
Мотоблок ДТЗ 510ДНЕ (кпп: 3+1, 10лс, дизель)
35 600 ₴
- В наявності
- +380 (96) 625-00-82
Мотоблок ДТЗ 510ДНЕ (кпп: 3+1, 10лс, дизель)
Мотоблок ДТЗ 510 ДНІ - дизельний мотоблок потужністю 10 л. с з двигуном повітряного примусового охолодження середнього класу (вага 125 кг).
Мотоблок ДТЗ 510ДНЕ комплектується колесами (розмір шини 4.00-10) для полегшення транспортування, а так само фрезою, яка регулюється секціями 2+1+1, тому ширина обробки може змінюватися в межах 580/870/1160 мм.
Фреза встановлюється замість транспортних коліс. Коробка передач на 4 швидкості (3 вперед, 1 назад) дозволяє досягти кращого результату при оранці.
Два ВОМа під шліц і шпонку значно розширюють спектр виконуваних робіт, таких як оранка легких ґрунтів, боронування, міжрядна обробка посадок і посівів, збирання коренеплодів, косіння трав, транспортування вантажів (до 500 кг) і т. п.
| Ідентичний моделі ДТЗ 510 ДН; прямий привід на коробку; дискове зчеплення нормально розімкнутого типу; повітряний фільтр типу прозорий циклон; Аналог МБ2070Б;без дисків захисту рослин;фреза регулюється по ширині секціями 2+1+1; товщина ножів фрези 6 мм; повітряний фільтр масляного типу; металеві ручки управління; болт зливу масла з двигуна оснащений магнітним наконечником. Колір: синій; наявність обгонных разблокираторов |
ОСОБЛИВОСТІ ДИЗЕЛЬНОГО МОТОБЛОКУ ДТЗ 510 ДНІ:
- Новий покращений повітряний фільтр забезпечить двигун чистим повітрям і продовживши термін його служби;
- Потужний 10 л. с. дизельний двигун не має аналогів має колосальний запас потужності, що дозволить Вам збільшити ширину обробки аж до 1500 см. При експлуатації причепа з таким двигуном Ви будите приємно здивовані тягової здатності апарату.
- Продумана ергономіка управління мотоблоком всі органи управління розташовані інтуїтивно з урахуванням максимальною безпекою для оператора;
- Естетична форма крил, ергономічно вписуються в загальний дизайн агрегату;
- Кермо має поперечину для жорсткої фіксації керма з декоративною накладкою, яка створює відчуття повного контролю над мотоблоком при роботі в екстремальних навантаженнях;
- Можливість регулювати ширину обробки фрезою;
- Збільшена товщина ножа грунтофрез на 10%, порівняно з конкурентами;
- Вихлопна труба з підвищеною тепловіддачею;
- Наявність диференціала забезпечить маневреність агрегату при транспортуванні й повороті. Дуже простий в експлуатації і конструкції.
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації або технічних характеристиках, що можливо у зв'язку із змінами у виробника. Всі деталі уточнюйте у менеджера! Дякуємо за розуміння!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Система запуску | Електростартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 10 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 880 мм |
| Вага | 125 кг |
- Ціна: 35 600 ₴




