
Міні-трактор ДТЗ 5244 НРХ (4х4, 24 к. с., ГУР)
304 000 ₴
- В наявності
- Код: 54484
- +380 (96) 625-00-82
Міні-трактор ДТЗ 5244 НРХ (4х4, 24 к. с., ГУР)
Конструктивні особливості трактор ДТЗ 5244НРХ:
·Гідропідсилювач рульового управління.
·Передній ведучий міст.
·Зручне розташування заливної горловини і щупа рівня масла в масляній ванні гідравлічної системи.
·В трубопроводи сапунов коробки передач і масляної ванни гідравлічної системи вбудовані фільтруючі елементи, що запобігають потраплянню пилу в ці агрегати.
·Збільшена ширина колії передніх коліс.
·Ручний газ.
·Циліндр гідропідсилювача керма закритий захистом.
·Роздільна масляна ванна КПП і гідравлічної системи.
·Високий кліренс.
·Вал відбору потужності 540 об/хв.
·Зручне розташування систем управління.
·Просторе місце оператора.
·Посилений гидронавесной механізм з безступінчатим регулюванням висоти нижніх тяг.
·Амортизатори для легкого і зручного піднімання капота.
·Глушник колектор і коліно глушника закриті захисним кожухом по всій довжині.
·Блокування диференціалу заднього мосту.
·Потужна оптика.
·Широкі педалі з великим ходом.
Комплектація трактора ДТЗ 5244НРХ:
·Комфортне регульоване сидіння на пружинах.
·Електронна панель приладів (лічильник мотогодин, контрольна лампа тиску оливи, покажчик рівня палива, тахометр, покажчик температури води, аварійний заряд акумулятора, та ін).
·Дзеркала заднього виду.
·Гідравлічний вихід з быстроразъемной муфтою.
·Розетка для причепа
·Задня додаткова фара.
·Навісні передні вантажу (54 кг)
·Зчіпний пристрій дозволяє агрегатувати причіпний агрегат з приводом ВОМ.
·Передні крила.
·Розширений комплект ЗІП.
Купити трактор ДТЗ 5244НРХ
Замовляйте трактор ДТЗ 5244НРХ прямо зі складу заводу. Ми надаємо офіційну гарантію і повний комплект документів. Ви можете самостійно забрати свій трактор або замовити доставку БЕЗ передоплати прямо до себе у двір.
Характеристики ДТЗ 5244НРХ
|
Марка двигуна |
ДД 390 (КМ390ВТ) |
|
|
Потужність двигуна, л. с. (кВт) |
24,00 ( 17,60 ) |
|
|
Колісна формула |
4х4 |
|
|
Тип двигуна |
дизельний, 4-тактний, з безпосереднім уприскуванням, турбонаддувом |
|
|
Число і розташування циліндрів |
3, вертикальне |
|
|
Система запуску двигуна |
електростартер |
|
|
Система охолодження |
рідинна, закрита, |
|
|
Привід вентилятора системи охолодження |
Кліноременная передача |
|
|
Об'єм двигуна, см3 |
1909 |
|
|
Діаметр циліндра / хід поршня, мм |
90 / 100 |
|
|
Номінальна витрата палива двигуна, |
≤ 238 |
|
|
Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв |
2350 |
|
|
Номінальне тягове зусилля, кН |
6,3 |
|
|
Тип масла в двигуні |
мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів |
|
|
Номінальна витрата мастила в двигуні, |
2,54 |
|
|
Коробка передач (КПП) |
(3 х 3) + (3 х 3) реверсна / 3 режиму / 3 передачі |
|
|
Тип мастила в КПП і заднього мосту |
Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 (трансмісійне) |
|
|
Тип мастила в передньому мосту |
Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 (трансмісійне) |
|
|
Блокування заднього диференціалу |
+ |
|
|
Муфта зчеплення |
суха, 1-дискова, |
|
|
Головна передача |
пряма |
|
|
Гальма |
на задніх колесах, |
|
|
Вал відбору потужності (ВОМ) |
задній, шлицевой |
|
|
Тип насосу гідравлічної системи |
шестерний насос |
|
|
Оберти валу відбору потужності (ВВП), об/хв |
540 |
|
|
Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг |
414 |
|
|
Мінімальний кліренс, мм |
270 |
|
|
Колісна база, мм |
1670 |
|
|
Колія коліс, мм |
передніх |
1170 |
|
задніх |
1200 |
|
|
Розмір шин |
передніх |
6,50х16 |
|
задніх |
11,20х24 |
|
|
Мінімальний радіус |
без гальм |
2,8 |
|
з гальмами |
3,4 |
|
|
Швидкість руху, км/год |
вперед |
2,63-27,78 |
|
тому |
2,63-10,92 |
|
|
Объем топливного бака, л |
25 |
|
|
Объем картера двигателя, л |
5,5 |
|
|
Объем картера КПП и заднего моста, л |
18 |
|
|
Объем картера переднего моста, л |
4,5 |
|
|
Объем системы охлаждения двигателя, л |
7,0 |
|
|
Количество гидравлических выходов |
1 |
|
|
Компрессор |
- |
|
|
Гидроусилитель руля |
+ |
|
|
Счетчик моточасов |
+ |
|
|
Сидение подпружиненное |
+ |
|
|
Дуга безопасности |
- |
|
|
Задние грузы |
- |
|
|
Габаритные размеры (Д х Ш х В), мм |
3300 х 1600 х 2030 |
|
|
Снаряженная масса, кг (без учета веса топлива в баке) |
|
|
“Трактор Плюс” профессионально ориентированный сайт по продаже сельскохозяйственной техники и навесного оборудования. Являясь официальными представителями завода–производителя, предоставляем заводскую гарантию. Сельскохозяйственную технику и навесное оборудование доставляем по всей территории Украины (за исключением временно оккупированных районов Донецкой и Луганской областей, а также полуострова Крым), можем доставить прямо к Вашему двору. Доставка осуществляется без предоплаты и дополнительных платежей (за исключением оплаты услуг сторонних перевозчиков, таких как Новая Почта и тд.), мы доверяем нашим клиентам и уверены в качестве своей продукции. Звоните прямо сейчас и наши квалифицированные консультанты с радостью и профессионально ответят на все оставшиеся Ваши вопросы. Звоните и получите самую полную информацию и приобретайте необходимую Вам технику уже сегодня! Хорошего Вам урожая!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1909 куб. см |
| Об'єм бака | 25 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Витрата палива | 238 г/кВт*ч |
| Теоретична швидкість руху вперед | 28 км/год |
| Теоретична швидкість руху назад | 11 км/год |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Тип ходової трактора | Колісні |
| Галузі застосування трактора | Сільськогосподарські |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3300 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Висота | 2030 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг бака | 25 |
- Ціна: 304 000 ₴










