Міні-трактор DW 404DC (4х4, кабіна, 4х4)
Новий професійний повнопривідний універсальний трактор потужністю 40 к. с. з просторою і комфортною кабіною, по конструкції, комплектації і функціональності аналогічний трактора DW 404А - також має модернізовану коробку передач з формулою 8 швидкостей + 2. Кабіна на тракторі DW 404DC зручна, герметична, з круговим склінням і системами забезпечення мікроклімату, додатковими фарами, комфортним регульованим кріслом з ременем безпеки.
Конструктивні особливості:
- Сучасний дизайн.
- 4-циліндровий двигун.
- Посилена коробка передач-8+2.
- Однодискове зчеплення.
- Гідропідсилювач рульового управління з окремим бачком і гідравлічним насосом.
- Вал відбору потужності 2-швидкісний 540/1000 об/хв.
- Високий кліренс.
- Вимикач маси.
- Зручне розташування систем управління.
- Просторе місце оператора.
- Глушник і коліно глушника закриті захисним кожухом по всій довжині.
- Регульована передня і задня колії.
- Блокування диференціалу заднього мосту.
- Фари з лінзової оптикою.
- Широкі педалі з великим ходом.
- Стоянкове гальмо.
Комплектація:
- Кабіна з опаленням і оглядом 360°.
- Сидіння регульоване з підголовником жорстке.
- Електронна панель приладів - лічильник мотогодин, покажчик рівня палива, тахометр, покажчик температури води, індикатор відсутності зарядки акумулятора та ін.
- Дзеркала заднього виду.
- Електрична розетка для причепа.
- Зчіпний пристрій для причепа.
- Додатковий гідророзподільник на 1 вхід /вихід, оснащених швидкороз'ємними муфтами.
- Додаткові фари – 2 передні і 2 задні.
- Передні навісні вантажі.
- Вантажі задніх коліс.
- Крила передніх коліс.
| Потужність трактора, к. с. (кВт) | 40 (29,3) | |
| Колісна формула | 4х4 | |
| Марка двигуна | 4L22BT | |
| Тип двигуна | вертикальний, 4-циліндровий 4-тактний дизельний з примусовим рідинним охолодженням і безпосереднім упорскуванням | |
| Пуск двигуна | електростартер | |
| Об'єм двигуна, см3 | 2543 | |
| Діаметр циліндра/хід поршня | 90 х 1000 | |
| Номінальна витрата палива, г/кВт*год | ≤242 | |
| Тип паливного насосу | плунжерний, рядний | |
| Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв | 2350 | |
| Тип масла в двигуні | мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів | |
| Коробка передач (КПП) | (4+1)х2 | |
| Тип мастила в КПП, задньому мосту | трансмісійне | |
| Тип мастила в передньому мосту | трансмісійне | |
| Блокування заднього диференціалу | + | |
| Зчеплення | сухе, однодискове | |
| Гідропідсилювач керма | з окремим насосом і маслянным бачком | |
| Привід вентилятора системи охолодження | кліноременная передача | |
| Гальмівний механізм | барабанного типу | |
| Частота обертання вала відбору потужності (ВВП), об/хв | 540 / 1000 | |
| Тип насосу гідравлічної системи | шестерний насос | |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 550 | |
| Мінімальний кліренс, мм | 320 | |
| Колісна база, мм | 1830 | |
| Колія коліс, мм | задніх | 1200 / 1340 |
| передніх | 1260 / 1460 | |
| Розмір шин | задніх | 11.20 - 24 |
| передніх | 7.50 - 16 | |
| Мінімальний радіус повороту, м | з одностороннім гальмом | 2,6 |
| без гальма | 3,0 | |
| Теоретична швидкість руху, км/год | вперед | 0,39 - 31,97 |
| тому | 0,51 - 12,76 | |
| Объєм паливного бака, л | 28,0 | |
| Об'єм картера двигуна, л | 4,5 | |
| Об'єм картера КПП і заднього мосту і підйомника, л | 18,0 | |
| Об'єм картера переднього мосту, л | 8,0 | |
| Об'єм системи охолодження двигуна, л | 5,0 | |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 3350х1600х2350 | |
| Споряджена маса, кг | 1590 | |
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність | 40 к. с. |
| Об'єм двигуна | 2543 куб. см |
| Об'єм бака | 28 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1590 кг |
| Теоретична швидкість руху вперед | 32 км/год |
| Теоретична швидкість руху назад | 13 км/год |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Так |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 5 вперед/2 назад |
| Стан | Новий |
| Кількість циліндрів | 4 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3350 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Висота | 2350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Галузі застосування трактора | Сільськогосподарські |
| Тип ходової трактора | Колісні |
- Ціна: 343 600 ₴











