Міні-трактор JINMA ЈМТ404С (4 цил., 40 к. с., 4*4)
Конструктивні особливості:
·Надійний 4-циліндровий двигун модель КМ 490ВТ.
·Коробка передач (4+1)х2х2.
·Новий дизайн.
·Повний привід 4×4.
·Гідропідсилювач рульового управління з незалежним гідронасосом.
·2-швидкісний ВОМ 540 / 720 об/хв.
·Роздільні масляні ванни КПП і гідравлічної системи.
·Зручне розташування систем управління.
·Важіль ручного регулювання подачі палива.
·Гальмо стоянки.
·Просторе місце оператора.
·Повітряний фільтр масляного типу з високим повітрозабірником.
·Посилений гидронавесной механізм з безступінчатим регулюванням висоти нижніх тяг.
·Регульована задня колія (перестановкою коліс).
·Блокування диференціалу заднього мосту.
·Широкі педалі з великим ходом.
Комплектація:
·Комфортне сидіння жорстке регульоване в горизонтальній площині.
·Електронна панель приладів (лічильник мотогодин, покажчик тиску оливи, покажчик рівня палива, тахометр, покажчик температури води, індикатор відсутності зарядки акумулятора, індикатор аварійного тиску масла ).
·Вимикач маси.
·Електрична розетка для причепа.
·Задня додаткова фара 2 шт..
·Дзеркала заднього виду.
·Гідравлічний вхід/вихід з швидкороз'ємними муфтами.
·Крила передніх коліс.
·Навісні передні вантажі 2х24 кг.
·Причіпний пристрій для причепа.
Характеристики
|
МАРКА ТРАКТОРА |
JMT 404C |
|
|
Потужність трактора, к. с. (кВт) |
40,00 (29,40) |
|
|
Колісна формула |
4х4 |
|
|
Тип двигуна |
вертикальний, 4-циліндровий 4-тактний дизельний з рідинним принудительым охолодженням і безпосереднім уприскуванням. КМ 490ВТ |
|
|
Пуск двигуна |
електростартер з безпечним пуском |
|
|
Об'єм двигуна, см3 |
2544 |
|
|
Діаметр циліндра/хід поршня |
90 х 100 |
|
|
Номінальна витрата палива, г/кВт*год |
≤ 238 |
|
|
Тип паливного насосу |
плунжерний, рядний |
|
|
Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв |
2300 |
|
|
Номінальне тягове зусилля, кН |
9,2 |
|
|
Тип масла в двигуні |
мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів |
|
|
Номінальна витрата мастила в двигуні, г/кВт*год |
2,04 |
|
|
Коробка передач (КПП) |
(4+1)х2х2 |
|
|
Тип мастила в КПП, задньому мосту |
трансмісійне |
|
|
Тип мастила в передньому мосту |
трансмісійне |
|
|
Блокування заднього диференціалу |
+ |
|
|
Зчеплення |
сухе, дводискове |
|
|
Гідропідсилювач керма |
+ |
|
|
Привід вентилятора системи охолодження |
кліноременная передача |
|
|
Гальмівний механізм |
барабанного типу |
|
|
Оберти валу відбору потужності (ВВП), об/хв |
540 / 720 |
|
|
Тип насосу гідравлічної системи |
шестерний насос |
|
|
Тип насоса гідропідсилювача керма |
шестерний насос |
|
|
Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг |
550 |
|
|
Мінімальний кліренс, мм |
315 |
|
|
Колісна база, мм |
1860 |
|
|
Колія коліс, мм |
Задніх |
1090 / 1350 (перестановкою коліс) |
|
Передніх |
1260 |
|
|
Розмір шин |
Задніх |
11,20-24 |
|
Передніх |
6,50-16 |
|
|
Мінімальний радіус повороту, м |
з одностороннім гальмом |
2.8±0.2 |
|
без гальма |
3.0±0,2 |
|
|
Теоретична швидкість руху, км/год |
вперед |
1,75-26,4 |
|
тому |
2,28-11,02 |
|
|
Объєм паливного бака, л |
28,0 |
|
|
Об'єм картера двигуна, л |
7,0 |
|
|
Об'єм картера КПП і заднього мосту, л |
14,0 |
|
|
Об'єм картера переднього мосту, л |
6,0 |
|
|
Об'єм системи охолодження двигуна, л |
12,0 |
|
|
Об'єм корпусу підйомника, л |
9,0 |
|
|
Габаритні розміри,(ДхШхВ), мм |
3250 х 1500 х 2250 |
|
|
Конструкційна маса, кг |
1590,00 +- 2 |
|
Застосовуються рідини і масла
|
Паливний бак |
Дизельне паливо марки ДЛ або ДЗ |
28,00 |
|
Система охолодження |
Антифриз ОЖ-40, ОЖ-65; або вода з трикомпонентної присадкою |
12,00 |
|
Система змащення двигуна |
Моторні масла для дизельних двигунів: за класифікацією країн СНД - М-8Г2, М-8Д2 для зимового сезону і М-10Г2, М-10Д2 для літнього сезону; за класифікацією SAE - SAE 10W, SAE 15W для зимового сезону, SAE 30, SAE 40 для літнього сезону, SAE 5W-30, SAE 10W-30, SAE 10W-40 в якості всесезонних |
7,00 |
|
Масляна ванна повітряного фільтра |
0,24 |
|
|
Картер трансмісії |
Універсальні всесезонні масла класу API GL5 з фрикційними модифікаторами, призначені для тракторів і сільськогосподарської техніки: Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 |
14,00 |
|
Картер переднього моста |
6,00 |
|
|
Об'єм бака гідравліки, л |
9,00 |
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jinma |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 40 к. с. |
| Об'єм двигуна | 2544 куб. см |
| Об'єм бака | 28 л |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Витрата палива | 238 г/кВт*ч |
| Вага | 1590 кг |
| Колісна база | 1860 мм |
| Теоретична швидкість руху вперед | 26.4 км/год |
| Теоретична швидкість руху назад | 11.02 км/год |
| Дорожній просвіт | 315 мм |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Так |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Номінальна частота обертання валу | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Кількість циліндрів | 4 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3250 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 2250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм системи охолодження двигуна, л | 10,0 |
| Колісна формула | 4х4 |
| Теоретична швидкість руху, км/чназад | 2,28-11,02 |
| Розмір шинпередних | 6.00-16 |
| Розмір шинзадних | 9.5-24 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт*год | 248 |
| Тип паливного насосу | плунжерний, рядний |
| Об'єм картера переднього мосту, л | 6,0 |
| Тип двигуна | вертикальний, 3-циліндровий 4-тактний дизельний з рідинним принудительым охолодженням і безпосереднім уприскуванням. |
| Об'єм корпусу підйомника, л | 9,0 |
| Конструкційна маса, кг | 1300 |
| Блокування заднього диференціалу | + |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 6,6 |
| Номінальна витрата мастила в двигуні, г/кВт*год | 2,04 |
| Тип масла в двигуні | мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів |
| Об'єм двигуна, см3 | 1532 |
| Діаметр циліндра/хід поршня | 85х90 |
| Гальмівний механізм | барабанного типу |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 420 |
| Зчеплення | сухе, дводискове |
| Колія коліс, ммзадних | 1050-1310 |
| Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв | 2350 |
| Колія коліс, ммпередних | 1080-1280 |
| Розмір шинзадних | 9.5-24 |
| Галузі застосування трактора | Сільськогосподарські |
| Привід вентилятора системи охолодження | кліноременная передача |
| Тип приводу коліс | 4х4 |
| Гідропідсилювач керма- | - |
| Об'єм картера двигуна, л | 6,6 |
| Колісна база, мм | 1645 |
| Объєм паливного бака, л | 18,0 |
| Кількість передач | (4+1)*2*2 |
| Тип мастила в КПП, задньому мосту | трансмісійне |
| Об'єм картера КПП і заднього мосту, л | 14,0 |
| Теоретична швидкість руху, км/чвперед | 1,75-26,4 |
| Теоретична швидкість руху, км/чвперед | 1,75-26,4 |
| Тип ходової трактора | Колісні |
| Розмір шинпередних | 6.00-16 |
| Мінімальний кліренс, мм | 295 |
| Тип насосу гідравлічної системи | шестерний насос |
| Колісна формула- | 4х4 |
| Пуск двигуна | електростартер з безпечним пуском |
| Теоретична швидкість руху, км/чназад | 2,28-11,02 |
| Тип мастила в передньому мосту | трансмісійне |
- Ціна: 348 000 ₴











