
Мотоблок Кентавр МБ 1012E+фреза (12 л. с. електростартер)
53 880 ₴
- В наявності
- Код: 113169
- +380 (96) 625-00-82
Мотоблок Кентавр МБ 1012E+фреза (12 л. с. електростартер)
Мотоблок в зборі, залиті всі масла. В комплекті плуг пнм 1-20 і почвофренза Кентавр 100. Доставка по всій Україні транспортними компаніями: Інтайм, Міст Експрес, НП. Офіційна гарантія 12 місяців від виробника. Наявність запчастин за гуманним цінами.
Мотоблок Кентавр МБ 1012E являє собою більш потужну модель, популярних мотоблоків. Апарат призначений для виконання широкого спектру робіт на земельних ділянках від 50 соток до 4 га. Мотоблок оснащений водяним примусовим охолодженням, валом відбору потужності і розблокуванням диференціала. Завдяки чому, істотно збільшується термін служби агрегату, є можливість застосування великої кількості навісного обладнання та полегшує управління.
- На кришці редуктора приклепана табличка із зазначенням моделі і серійним номером
- Більш якісне фарбування двигуна
- Расцепляющие важелі на керма мають поворотну пружину
- Вилки на важелях виготовлені з листового металу (не литі)
- Задня кришка редуктора завтулена двома металевими втулками під палець фіксації навішування-це зменшить знос отвору під палець
- Більш якісне фарбування, облицювання як всередині так і зовні
- Рукоятки керма жорсткі (з щільної гуми)
- Шини поліпшеної якості з логотипом "Кентавр"
- Колісні диски пофарбовані набагато краще
- Маточини литі, роз'ємні
- Кожух грунтофрез суцільно зварена, що вплинуло на жорсткість конструкції і стійкість до вібрацій
- Маточини грунтофрез (ліві і праві) симетричні розташуванню кріплень для ножів
- Кріплення ножів на маточинах розташовані симетрично, кількість ножів по 10 шт. на кожній маточині
- Шліцьові частини на валах редуктора з лівої і правої сторін симетричні
- Рама кріплення двигуна в місцях приєднання до редуктора посилена додатковими пластинами
- Підсилювачі для жорсткості у вигляді трикутника на рамі кріплення двигуна
- Додаткові пластини в місцях кріплення двигуна до рами
- Дводискове зчеплення
- Хромовані вузли без іржі і помутнінь
- Фарбування якісна, з попередніми грунтуванням без слідів корозії




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Мінімальна ширина обробки | 100.0(см) |
| Максимальна ширина обробки | 100.0(см) |
| Максимальна глибина обробки | 19.0(см) |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Ремінне |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекті обладнання | Культиватор, Фреза |
| Гарантійний термін | 12(міс) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 12.0(л. с.) |
| Об'єм двигуна | 815.0(куб. см) |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Обсяг паливного бака | 9.0(л) |
| Витрата палива | 2.22(л/год) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 217.0(мм) |
| Ширина | 98.0(мм) |
| Висота | 115.0(мм) |
| Вага | 300.0(кг) |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна потужність, к. с./кВт | 12/8,89 /5,15 |
| Двигун | одноциліндровий 4-х тактний |
| Максимальна частота обертання двигуна, об. мін. | 2300 |
| Ємність паливного бака, л | 9 |
| Тип зчеплення | дводискове сухого типу з постійним зчеплення фрикційного типу |
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації або технічних характеристиках, що можливо у зв'язку із змінами у виробника. Всі деталі уточнюйте у менеджера! Дякуємо за розуміння!
Великий чавунний картер двигуна (кришка картера двигетеля-алюмінієва), покращений генератор; 2 ступеня очищення повітря; дводискове зчеплення, три приводних ременя, зручне перемикання на підвищені/знижені передачі; розширена колія на 100мм; нерегульований кермо.без сталевих втулок.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Мінімальна ширина обробки | 100 см |
| Максимальна ширина обробки | 100 см |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Фрези, Плуг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 12 к. с. |
| Об'єм двигуна | 815 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Кількість обертів двигуна | 2300 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 9 л |
| Витрата палива | 2.22 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 269 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Привід | кліноременная передача (3 ременя) |
- Ціна: 53 880 ₴









