Мототрактор DW 160 RXL (ЗІП, Грунтофрез 120 (DW-160RXL/180RXL),плуг)
Мототрактор DW 160 RXL (16 к. с., гідравліка, проміжний редуктор з навісним механізмом). Доставка по Україні! Без передоплат! Є всі кольори даної моделі: червоний, синій, зелений
Новинка 2020 року:
- додатковий генератор,
- повністю допрацьована коробка з блокуванням півосей,
- збільшене посадочне місце для оператора,
- вихлопна труба вгору,
- доопрацьована гідравліка навісного механізму,
- розширена гарантія,
- повний пакет документів!
Особливості моделі:
- · гальма ззаду барабанні;
- · настроюється передня балка;
- · ручка КПП прямої дії;
- · блокуючий диференціал;
- · роздільні педалі гальма в поєднанні зі стоянковим гальмом;
- · півосі задніх коліс подовжені;
- · распределитесь з плаваючим режимом;
- · роздільний насос;
- · зручне для тракториста розташування системи управління;
- · подача пального здійснюється за допомогою додаткового важеля регулювання;
- · комбінований КПП.
Комплектується мототрактор DW 160 RXL, ціна якого відрізняється, таким основним обладнанням:
- · додаткова фара ззаду;
- · вимикач маси;
- · зручне сидіння, відкидається на гумових подушках, не регулюється;
- · присутній аварійна сигналізація;
- · додані покажчики поворотів, звукові сигнали, великі фари дальнього і ближнього світла;
- · в модель встановлений датчик температури, лічильник відраховує години, прилад тиску масла, вольтметр;
- · розподільник оснащений одним важелем управління;
- · для задньої навіски є гідросистема, гідроциліндр, гидрошланги.
Для чого потрібен мототрактор?
Кожен фермер має можливість придбати мототрактор DW 160 RXL для виконання будь-яких сільських робіт протягом року. З приходом весни обладнання допоможе підготувати грунт під посів. Використовуючи сівалку або саджалку можна висаджувати культури. Влітку землю обробляють за допомогою культиватора або вносячи добрива розкидачем. Сходи обприскують спеціальними обприскувачем. Восени мототрактор DW 160 RXL без зусиль справиться зі збором врожаю. Щоб прибрати скошене сіно на допомогу прийдуть роторні косарки і граблі з передніми і задніми причепами. Взимку машина також не стоятиме без діла! Як тільки випаде сніг нею можна розчищати замети, використовуючи лопати-відвали.
Іншими словами мототрактор DW 160 RXL в Україні стане незамінним помічником.
Основні характеристики |
|
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Обсяг бака | 6.0(л) |
| Колісна формула | 4х2 |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так, примусова |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
Додаткові характеристики |
|
| Коробка передач | (3+1)х2 КПП |
| Оберти валу відбору потужності | 1180 ВОМ |
| Габаритні розміри | 2200х1280х1330 |
| Тип мастила в КПП і редукторі | Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 (трансмісійне) |
| Мінімальний кліренс, мм | 250 |
| Головна передача | кліноременная |
| Мінімальний радіус повороту, м | 1.8 |
| Гальма | Барабанного типу |
| Муфта зчеплення | суха, 2-дискова, постійно замкнутого типу |
| Блокування заднього диференціалу | Є |
| Швидкість руху, км/год | 2,24-22,78 |
| Об'єм системи охолодження двигуна, л | 2,5 |
| Колісна база, мм | 1180 |
| Число і розташування циліндрів | 1, горизонтальне |
| Колія коліс, ммпередних | Ступінчаста 950 / 1000 / 1050 / 1100 / 1150 / 1200 |
| Система запуску двигуна | електростартер, ручний стартер |
| Рульове управління | механічне |
| Вал відбору потужності | Шестірнею КПП з допомогою проміжного редуктора або від шківа зчеплення |
| Конструкційна маса, кг | 440 |
| Об'єм картера КПП і редуктора, л | 5 |
| Об'єм двигуна, см3 | 815 |
| Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв | 2400 |
| Об'єм картера двигуна, л | 2,0 |
| Колія коліс, мм задніх | Плавна 880...1320 |
| Номінальна витрата палива двигуна, г/кВт*год | ≤ 249 |
| Тип масла в двигуні | мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 130 |
| Діаметр циліндра / хід поршня, мм | 95 / 100 |
| Номінальна витрата мастила в двигуні, г/кВт*год | 1,5 |
| Потужність двигуна, кВт | 11,80 (16,00) |
| Обсяг паливного бака, л | 5.5 |
| Модель двигуна | JD16 |
| Привід керованих коліс | прямозубая шестерна передача |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 3,1 |
| Система охолодження | Рідинна, конденсаційна |
Вартість може змінюватися в залежності від цін закупівлі, курсу долара, але на даному етапі це найбільш бюджетний варіант в своєму класі. Щоб замовити мототрактор DW 160 RXL, звертайтеся до менеджера. Якщо не підійшов цей трактор, фахівець запропонує інші оптимальні варіанти для домашнього господарства, бізнесу. Оплата при отриманні. У комплектацію до даного мототрактору входить ЗІП, грунтофрез 120 (DW-160RXL/180RXL).
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DW |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 16 к. с. |
| Об'єм двигуна | 815 куб. см |
| Об'єм бака | 6 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Колісна формула | 4×2 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 440 кг |
| Колісна база | 1180 мм |
| Теоретична швидкість руху вперед | 24 км/год |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Номінальна частота обертання валу | 2400 об/хв |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Стан | Новий |
| Кількість циліндрів | 1 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 1280 мм |
| Висота | 1330 мм |
- Ціна: 118 000 ₴











