
Мотоблок Кентавр МБ 1010Д+фреза (10 л. с., ручний стартер)
44 320 ₴
- В наявності
- Код: 46823
- +380 (96) 625-00-82
Мотоблок Кентавр МБ 1010Д+фреза (10 л. с., ручний стартер)
- Великий чавунний картер двигуна;
- дводискове зчеплення,
- три приводних ременів,
- зручне перемикання на підвищені/знижені передачі;
- регульований по висоті кермо;
- посилена задня кришка редуктора;
- посилені маточини;
- посилена рама двигуна; колір: зелений; + грунтофреза на 22 ножів, металеве опорне колесо+плуг
Мотоблок поставляється вже в зборі з залитими маслами і паливом. В комплект відразу включений плуг і грунтофреза «Кентавр 100». Встановлена офіційна гарантія 12 місяців від виробника. За дуже низькою ціною надається доставка «під двері» по всій Україні(за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим).
Мотоблок Кентавр МБ 1010Д це важкий, надійний агрегат з водяним охолодженням, оснащений 4-х тактний дизельним двигуном потужністю 10 л. с. Здатний тривалий час переносити високі навантаження. Великий вибір навішування, дозволяє застосовувати мотоблок практично для будь-яких робіт у сільському господарстві.
Призначення:
Мотоблок Кентавр МБ 1010Д застосовується для обробки грунту, посадки, посіву та збирання врожаю, заготівлі кормів та для транспортування вантажу. Рекомендована оброблювана площа до 5 гектар.
Переваги:
- На кришці редуктора приклепана табличка із зазначенням моделі і серійним номером
- Більш якісне фарбування двигуна
- Расцепляющие важелі на керма мають поворотну пружину
- Вилки на важелях виготовлені з листового металу (не литі)
- Задня кришка редуктора завтулена двома металевими втулками під палець фіксації навішування-це зменшить знос отвору під палець
- Більш якісне фарбування, облицювання як всередині так і зовні
- Рукоятки керма жорсткі (з щільної гуми)
- Шини поліпшеної якості з логотипом "Кентавр"
- Колісні диски пофарбовані набагато краще
- Маточини литі, роз'ємні
- Кожух грунтофрез суцільно зварена, що вплинуло на жорсткість конструкції і стійкість до вібрацій
- Маточини грунтофрез (ліві і праві) симетричні розташуванню кріплень для ножів
- Кріплення ножів на маточинах розташовані симетрично, кількість ножів по 10 шт. на кожній маточині
- Шліцьові частини на валах редуктора з лівої і правої сторін симетричні
- Рама кріплення двигуна в місцях приєднання до редуктора посилена додатковими пластинами
- Підсилювачі для жорсткості у вигляді трикутника на рамі кріплення двигуна
- Додаткові пластини в місцях кріплення двигуна до рами
- Дводискове зчеплення
- Хромовані вузли без іржі і помутнінь
- Фарбування якісна, з попередніми грунтуванням без слідів корозії
- Перфорована решітка радіатора
- Відстійник для палива виконаний з металу
- Кришка картера виготовлена з чавуну
- Встановлено трьох ручейковий шків, що істотно покращує передачу крутного моменту і спрощує установку деякого навісного обладнання
- Додатково посилена рама
- 5-ти точковое кріплення рами
- Поліпшене двох дискове зчеплення
- Регулювання керма в трьох положеннях
- Розширений ЗІП
- Нова коробка передач, тепер перемикання підвищених і знижених швидкостей більш плавно і легше
Ви можете придбати мотоблок Кентавр МБ 1010Д в повній комплектації на більш вигідних умовах в нашому магазині «Трактор Плюс». Ми надаємо гарантію та сервісне обслуговування від виробника, пропонуємо низьку ціну і забезпечуємо доставку за заниженою вартістю. Телефонуйте, цікавтеся діючими акціями та знижками.
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), мы доверяем нашим клиентам и уверены в качестве своей продукции. Звоните прямо сейчас и наши квалифицированные консультанты с радостью и профессионально ответят на все оставшиеся Ваши вопросы. Звоните и получите самую полную информацию и приобретайте необходимую Вам технику уже сегодня! Хорошего Вам урожая!
К вниманию покупателя! На сайте, к сожалению, возможны неточности в описании, фото, комплектации или технических характеристиках, что возможно в связи с изменениями у производителя. Все детали уточняйте у менеджера! Благодарим за понимание!
Великий чавунний картер двигуна (кришка картера двигетеля-алюмінієва), покращений генератор; 2 ступеня очищення повітря; дводискове зчеплення, три приводних ременя, зручне перемикання на підвищені/знижені передачі; розширена колія на 100мм; нерегульований кермо.без сталевих втулок.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Максимальна ширина обробки | 100 см |
| Максимальна глибина обробки | 19 см |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 10 к. с. |
| Об'єм двигуна | 573 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Кількість обертів двигуна | 2300 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Витрата палива | 1.87 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2170 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Вага | 247 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна частота обертання двигуна, об. мін. | 2300 |
- Ціна: 44 320 ₴





