Мотоблок Кентавр МБ40-2 (7л. с., ремінний привід, бензин) в заводській упаковці
Культиватор Кентавр МБ 40-2 — оснащений комбінованої коробкою швидкостей з двома передніми і однією задньою передачами для роботи на різних грунтах з різним типом навісного обладнання. Для ручного запуску двигуна передбачена повітряна заслінка і краник. Пристрій має шестигранні маточини відрізняються високою надійністю і виключають можливість зрізання шплінтів.
Два приводних ременів; розбірний редуктор з чавуну; можливість підключення роторної косарки; повітряний фільтр масляного типу; регулювання по висоті керма з можливістю розворота на 180°; кнопка екстреної зупинки двигуна на кермі; металеві ручки управління; колір на вибір: червоний, синій; без дисків захисту рослин.![]() |
У моделі Кентавр МБ 40-2 передбачено два клиновидних ременя, які здійснюють передачу крутного моменту від двигуна до редуктора, що дозволяє підвищити тягу мотоблока і знизити навантаження на ремені. При управлінні цим пристроєм не відчувається зниження потужності навіть при роботі з важкими грунтами. Культиватор має систему регулювання положення керма по висоті.
Характеристики двигуна Кентавр МБ 40-2:
- На даному мотоблоки варто бензиновий двигун ДБ170Н (аналог HONDA GX-210), на 7 л. с.
- Поршень на 208 куб. см
- Вал відбору потужності йде на цьому двигуні тільки у вигляді бічного 3х ручейного шківа
- Витрата палива (максимальний 1,9 л/год , при середніх навантаженнях 1,5 л/год)
- Примусове повітряне охолодження
- 50% економія масла і 20% економія палива за рахунок верхнього розташування клапанів OHV і похилого циліндра
Переваги бензинових двигунів:
- Легко заводяться без електростартера (навіть взимку)
- Простота конструкції (дешевше як вартість самого двигуна, так і в обслуговуванні та ремонті)
- Тихі при роботі
Зручність використання Кентавр МБ 40-2:
- Розрахований на обробку землі до 30 соток
- Вага 70 кг (забезпечує впевнену роботу при культивації та перевезення вантажів)
- Нерозбірна фреза з 3 секцій з кожної сторони (24 ножа)
- Регульована фреза 2+1 на (32 ножа)
- Регулювання керма вгору-вниз на 135°, вліво/вправо на 180°
- Зручна коробка передач 2 вперед/1 назад
- Кнопка екстреної зупинки двигуна (на кермі)
Надійність мотоблоку Кентавр МБ 40-2:
- Моторесурс мотоблока 3 тис. годин (розрахований на 6-7 років активного використання)
- Гарантія 1 рік (63 сервісних центру в Україні)
- Дискретний датчик аварійно-низького рівня масла (не дає запустити двигун при низькому рівні масла)
- Металеві ручки управління
- Встановлений повітряний фільтр в масляній ванні (допомагає захистити двигун сильно запиленій середовищі)
- Чавунний картер двигуна (Нечутливий до перегріву)
З чим часто використовують Кентавр МБ 40-2:
- Роторна косарка
- Фреза
- Плуг
- Причіп (перевезення вантажів до 350 кг)
- Картоплекопалка (універсальна)
- Картофлесажалка
- Дискові та стрілоподібні окучники
- Грунтозацепи
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка осуществляется без предоплаты и дополнительных платежей (за исключением оплаты услуг сторонних перевозчиков, таких как Новая Почта и тд.), мы доверяем нашим клиентам и уверены в качестве своей продукции. Звоните прямо сейчас и наши квалифицированные консультанты с радостью и профессионально ответят на все оставшиеся Ваши вопросы. Звоните и получите самую полную информацию и приобретайте необходимую Вам технику уже сегодня! Хорошего Вам урожая!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації або технічних характеристиках, що можливо у зв'язку із змінами у виробника. Всі деталі уточнюйте у менеджера! Дякуємо за розуміння!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | ДБ170Н одноциліндровий чотиритактний професійний |
| Максимальна ширина обробки | 81 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Зчеплення | Пасове |
| Швидкість руху (транспортна) | 7 км/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 215 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1740 мм |
| Ширина | 980 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Вага | 70 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Привід | 2 клиновидно зубчастих ременя. |
| Гарантія | 12мес |
| Ширина обробки, мм | 450/860 |
| Колеса | 4,00-8 |
| КПП | Шестереночно ланцюговий редуктор: 2 вперед / 1 назад. |
| Робочі обороти | 3600 про../хв. |
| Додатково | Шків на двигуні встановлений 3-х ручейный. Для підключення роторної косарки |
- Ціна: 16 520 ₴









