
Мотоблок Кентавр МБ 2010Д ( колеса 4.00 - 10) в заводській упаковці
26 880 ₴
- В наявності
- Код: 123075
- +380 (96) 625-00-82
Мотоблок Кентавр МБ 2010Д ( колеса 4.00 - 10) в заводській упаковці
Мотоблок Кентавр МБ 2010Д це нова модель від відомого виробника міні сільгосптехніки. На дану модель поширюється офіційна гарантія 1 рік.
Можлива доставка по Україні прямо у двір - безкоштовно! Без передоплати.
Техніко-експлуатаційні характеристики нового мотоблока вище ніж у попередніх модифікацій.
Головні переваги
- Безпечне багатодискове зчеплення нормально розімкнутого типу з підпружиненим тросом.
- Муфта блокування важеля включення заднього ходу.
- Новий багатоступінчастий повітряний фільтр з прозорим циклоном.
- Зручний важіль «ручного газу» (манетка) з регулювальним баранчиком.
- Передача крутного моменту на фрезу з допомогою надійного конічного редуктора.
- Гумові м'які нековзні рукоятки на ручках керма та на важелі перемикання КПП.
- На глушнику встановлений об'ємний захисний кожух від можливих опіків.
- Швидке регулювання керма по висоті і куту повороту. Відкидна передня стійка.
- Паливний бак має кришку на різьбі, фільтр-сітку з міткою максимального рівня палива і фільтр на виході.
- Захисні металеві крила зі знімними розширювачами, можлива установка дисків захисту рослин.
- Універсальне причіпний пристрій мотоблочного типу. Поздовжній вал відбору потужності.
- Передній бампер з ручкою для перенесення і консолями для перевезення фрез.
- Надійний дизельний двигун потужністю 10 л. с. Модель МБ 2010ДЕ з електростартером.
- Змінна (1+1+2)+(2+1+1) ширина захвату 620/880/1140 мм (можна збільшити до 1400 мм).
- Пневматичні транспортні колеса 4.00-10 (можна встановлювати 5.00-12) з протектором «ялинка».
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Коротка характеристика
|
Параметр
|
МБ 2010Д
|
|
Тип палива
|
Дизель
|
|
Потужність двигуна, л. с.
|
10,0
|
|
Охолодження
|
Повітряне
|
|
Тип приводу зчеплення
|
Прямий, з багатодисковим нормально розімкненим зчеплення в масляній ванні
|
|
Стартер
|
Ручний
|
|
Ширина захоплення фрези, мм
|
620, 880, 1140
|
|
Розмір коліс
|
4.00-10
|
|
Вал відбору потужності
|
Задній поздовжній
|
Опис
Дизельні мотоблоки МБ 2010Д-4 МБ 2010ДЕ-4 конструктивно схожі з базовою моделлю МБ 2060Д-4, але оснащені відчутно більш потужним 10-сильним двигуном, а МБ 2010ДЕ-4 ще має електростартер і акумуляторну батарею. Тобто їх продуктивність і ефективність значно більше, як при обробці грунту, так і при транспортуванні вантажів на спеціальному причепі. З'явилася можливість розширення захоплення грунтофрез до 1400 мм завдяки додатковим секціях та встановлення коліс розміром 5.00-12 (додаткові секції грунтофрез і колеса 5.00-12 купуються окремо).
Повна характеристика
|
Параметр
|
МБ 2010Д
|
|
|
Двигатель
|
||
|
Модель двигателя
|
186FA
|
|
|
Тип палива
|
Дизель
|
|
|
Потужність двигуна, л. с.
|
10,0
|
|
|
Рабочий объем двигателя, см3
|
406
|
|
|
Номинальные обороты, об/мин
|
3000
|
|
|
Номинальный расход топлива, г/кВт∙час
|
273
|
|
|
Емкость топливного бака, л
|
4,0
|
|
|
Система запуска двигателя
|
Ручной стартер
|
|
|
Воздушный фильтр
|
Многоступенчатый фильтр с прозрачным циклоном
|
|
|
Тип, емкость АКБ А∙ч
|
—
|
|
|
Объем картера двигателя, л
|
1,3
|
|
|
Тип масла в картере двигателя
|
ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG
|
|
|
Датчик уровня масла
|
+
|
|
|
Система охлаждения двигателя
|
Воздушное охлаждение
|
|
|
Объем системы охлаждения, л
|
—
|
|
|
Тип охлаждающей жидкости
|
—
|
|
|
Трансмиссия, ходовая часть
|
||
|
Тип привода трансмиссии
|
Прямой шестерёнчатый
|
|
|
Тип сцепления
|
Нормально разомкнутое многодисковое в масляной ванне
|
|
|
Тип приводных ремней
|
—
|
|
|
Ручей для подключения активной навески
|
—
|
|
|
Тип коробки передач
|
Шестерёнчатая
|
|
|
Количество передач вперед/назад
|
2 / 1
|
|
|
Способ включения заднего хода
|
Рукоятка на руле
|
|
|
Привод фрезы
|
Прямой с коническим редуктором
|
|
|
Вал відбору потужності
|
Задний продольный, под шпонку Ø18, L=24
|
|
|
Объем масла в картере трансмиссии, л
|
3,0
|
|
|
Тип масла в картере трансмиссии
|
ТМ «ДТЗ» ТАД-17и API GL-
|
|
|
Транспортные колеса
|
4.00-10
|
|
|
Колея колес, мм
|
750
|
|
|
Номинальная скорость движения на колесах вперед/назад, км/час
|
6,5; 11,2 / 5
|
|
|
Тип и регулировки руля
|
Быстрая регулировка по высоте и направлению
|
|
|
Рабочие органы
|
||
|
Тип прицепного устройства
|
Мотоблочного типа
|
|
|
Способ установки почвофрезы
|
Вместо транспортных колес
|
|
|
Номинальная частота вращения почвофрезы, об/мин
|
78; 133
|
|
|
Количество секций почвофрезы, шт.
|
8=(2+1+1)×2
|
|
|
Размер / количество / тип ножей почвофрезы
|
5,5 мм × 235 мм / 32 шт.
|
|
|
Ширина захвата почвофрезы, мм
|
620, 880, 1140
|
|
|
Диаметр ротора почвофрезы, мм
|
360
|
|
|
Глубина культивации, мм
|
До 200
|
|
|
Дополнительное оборудование
|
||
|
Электрооборудование
|
—
|
|
|
Измерительные приборы
|
—
|
|
|
Прочее оборудование
|
—
|
|
|
ЗИП
|
В комплекте
|
|
|
Массогабаритные данные
|
||
|
Габаритные размеры в сборе (Д×Ш×В), на колесах/на фрезах, мм
|
1780×670×850 / 1780×1140×805
|
|
|
Снаряженный вес, на колесах/на фрезах, кг
|
125 / 137
|
|
К вниманию покупателя! На сайте, к сожалению, возможны неточности в описании, фото, комплектации или технических характеристиках, что возможно в связи с изменениями у производителя. Все детали уточняйте у менеджера! Благодарим за понимание!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Марка двигуна | 186FA |
| Мінімальна ширина обробки | 62 см |
| Максимальна ширина обробки | 82 см |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 10 к. с. |
| Об'єм двигуна | 406 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 300 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1780 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 125 кг |
- Ціна: 26 880 ₴






