
Мотоблок WEIMA WM1100AE6 КМ (DIFF, 4+2 скор, диз 6л. с., ел старт, 4,00-10 DIFFERENTIAL)
37 250 ₴
- Немає в наявності
- +380 (96) 625-00-82
Мотоблок WEIMA WM1100AE6 КМ (DIFF, 4+2 скор, диз 6л. с., ел старт, 4,00-10 DIFFERENTIAL)
| Модель | WM1100AЕ6 км diff |
| Модель двигуна | WM178F |
| Тип ДВС | дизельний двигун одноциліндровий, 4-х тактний, з верхнім розташуванням клапанів (OHV) |
| Об'єм двигуна | 296см3 |
| Потужність двигуна | 6,0 л. с.(4,44 кВт) |
| Тип запуску | ручний старт, електростартер |
| Обсяг паливного бака | 5,5 л |
| Обсяг масла в редукторі | 2,5 л |
| Обсяг масла в картері | 1,1 |
| Охолодження двигуна | повітряне примусове |
| Ширина обробки | 110см |
| Глибина обробки | від 15 см |
| до 30 см | |
| Редуктор | шестерний редуктор конічного типу/ наявність диференціала |
| Кількість передач | 4 вперед, 2 назад |
| Діаметр коліс | 4,00-10 |
| Комплектація | Кермо КМ, інструкція, фреза, диски захисту рослин, зчіпка універсальна, сошник |
| Вага(кг) | 132кг |
| Розмір(мм) | 1800/1050/850 мм |
| Гарантія | 1 рік |
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 296 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 132 кг |
- Ціна: 37 250 ₴









