Мотоблок WEIMA WM1100F-6 (ДІФФ, колеса 5,00-12, бензин 13л.з)
Мотоблок WEIMA WM1100F - 6 Diff (бензин 13 л. с., КПП 4+2, з разблокираторами) оснащена новою КПП, з можливістю пониження передач, відповідно ми маємо 4 передачі вперед і 2 передачі назад, встановлений двигун WEMA WM188F (потужністю 13,0 л. с. ), а також родзинкою цієї комплектації - є диференціальна нога з разблокираторами!
Мотоблок WEIMA WM1100F-6 Diff став більш маневрений, їм стало зручніше виконувати точні роботи, де потрібно з особливою акуратністю пройти по междурядью обробивши не пошкодивши при цьому культуру. На зниженій передачі високий крутний момент дозволяє виконувати роботи навіть на важких грунтах, такі як викопування картоплі або підгортання. Крім того даний мотоблок, також має в комплектації разблокираторы - дифференциалльную ногу.
В Україні на сьогоднішній день немає аналога цього мотоблоку, хоч він і є вдосконаленою моделлю стандартного мотоблока WM1100. Тепер не потрібно купувати і встановлювати окремо ходоуменьшитель, крім того що потрібно переплачувати, це пів-біди, але на скільки не зручно, в потрібний момент за хвилину не знімеш, потрібно погратися, витратити час, крім того ланцюгова передача, де ланцюга не захищені від бруду і пилу.
Всі моделі WEIMA 1100-6 мають важіль відключення валу відбору потужності, що дозволяє з легкістю запустити агрегат з встановленою косаркою, активної фрезою, помпою для перекачування води або копалкой, не прокручуючи вал з механізмом. Ті хто спробував в роботі, дійсно оцінили всі переваги нової моделі мотоблока WEIMA 1100F-6 Diff .
робота з косаркою, помпою, навісними знаряддями,
робота з активною фрезою.
На стандартних колесах 4,00-10 швидкість руху буде такою:
- 1-я швидкість 2,03 км/год,
- 2-я швидкість 3,57 км/год,
- 3-я швидкість 7,04 км/год,
- 4-я швидкість 11,35 км/год,
- 1-я задняя скорость 2,03 км/ч,
- 2-я задняя скорость 7,04 км/ч.
Характеристики
| Производитель | Weima |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | WEIMA WM188FE |
| Минимальная ширина обработки | 60 см |
| Максимальная ширина обработки | 1300 см |
| Максимальная глубина обработки | 25 см |
| Количество передач | 4 вперед/2 назад |
| Система запуска | Электростартер и механический стартер |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Сцепление | Дисковое |
| Вал отбора мощности | Да |
| Диаметр колес | 12 дюйм |
| Мощность двигателя | 13.0 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырехтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Количество оборотов двигателя | 3600.0 (об/мин) |
| Объем топливного бака | 5 л |
| Объем масляного бака | 1 л |
“Трактор Плюс” профессионально ориентированный сайт по продаже сельскохозяйственной техники и навесного оборудования. Являясь официальными представителями завода–производителя, предоставляем заводскую гарантию. Сельскохозяйственную технику и навесное оборудование доставляем по всей территории Украины (за исключением временно оккупированных районов Донецкой и Луганской областей, а также полуострова Крым), можем доставить прямо к Вашему двору. Доставка осуществляется без предоплаты и дополнительных платежей (за исключением оплаты услуг сторонних перевозчиков, таких как Новая Почта и тд.), мы доверяем нашим клиентам и уверены в качестве своей продукции. Звоните прямо сейчас и наши квалифицированные консультанты с радостью и профессионально ответят на все оставшиеся Ваши вопросы. Звоните и получите самую полную информацию и приобретайте необходимую Вам технику уже сегодня! Хорошего Вам урожая!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Кількість передач | 4 вперед/2 назад |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 105 кг |
- Ціна: 32 540 ₴






