику встановлений об'ємний захисний кожух від можливих опіків.
- Швидке регулювання керма по висоті і куту повороту. Відкидна передня стійка.
- Паливний бак має кришку на різьбі, фільтр-сітку з міткою максимального рівня палива і фільтр на виході.
- Захисні металеві крила зі знімними розширювачами, можлива установка дисків захисту рослин.
- Універсальне причіпний пристрій мотоблочного типу. Поздовжній вал відбору потужності.
- Передній бампер з ручкою для перенесення і консолями для перевезення фрез.
- Надійний дизельний двигун потужністю 12 л. с. Модель МБ 2012ДЕ-4 з електростартером.
- Змінна (1+1+3)+(3+1+1) ширина захвату 880/1140/1400 мм.
- Пневматичні транспортні колеса 5.00-12 з протектором «ялинка».
Нова модель МБ 2012ДЕ в лінійці потужних дизельних мотоблоків з електростартером і повітряним охолодженням
Мотоблоки МБ 2012Д-4 МБ 2012ДЕ — найпотужніші серед дизельних моделей «Кентавр» з повітряним охолодженням. На цих мотоблоки встановлені надійні двигуни потужністю 12 л. с. Вони комплектуються почвофрезами з максимальною шириною захвату 1400 мм і транспортними колесами великого розміру 5.00-12. Модель МБ 2012ДЕ-4 оснащена електростартером і акумулятором. Ці мотоблоки цілком придатні не тільки для застосування в особистих господарствах, але і для професійного використання на городніх, в садових і тепличних комплексах, а також в якості транспортного засобу для перевезення вантажів на спеціальному причепі
Технічні характеристики дизельного мотоблоку Кентавр МБ 2012ДЕ
| Модель двигуна | 188FA |
| Тип двигун | Одноциліндровий 4-тактний з примусовим повітряним охолодженням |
| Максимальна потужність, кВт (л. с.) | 8,8/12,0 |
| Робочий об'єм двигуна, см3 | 438 |
| Номінальна частота обертів двигуна, об/хв | 3600 |
| Ємність паливного бака, л | 4,0 |
| Система запуску двигуна | Електростартер, ручний стартер |
| Акумуляторна батарея, А*год | 36 |
| Система охолодження двигуна | повітряне примусового типу |
| Привід трансмісії | Прямий |
| Зчеплення | Багатодискове в масляній ванні, нормально розімкнуте |
| Кількість передач вперед/назад | 2/1 |
| Редуктор фрези | Конічний |
| Вал відбору потужності (ВОМ) | Задній поздовжній Ø18 шпонка |
| Діаметр ротора фрези, мм | 360 |
| Формула секцій фрези | (1+1+3)+(3+1+1) |
| Кількість ножів фрези, шт. | 40 |
| Довжина / товщина ножа, мм | 235 / 5,5 |
| Ширина культивації, мм | 865 / 1120 / 1380 |
| Колеса | 5.00-12 |
| Колія транспортних коліс, мм | 750 |
| Максимальні габарити в зборі (д/ш/в) без урахування подйома керма, мм - на колесах; мм - на фрезах |
1780/670/910 на колесах 1780/670/910 на фрезах |
| Вага брутто, кг | 175 |
| Вага в зборі (без палива, на колесах), кг | 168 |
| Додаткове обладнання | - |
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації або технічних характеристиках, що можливо у зв'язку із змінами у виробника. Всі деталі уточнюйте у менеджера! Дякуємо за розуміння!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Марка двигуна | 188FA |
| Мінімальна ширина обробки | 87 см |
| Максимальна ширина обробки | 114 см |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 12 к. с. |
| Об'єм двигуна | 438 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1780 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Висота | 910 мм |
| Вага | 175 кг |
- Ціна: 33 120 ₴





