Мотоблок Кентавр МБ 40-1С/500 в заводській упаковці
Мотоблок Кентавр МБ 40-1С - володіє потужним 4-х тактним бензиновим двигуном на 7 л. с., без праці впорається з культивацією і підгортанням. Головною відмінністю буде активна грунтофреза яка поставляється в комплекті, і вже включена у вартість Кентавр МБ 40 1С. Грунтофреза ширина захвату 500 мм, а глибина варіюється від 100 до 200 мм.
Кентавр МБ 40-1С є повним аналогом популярного мотоблок SADKO M-400 і прийшов на зміну легендарної моделі Zirka LX2061G.
Повітряний фільтр подвійного очищення дозволяє працювати навіть в запиленій середовищі. Мотоблок Kentavr МБ 40 1 приводиться в дію бензиновим мотором ДБ 170 Н, с камерою згоряння 208 см3. Цей двигун відрізняється легким запуском, тому Вам не потрібно докуповувати електростартер, а запуск не складе труднощів при будь-якій погоді. Невелика вага, всього 75 кг і можливість регулювати кермо на 180 градусів, дозволяє налаштувати роботу оператора максимально комфортно.
Завдяки активній почвофрезе і малій вазі, даний самохідний мотоблок дуже зручний для літніх людей, з них без праці впорається навіть тендітна жінка. Крім того, він оснащений знімними ручками, тому його можна транспортувати в багажнику автомобіля
Особливості мотоблок Кентавр 40-1С:
- Активна грунтофреза з можливістю регулювати ширину обробки;
- Ручки управління виготовлені з металу для додаткової міцності;
- Завдяки секціях 4+2 ширина культивації регулюється від 40 до 70 см.
- Ведучі колеса незалежні від фрези;
- Задня швидкість дозволяє якісно обробляти територію;
- В наявності є синій, червоний, зелений і жовтий колір;
- Витрата палива всього 2 л/год.
“Трактор Плюс” профессионально ориентированный сайт по продаже сельскохозяйственной техники и навесного оборудования. Являясь официальными представителями завода–производителя, предоставляем заводскую гарантию. Сельскохозяйственную технику и навесное оборудование доставляем по всей территории Украины (за исключением временно оккупированных районов Донецкой и Луганской областей, а также полуострова Крым), можем доставить прямо к Вашему двору. Доставка осуществляется без предоплаты и дополнительных платежей (за исключением оплаты услуг сторонних перевозчиков, таких как Новая Почта и тд.), мы доверяем нашим клиентам и уверены в качестве своей продукции. Звоните прямо сейчас и наши квалифицированные консультанты с радостью и профессионально ответят на все оставшиеся Ваши вопросы. Звоните и получите самую полную информацию и приобретайте необходимую Вам технику уже сегодня! Хорошего Вам урожая!
К вниманию покупателя! На сайте, к сожалению, возможны неточности в описании, фото, комплектации или технических характеристиках, что возможно в связи с изменениями у производителя. Все детали уточняйте у менеджера! Благодарим за понимание!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | DJ 168F |
| Максимальна ширина обробки | 70 см |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Кількість передач | 1 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1080 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 480 мм |
| Вага | 75 кг |
- Ціна: 17 320 ₴




