Мотоблок Кентавр МБ 1010Д
Головні переваги
- Надійний дизельний двигун потужністю 8, 10 або 12 л. с. Моделі з індексом «ДЕ» мають електростартер.
- Кріплення рами двигуна на 5 болтах. Ефективна система водяного охолодження.
- Багатоступінчастий повітряний фільтр з прозорим циклоном.
- Коробка перемикання передач (3+1)×2 із спрощеної в експлуатації схемою перемикання.
- Три приводних ременя на головній передачі. Металевий захисний кожух на веденому шківі.
- Додатковий струмок на приводному шківі для підключення робочих органів навісного обладнання.
- Дводискове нормально замкнутий зчеплення з системою фіксації у включеному стані.
- Передача крутного моменту на колеса за допомогою шестеренчатого редуктора.
- Можливість роз'єднати муфту на кожне колесо окремо для повороту.
- Поперечний вал відбору потужності збоку коробки передач, датчик тиску масла «грибок».
- Триточкове кріплення керма, металева перекладина збільшує жорсткість керма, гумові нековзні рукоятки.
- Можливість установки навісний грунтофрез з прямим приводом від редуктора.
- Паливний бак має герметичну кришку, фільтр-сітку з міткою максимального рівня палива і фільтр на виході.
- Паливний фільтр з краном, паперовим елементом і міцною металевою колбою.
- Універсальне посилене причіпний пристрій мотоблочного типу, сталеві втулки на причіпному пристрої.
- Картер і кришки з чавунного лиття, передній бампер з ручкою для перенесення, відкидна передня опора.
- Пневматичні транспортні колеса 6.00-12 «ялинка», колія регулюється безступінчато в діапазоні 700-900 мм
- Суцільний (не зварної) важіль зчеплення, пружини на важелях керма, металевий важіль «ручного газу».
- Електрогенератор 12 В, яскрава передня фара, передні світловідбивачі.
- Захисний кожух на глушнику від можливих опіків, висока знімна кришка відсіку для ЗІП.
Технічні характеристики дизельного мотоблоку Кентавр МБ 1010Д
| Максимальна потужність, к. с. (кВт) | 10,0 (7,41) |
| Тип палива | дизельне |
| Система запуску | ручний стартер |
| Система охолодження двигуна | водяне охолодження |
| Витрата палива (максимальний), л/год | 1,87 |
| Привід | кліноременная передача (3 ременя), 1-дискове зчеплення |
| Кількість передач вперед/назад | 6/2 |
| Ширина культивації, мм | 1000 |
| Глибина культивації, мм | 190 |
| Комплектація | розширений ЗІП, гумові колеса 6.00-12 |
| Споряджена маса, кг | 246,80 |
Опис дизельного мотоблоку Кентавр МБ 1010Д
Конструктивно моделі дизельних мотоблоків «Кентавр» з водяним охолодженням практично однакові, відмінність — в потужності встановлених на них двигунів (8, 10 і 12 л. с.) і способі їх запуску.
Моделі з індексом «Д» мають тільки ручний запуск двигуна. Моделі з індексом «ДЕ» оснащені електростартером, що значно спрощує запуск, особливо при низькій температурі навколишнього середовища. Крім електростартера в комплект електрообладнання входить акумуляторна батарея, замок запалювання, амперметр і вимикач маси. Розміщується електрообладнання в міцному металевому боксі, встановленому на кермі мотоблока.
Мотоблоки з ручним запуском можна самостійно дообладнати і встановити на них електростартер. Однак така операція вимагає не тільки додаткових фінансових вкладень на придбання комплектуючих елементів, зокрема на заміну маховика, але і достатню технічну кваліфікацію інсталятора, оскільки необхідна часткова розбирання мотоблока.
Особливості моделі Кентавр МБ 1010Д
ДВИГУН
- Збільшений моторесурс - за рахунок застосування якісних матеріалів і використанняя сучасних технологій виготовлення деталей.
- 5-ступінчастий повітряний фільтр: напівпрозорий циклон, масляна ванна, два сітчастих і один паперовий фільтруючі елементи - значно подовжує термін служби поршневої групи.
- Металевий корпус паливного фільтра - міцний, не ламається і не тріскається.
- Датчик тиску масла «грибок» - дозволяє здійснювати візуальний контроль роботи системи змащення і уникнути поломки двигуна при відсутності тиску масла.
- Потужний електростартер (у моделей з електростартером) - дозволяє легко запустити двигун у будь-який час року, а також забезпечує зарядку акумуляторної батареї.
- Потужний генератор 150 Вт, у два рази потужніше, ніж у мотоблоків інших марок - забезпечує яскраве світло фари і можливість експлуатації в темний час доби.
- Висока горловина паливного бака - зручно заправляти.
- Захист від опіку на глушнику - покращує безпеку експлуатації та обслуговування мотоблока.
- Кришка радіатора з клапаном - дозволяє попередньо скинути тиск в радіаторі і уникнути опіку гарячою парою.
ТРАНСМІСІЯ
- Три ременя передачі (у аналогів - два ременя) - виключена пробуксовка, зниження навантаження на ремені значно подовжує термін служби пасової передачі.
- Додатковий струмок для підключення передньої навіски (шків на 4 струмка) - можливість швидкого підключення активної передньої навіски або використання мотоблока в якості приводу для стаціонарного обладнання.
- Довга вісь, розширена регульована колія 845 мм - збільшує стійкість мотоблока при роботі на схилах і при транспортних роботах, дозволяє виставляти колію під різні сільськогосподарські культури.
- Перемикання передач на 6 положень важеля (не треба вдавлювати) - легке і зручне перемикання передач.
- Дводискове зчеплення - виключає пробуксовку, має збільшений термін служби.
РАМА
- Рама посилена з ребрами жорсткості, важче на 2 кг - має підвищену міцність, знижує вібрацію, що забезпечує стабільність роботи пасової передачі.
- Картер і кришки з чавунного лиття - значно міцніше і важче, ніж алюмінієві.
- Кріплення керма на 3 болта - надійніше і міцніше, ніж на два болта, як у аналогічних мотоблоків інших марок.
- Кріплення двигуна на 5 болтів - значно надійніше, ніж кріплення на 2 шпильки, відчутно знижує вібрацію і полегшує регулювання положення двигуна на рамі.
- Висока знімна кришка відсіку для ЗІП - значно збільшує корисний об'єм відсіку, зручно відкривається.
- Передня підніжка жорстка, з прута 16 мм, що забезпечує стійкість мотоблока при зупинці, не деформується і не занурюється глибоко в м'який грунт.
- Посилене причіпний пристрій дозволяє встановлювати більш широкий спектр навісного та причіпного обладнання, має довгий термін служби.
- Сталеві втулки на причіпному пристрої - значно знижують знос і збільшують термін служби причіпного пристрою.
ЕРГОНОМІКА
- Якісна рівна забарвлення - надійний захист від корозії і привабливий зовнішній вигляд.
- Надійні зварні шви - забезпечують міцність і цілісність всієї конструкції.
- Вольтамперметр (у моделей з електростартером) - дозволяє оперативно контролювати зарядку акумулятора і роботу електрообладнання.
- Пружини на важелях керма - виключають вібрацію і розбовтування з'єднань при роботі.
- Цілісний (не зварної) важіль зчеплення - не ламається і не деформується при активному використанні, як зварної важіль.
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
К вниманию покупателя! На сайте, к сожалению, возможны неточности в описании, фото, комплектации или технических характеристиках, что возможно в связи с изменениями у производителя. Все детали уточняйте у менеджера! Благодарим за понимание!
Большой чугунный картер двигателя (крышка картера двигетеля-алюминиевая), улучшенный генератор; 2 степени очистки воздуха; двухдисковое сцепление, два приводных ремня, удобное переключение на повышенные/пониженные передачи; расширенная колея на 100мм; нерегулируемый руль; НЕКОМПЛЕКТНЫЙ(без навесного оборудования), воздушный фильтр старого образца.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Марка двигуна | ДД190В (R190) |
| Максимальна ширина обробки | 100 см |
| Максимальна глибина обробки | 19 см |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 10 к. с. |
| Об'єм двигуна | 573 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Кількість обертів двигуна | 2300 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Витрата палива | 1.87 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2170 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Вага | 247 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна частота обертання двигуна, об. мін. | 2300 |
- Ціна: 39 600 ₴





