
Мотоблок Кентавр МБ 2017Б в заводській упаковці
25 520 ₴
- В наявності
- Код: 123074
- +380 (96) 625-00-82
Мотоблок Кентавр МБ 2017Б в заводській упаковці
Головні переваги
- Безпечне багатодискове зчеплення нормально розімкнутого типу з підпружиненим тросом.
- Муфта блокування важеля включення заднього ходу.
- Зручний важіль «ручного газу» (манетка) з регулювальним баранчиком.
- Вимикач двигуна на кермі в зручному місці, датчик контролю рівня масла в картері двигуна.
- Передача крутного моменту на фрезу з допомогою надійного конічного редуктора.
- Гумові м'які нековзні рукоятки на ручках керма та на важелі перемикання КПП.
- На глушнику встановлена додаткова об'ємна захисна сітка від можливих опіків.
- Швидке регулювання керма по висоті і куту повороту. Відкидна передня стійка.
- Паливний бак має кришку на різьбі, фільтр-сітку з міткою максимального рівня палива і фільтр на виході.
- Захисні металеві крила зі знімними розширювачами, можлива установка дисків захисту рослин.
- Універсальне причіпний пристрій мотоблочного типу. Поздовжній вал відбору потужності.
- Передній бампер з ручкою для перенесення і консолями для перевезення фрез.
- Надійний бензиновий двигун потужністю 17 л. с.
- Новий повітряний фільтр з виносним повітрозабірником на кермі.
- Змінна (1+1+3)+(3+1+1) ширина захвату 880/1140/1400 мм.
- Пневматичні транспортні колеса камерні 5.00-12 з протектором «ялинка».
Коротка характеристика
|
ТИП ПАЛИВА |
БЕНЗИН |
|
ПОТУЖНІСТЬ ДВИГУНА, Л. С. |
17,0 |
|
ОХОЛОДЖЕННЯ |
ПОВІТРЯНЕ |
|
ТИП ПРИВОДУ ЗЧЕПЛЕННЯ |
ПРЯМИЙ, З БАГАТОДИСКОВИМ НОРМАЛЬНО РОЗІМКНЕНИМ ЗЧЕПЛЕННЯ В МАСЛЯНІЙ ВАННІ |
|
СТАРТЕР |
РУЧНИЙ |
|
ШИРИНА ЗАХОПЛЕННЯ ФРЕЗИ, ММ |
880, 1140, 1140 |
|
РОЗМІР КОЛІС |
5.00-12 |
|
ВАЛ ВІДБОРУ ПОТУЖНОСТІ |
ЗАДНІЙ ПОЗДОВЖНІЙ |
Опис
МБ 2017Б-4 — найпотужніший з мотоблоків «Кентавр» з бензиновими двигунами, справжній монстр. Унікальний двигун потужністю 17 кінських сил впритул наближає цей мотоблок по продуктивності до колісних мототракторам. Ширина захвату грунтофрез максимальна для мотоблоків — 1400 мм В комплекті великі 12-дюймові транспортні колеса. Отже, МБ 2017Б-4 цілком підходить не тільки для застосування в особистих господарствах, але і для професійного використання на городніх, в садових і тепличних комплексах, а також в якості транспортного засобу для перевезення вантажів на спеціальному причепі.
Повна характеристика
ДВИГУН
|
МОДЕЛЬ ДВИГУНА |
H192F |
|
ТИП ПАЛИВА |
БЕНЗИН |
|
ПОТУЖНІСТЬ ДВИГУНА, Л. С. |
17,0 |
|
РОБОЧИЙ ОБ'ЄМ ДВИГУНА, СМ3 |
458 |
|
НОМІНАЛЬНІ ОБЕРТИ, ОБ/ХВ |
3000 |
|
НОМІНАЛЬНА ВИТРАТА ПАЛИВА, Г/кВт∙ГОД |
360 |
|
ЄМНІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА, Л |
6,0 |
|
СИСТЕМА ЗАПУСКУ ДВИГУНА |
РУЧНИЙ СТАРТЕР |
|
ПОВІТРЯНИЙ ФІЛЬТР |
КОНТАКТНО-МАСЛЯНОГО ТИПУ |
|
ТИП, ЄМНІСТЬ АКБ А∙год |
- |
|
ОБ'ЄМ КАРТЕРА ДВИГУНА, Л |
1,2 |
|
ТИП МАСЛА В КАРТЕРІ ДВИГУНА |
ТМ "ДТЗ" TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG |
|
ДАТЧИК РІВНЯ МАСТИЛА |
+ |
|
СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ ДВИГУНА |
ПОВІТРЯНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ |
|
ОБ'ЄМ СИСТЕМИ ОХОЛОДЖЕННЯ, Л |
- |
|
ТИП ОХОЛОДЖУЮЧОЇ РІДИНИ |
- |
ТРАНСМІСІЯ, ХОДОВА ЧАСТИНА
|
ТИП ПРИВОДУ ТРАНСМІСІЇ |
ПРЯМИЙ ШЕСТЕРНИЙ |
|
ТИП ЗЧЕПЛЕННЯ |
НОРМАЛЬНО РОЗІМКНУТЕ БАГАТОДИСКОВЕ В МАСЛЯНІЙ ВАННІ |
|
ТИП ПРИВОДНИХ РЕМЕНІВ |
- |
|
СТРУМОК ДЛЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ АКТИВНОЇ НАВІШУВАННЯ |
- |
|
ТИП КОРОБКИ ПЕРЕДАЧ |
ШЕСТЕРНА |
|
КІЛЬКІСТЬ ПЕРЕДАЧ ВПЕРЕД/НАЗАД |
2 / 1 |
|
СПОСІБ ВКЛЮЧЕННЯ ЗАДНЬОГО ХОДУ |
РУЧКА НА КЕРМІ |
|
ПРИВІД ФРЕЗИ |
ПРЯМИЙ З КОНІЧНИМ РЕДУКТОРОМ |
|
ВАЛ ВІДБОРУ ПОТУЖНОСТІ |
ЗАДНІЙ ПОЗДОВЖНІЙ, ПІД ШПОНКУ Ø18, L=24 |
|
ОБСЯГ МАСЛА В КАРТЕРІ ТРАНСМІСІЇ, Л |
3,0 |
|
ТИП МАСЛА В КАРТЕРІ ТРАНСМІСІЇ |
ТМ "ДТЗ" ТАД-17 І API GL- |
|
ТРАНСПОРТНІ КОЛЕСА |
4.00-10 |
|
КОЛІЯ КОЛІС, ММ |
690 |
|
НОМІНАЛЬНА ШВИДКІСТЬ РУХУ НА КОЛЕСАХ ВПЕРЕД/НАЗАД, КМ/ГОД |
6,5; 11,5 / 4,9 |
|
ТИП І РЕГУЛЯТОР КЕРМА |
ШВИДКА РЕГУЛИРОВКАПО ВИСОТІ ТА НАПРЯМКУ |
РОБОЧІ ОРГАНИ
|
ТИП ПРИЧІПНОГО ПРИСТРОЮ |
МОТОБЛОЧНОГО ТИПУ |
|
СПОСІБ УСТАНОВКИ ГРУНТОФРЕЗ |
ЗАМІСТЬ ТРАНСПОРТНИХ КОЛІС |
|
НОМІНАЛЬНА ЧАСТОТА ОБЕРТАННЯ ГРУНТОФРЕЗ, ОБ/ХВ |
60, 107 |
|
КІЛЬКІСТЬ СЕКЦІЙ ГРУНТОФРЕЗ, ШТ |
10=(3+1+1)х2 |
|
РОЗМІР / КІЛЬКІСТЬ / ТИП НОЖІВ ГРУНТОФРЕЗ |
6 ММ × 235 ММ / 40 ШТ. |
|
ШИРИНАЗАХВАТА ГРУНТОФРЕЗ, ММ |
880, 1140, 1140 |
|
ДІАМЕТР РОТОРА ГРУНТОФРЕЗ, ММ |
360 |
|
ГЛИБИНА КУЛЬТИВАЦІЇ, ММ |
ДО 200 |
ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ
|
ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ |
- |
|
ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ |
- |
|
ІНШЕ ОБЛАДНАННЯ |
- |
|
ЗІП |
В КОМПЛЕКТІ |
МАСОГАБАРИТНІ ДАНІ
|
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ В ЗБОРІ (ДхШхВ), НА КОЛЕСАХ / НА ФРЕЗ, ММ |
1780×670×910 / 1780×1400×750 |
|
СПОРЯДЖЕНА ВАГА, НА КОЛЕСАХ/НА ФРЕЗАХ, КГ |
143 / 148 |
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації або технічних характеристиках, що можливо у зв'язку із змінами у виробника. Всі деталі уточнюйте у менеджера! Дякуємо за розуміння!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | H192F |
| Мінімальна ширина обробки | 88 см |
| Максимальна ширина обробки | 114 см |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 17 к. с. |
| Об'єм двигуна | 458 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1780 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Висота | 910 мм |
| Вага | 143 кг |
- Ціна: 25 520 ₴





