Моторолер SP150S-20
| Основні параметри | |
| Тип моторолера | Міський універсальний |
| Робочий об'єм двигуна, см3 | 150 |
| Максимальна швидкість, км/год | 85 |
| Кількість місць | Двомісний |
| Вантажопідйомність, кг | 150 |
| Обсяг паливного бака, л | 4,5 |
| Номінальна витрата палива, л/100 км | 2,5 |
| Висота до сідла водія, мм | |
| Колісна база, мм | 1410 |
| Конструкційна маса, кг | 115 |
| Ергономіка | |
| Приладова панель | Електронна цифрова |
| Передня оптика | Фара вбудована в обтічник, фігурна, з лампою розжарювання. Покажчики поворотів з лампами розжарювання. |
| Задня оптика | Задній ліхтар вбудований в обтічник крила, комбінований: гальма і габарит світлодіодні, повороти лампи розжарювання 10Вт, світлодіодні повторювачі поворотів. |
| Протиугінна сигналізація | Немає |
| Сидіння | Дорожнього типу, напівжорстке, дворівневе, повної довжини |
| Блокування повороту керма | Від замка запалювання |
| Блокування замка запалювання | Немає |
| Задній багажник | Немає |
| Кофр для мотошлема | Немає |
| Комплект інструменту (зіп) | Стандартний |
| Захисна накладка на глушнику | Комбінована об'ємна |
| Підніжки водія | Плоский підлогу |
| Підніжки пасажира | Відкидні |
| Додатково | Хромована захист фари |
| Двигун | |
| Модель двигуна | 157QMJ |
| Номінальна потужність, кВт (л. с.) | 5,7 (7,8) |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, чотиритактний, карбюраторний |
| Тип палива | Неетилований бензин з октановим числом не нижче 92 |
| Тип охолодження | Примусове повітряне |
| Діаметр циліндра / хід поршня, мм | |
| Максимальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв | 7000 |
| Кількість і розташування клапанів | 2, верхнє |
| Розташування розподільного вала | |
| Система подачі палива | Самоплив |
| Паливні фільтри | Змінний на паливопроводі |
| Повітряний фільтр | Поролоновий плоский з полімерною сіткою |
| Масляний фільтр | Полімерна сітка |
| Об'єм картера двигуна, л | 0,8 |
| Тип моторного масла | Напівсинтетичне SPARK 4T 10W-40 SAE 10W-40 API SL для 4-тактних мотоциклетних двигунів |
| Коробка передач | Безступінчатий клиноремінний варіатор |
| Зчеплення | Автоматичне відцентрове |
| Тип стартера | Електростартер, кікстартер |
| Запалювання | Електронне, CDI |
| Привід заднього колеса | Хитний блок "двигун-трансмісія" |
| Напруга бортової мережі, В | 12 |
| Генератор, (напруга, В) / (потужність, Вт) | 14 / 85 |
| АКБ - тип, ємність, А*год | Свинцево-кислотна, 7 |
| Шасі | |
| Рама | Трубчастий каркас |
| Диск переднього колеса | Литий легкосплавний багато-спицеве?? |
| Диск заднього колеса | Литий легкосплавний багато-спицеве?? |
| Підвіска переднього колеса | Телескопическая вилка |
| Подвеска заднего колеса | Маятниковая с двумя амортизаторами |
| Амортизаторы передние | Масляные |
| Амортизаторы задние | Пружино-газомасляные |
| Тип переднего тормоза | Дисковый гидравлический |
| Тип заднего тормоза | Барабанный механический |
| Тормозная жидкость | DOT-3, DOT-4 |
| Размер шин: (передняя/задняя) | 90/90-12 / 110/70-12 |
| Тип протектора (передний/задний) | Дорожный шоссейный |
| Габаритные размеры (ДхШхВ), мм | 1940 х 670 х 1030 |
“Трактор Плюс” профессионально ориентированный сайт по продаже сельскохозяйственной техники и навесного оборудования. Являясь официальными представителями завода–производителя, предоставляем заводскую гарантию. Сельскохозяйственную технику и навесное оборудование доставляем по всей территории Украины (за исключением временно оккупированных районов Донецкой и Луганской областей, а также полуострова Крым), можем доставить прямо к Вашему двору. Доставка осуществляется без предоплаты и дополнительных платежей (за исключением оплаты услуг сторонних перевозчиков, таких как Новая Почта и тд.), мы доверяем нашим клиентам и уверены в качестве своей продукции. Звоните прямо сейчас и наши квалифицированные консультанты с радостью и профессионально ответят на все оставшиеся Ваши вопросы. Звоните и получите самую полную информацию и приобретайте необходимую Вам технику уже сегодня! Хорошего Вам урожая!
К вниманию покупателя! На сайте, к сожалению, возможны неточности в описании, фото, комплектации или технических характеристиках, что возможно в связи с изменениями у производителя. Все детали уточняйте у менеджера! Благодарим за понимание!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Моторолер |
| Об'єм двигуна | 150 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 4.5 л |
| Витрата палива | 2.5 |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Вага | 115 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1940 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Висота | 1030 мм |
- Ціна: 27 400 ₴










