Мотоблок Кентавр МБ 1081Д+грунтофреза+плуг (8 к. с., електростартер)
Мотоблок укомплектований фрезою і плугом. Зібраний, залиті всі необхідні масла і паливо, готовий до експлуатації. Доставляємо по всій Україні, є можливість доставки «під двері». Гарантія 12 місяців від офіційного виробника. В наявності запасні частини за низькими цінами.
Мотоблок Кентавр МБ 1081Д оснащений чотирьох тактний двигун потужністю 8 л. с. Це надійний помічник у сільському господарстві. Електричний стартер полегшує пуск двигуна в будь-яких погодних умовах. Примусове водяне охолодження допомагає переносити тривалі високі навантаження. Фара, забезпечить видимість в темний час доби.
Призначення:
Мотоблок Кентавр МБ 1081Д може використовуватися з різним навісним обладнанням. Завдяки чому, агрегат виконує повний спектр робіт по обробці земельної ділянки, починаючи від культивації цілини, закінчуючи посівом, посадкою і збором урожаю. Можлива установка і додаткової навішування, такий як лопата-відвал, мотопомпа або косарка.
Переваги:
- На кришці редуктора приклепана табличка із зазначенням моделі і серійним номером
- Більш якісне фарбування двигуна
- Расцепляющие важелі на керма мають поворотну пружину
- Вилки на важелях виготовлені з листового металу (не литі)
- Задня кришка редуктора завтулена двома металевими втулками під палець фіксації навішування-це зменшить знос отвору під палець
- Більш якісне фарбування, облицювання як всередині так і зовні
- Рукоятки керма жорсткі (з щільної гуми)
- Шини поліпшеної якості з логотипом "Кентавр"
- Колісні диски пофарбовані набагато краще
- Маточини литі, роз'ємні
- Кожух грунтофрез суцільно зварена, що вплинуло на жорсткість конструкції і стійкість до вібрацій
- Маточини грунтофрез (ліві і праві) симетричні розташуванню кріплень для ножів
- Кріплення ножів на маточинах розташовані симетрично, кількість ножів по 10 шт. на кожній маточині
- Шліцьові частини на валах редуктора з лівої і правої сторін симетричні
- Рама кріплення двигуна в місцях приєднання до редуктора посилена додатковими пластинами
- Підсилювачі для жорсткості у вигляді трикутника на рамі кріплення двигуна
- Додаткові пластини в місцях кріплення двигуна до рами
- Дводискове зчеплення
- Хромовані вузли без іржі і помутнінь
- Фарбування якісна, з попередніми грунтуванням без слідів корозії
· Висока прохідність;
- Швидка окупність;
- Простота обслуговування;
- Универсальность;
- Повышенный моторесурс.
По сравнению с предыдущими моделями внесены следующие улучшения:
- Установлена новая решетка радиатора;
- Металлический отстойник вместо пластикового;
- Трех ручейковый шкив вместо двух ручейкового;
- Усиленная рама и ее крепление;
- Дисковое сцепление;
- Добавлена возможность регулировки положения руля;
- ЗИП с увеличенной комплектацией.
Приобрести мотоблок Кентавр МБ 1081Д по низкой цене, с гарантией и доставкой, Вы можете у нашей компании «Трактор Плюс». Наши сотрудники проконсультируют Вас по всем вопросам.
“Трактор Плюс” профессионально ориентированный сайт по продаже сельскохозяйственной техники и навесного оборудования. Являясь официальными представителями завода–производителя, предоставляем заводскую гарантию. Сельскохозяйственную технику и навесное оборудование доставляем по всей территории Украины (за исключением временно оккупированных районов Донецкой и Луганской областей, а также полуострова Крым), можем доставить прямо к Вашему двору. Доставка осуществляется без предоплаты и дополнительных платежей (за исключением оплаты услуг сторонних перевозчиков, таких как Новая Почта и тд.), мы доверяем нашим клиентам и уверены в качестве своей продукции. Звоните прямо сейчас и наши квалифицированные консультанты с радостью и профессионально ответят на все оставшиеся Ваши вопросы. Звоните и получите самую полную информацию и приобретайте необходимую Вам технику уже сегодня! Хорошего Вам урожая!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Максимальна ширина обробки | 100 см |
| Максимальна глибина обробки | 19 см |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Трансмісія | Шестеренчато-ланцюговий редуктор |
| Зчеплення | Пасове |
| В комплекте оборудования | Культиватор, Плуг |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 8 к. с. |
| Об'єм двигуна | 452 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Витрата палива | 1.71 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 224 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна частота обертання двигуна, об. мін. | 2200 |
- Ціна: 41 400 ₴





