Мотоблок WEIMA WM1050 New DeLuxe (бензин 7 л. с., нов. двиг., 6 гранний вал)
| Модель | WM1050 New DeLuxe |
| Модель двигуна | WM170F NEW for WM 1050 |
| Тип ДВС | бензиновий з шестерним редуктором, (зворотного обертання), одноциліндровий, 4-х тактний, з верхнім розташуванням клапанів(OHV) |
| Об'єм двигуна | 212см3 |
| Потужність двигуна | 7,0 л. с. |
| Тип запуску | ручний старт |
| Обсяг паливного бака | 4,9 л |
| Обсяг масла в картері | 0,6 л |
| Охолодження двигуна | повітряне , примусове |
| Ширина обробки | 105см |
| Глибина обробки | від 15 см |
| до 30см | |
| Редуктор | шестерний редуктор конічного типу, ремінний привід |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Діаметр коліс | 4,00-8 |
| Комплектація | мотоблок , фреза, сошник, набір ріжкових ключів, інструкція по експлуатації, гарантійний талон |
| Вага(кг) | 82кг |
| Розмір(мм) | 1500/400/900мм |
| Гарантія | 1 рік |
МОТОБЛОК WEIMA WM1050 New DeLuxe (БЕНЗИН 7 Л. С., НОВ. ДВИГ., 6 ГРАННИЙ ВАЛ)
Мотоблок WEIMA WM1050 має унікальну конструкцію, що дає ряд переваг, які дуже складно вмістити в одному мотоблоки. І так: низький центр ваги, міцний і легкий корпус редуктора, ремінна передача, ВОМ, шестигранний вал. Бензиновий двигун WM168FB або WM170FB потужністю 7 л. с. оснащений механізмом зворотного обертання, так як в цьому мотоблоки, в силу конструктивної особливості, приводні ремені знаходяться праворуч. До мотоблоку WEIMA WM1050 New DeLuxe Ви можете придбати у наш магазині Веймовскую роторну косарку 1050 Фаворит, яка має меншу вагу і високу якість від Веймы.
МОТОБЛОК WEIMA WM1050 New DeLuxe це максимальну зручність для роботи на городі і при транспортуванні.
На городі цей мотоблок легко справляється з різного роду підгортальниками, їжаками, катофелесажалкой і грохотной картоплекопалки. Можна застосовувати різного роду грунтозацепи як для роботи в одному межурядье так і для роботи в двох при збільшеному кліренсу. Завдяки легкому пуску, ВОМу і поворотного керма мотоблок Вейма 1050 не буде припадати пилом взимку в гаражі, а може працювати з снігоприбиральної
МОТОБЛОК WEIMA WM1050 New DeLuxe це дійсно багатофункціональна машина, яка може полегшити Вам життя!
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | WM170F New |
| Максимальна ширина обробки | 105 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 82 кг |
- Ціна: 19 690 ₴










