Міні-трактор DW 404DRС
Трактор DW 404DRС з кабіною – міні-трактор з кабіною для цілорічних робіт. Потрібен надійний помічник у полі і дворі? Зверніть увагу на новий міні-трактор DW 404DRC. Опалювальна кабіна, комфортне керування, достатня потужність і високий рівень прохідності: техніка справляє дуже приємне враження на перший погляд і надалі тільки підтверджує свою рентабельність.
Серце техніки – двигун марки 4L22BT. Загальна потужність – 40 к. с. За підтримки водяної системи охолодження, сільськогосподарська машина може демонструвати непогані показники продуктивності в умовах високої інтенсивності.
Система пуску мінітрактори заснована на электростартере. Особливо зручний нюанс для тих, хто віддає перевагу працювати в зимових умовах при негативних температурах.
Вбудована блокування диференціала значно збільшує прохідність і стійкість трактора. Так само корисний момент, якщо вам доведеться долати складні ділянки з в'язкою грунтом, наприклад.
Гідропідсилювач з окремим насосом і масляним баком – істотна перевага моделі. Водій одержує набагато більше можливостей в управлінні.
ВМО працює на двох швидкостях – 540/1000 об/хв. Ви без труднощів зможете налаштувати оптимальний режим для роботи з тим чи іншим навісним устаткуванням.
Конструктивні особливості:
· Сучасний дизайн.
· 4-циліндровий двигун 4L22BT.
· Реверсивна коробка передач (4+4) х 2.
· Однодискове зчеплення.
· Гідропідсилювач рульового управління з окремим бачком і гідравлічним насосом.
· Вал відбору потужності 2-швидкісний 540/1000 об/хв.
· Високий кліренс.
· Вимикач маси.
· Зручне розташування систем управління.
· Просторе місце оператора.
· Глушник і коліно глушника закриті захисним кожухом по всій довжині.
· Блокування диференціалу заднього мосту.
· Широкі педалі з великим ходом.
· Гальмо стоянки.
Комплектація:
· Кабіна з опаленням і оглядом 360°.
· Сидіння регулюється в горизонтальній площині жорстке.
· Електронна панель приладів - лічильник мотогодин, покажчик рівня палива, тахометр, покажчик температури води, індикатор відсутності зарядки акумулятора та ін.
· Дзеркала заднього виду.
· Електрична розетка для причепа.
· Зчіпний пристрій для причепа.
· Додатковий гідророзподільник на 1 вхід / 1 вихід.
· Додаткові фари кабіни – 2 передні.
· Навісні передні вантажі.
· Вантажі задніх коліс.
· Крила передніх коліс.
Купити трактор DW 404DRC 40 к. с. можна по всій території України. Залишилися питання? Проконсультуйтеся з фахівцем по телефону. Телефонуйте прямо зараз.
Характеристики DW 404DRС
|
Потужність трактора, к. с. (кВт) |
40 (29,4) |
|
|
Колісна формула |
4х4 |
|
|
Марка двигуна |
4L22BT |
|
|
Тип двигуна |
вертикальний, 4-циліндровий 4-тактний дизельний з примусовим рідинним охолодженням і безпосереднім упорскуванням |
|
|
Пуск двигуна |
електростартер |
|
|
Об'єм двигуна, см3 |
2156 |
|
|
Діаметр циліндра/хід поршня |
85 х 95 |
|
|
Номінальна витрата палива, г/кВт*год |
≤238 |
|
|
Тип паливного насосу |
плунжерний, рядний |
|
|
Номінальні оберти К. В. двигуна, об/хв |
2350 |
|
|
Тип масла в двигуні |
мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів |
|
|
Коробка передач (КПП) |
( 4 + 4 ) х 2 |
|
|
Тип мастила в КПП, задньому мосту |
трансмісійне |
|
|
Тип мастила в передньому мосту |
трансмісійне |
|
|
Блокування заднього диференціалу |
+ |
|
|
Зчеплення |
сухе, однодискове |
|
|
Гідропідсилювач керма |
з окремим насосом і маслянным бачком |
|
|
Привід вентилятора системи охолодження |
кліноременная передача |
|
|
Гальмівний механізм |
барабанного типу |
|
|
Частота обертання вала відбору потужності (ВВП), об/хв |
540 / 1000 |
|
|
Тип насосу гідравлічної системи |
шестерний насос |
|
|
Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг |
550 |
|
|
Мінімальний кліренс, мм |
320 |
|
|
Колісна база, мм |
1820 |
|
|
Колія коліс, мм |
задніх |
1230 |
|
передніх |
1220 |
|
|
Розмір шин |
задніх |
11.20 - 24 |
|
передніх |
7.50 - 16 |
|
|
Мінімальний радіус повороту, м |
з одностороннім гальмом |
2,6 |
|
без гальма |
3,0 |
|
|
Теоретична швидкість руху, км/год |
вперед |
0,39 - 31,97 |
|
тому |
0,51 - 12,76 |
|
|
Объєм паливного бака, л |
28 |
|
|
Об'єм картера двигуна, л |
4,5 |
|
|
Об'єм картера КПП і заднього мосту і підйомника, л |
18,0 |
|
|
Об'єм картера переднього мосту, л |
8,0 |
|
|
Об'єм системи охолодження двигуна, л |
5,0 |
|
|
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм |
3300 х 1600 х 2050 |
|
|
Споряджена маса, кг |
1500 |
|
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DW |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 40 к. с. |
| Об'єм двигуна | 2156 куб. см |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1500 кг |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Наявність кабіни | Так |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/2 назад |
| Стан | Новий |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Маса | 1500.0 |
| Об'єм паливного бака | 28 л |
| Тип ходової трактора | Колісні |
| Підйомна сила | 550 кг |
| Кількість ступенів кпп | 16 |
| Галузі застосування трактора | Сільськогосподарські |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3300 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Висота | 2050 мм |
- Ціна: 330 000 ₴


