
Мотоцикл SPARK SP125C-2CFOL
| ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ | |
| Тип мотоцикла | Дорожній легкий |
| Робочий об'єм двигуна, см3 | 107 |
| Максимальна швидкість, км/год | 85 |
| Кількість місць | Двомісний |
| Вантажопідйомність, кг | 150 |
| Обсяг паливного бака, л | 8,0 |
| Номінальна витрата палива, л/100 км | 2,0 |
| Висота по сидінню водія, мм | 782 |
| Колісна база, мм | 1190 |
| Конструкційна маса, кг | 82 |
| ЕРГОНОМІКА | |
| Приладова панель | Роздільна. Механічні спідометр і тахометр, індикація: номер передачі, дальнє світло, повороти. |
| Передня оптика | Здвоєна фара вбудована в обтічник, з лампами розжарювання. Покажчики поворотів з лампами розжарювання. |
| Задня оптика | Задній ліхтар навісний комбінований: гальма, габарит, освітлення номера (лампи розжарювання). Покажчики поворотів з лампами розжарювання. |
| Протиугінна сигналізація | Немає |
| Сидіння | Дорожнього типу, м'яке, однорівневе, повної довжини |
| Блокування повороту керма | Замок на стійці керма |
| Блокування замка запалювання | Немає |
| Задній багажник | Повнорозмірний |
| Кофр для мотошлема | Немає |
| Комплект інструменту (зіп) | Стандартний |
| Захисна накладка на глушнику | Пофарбована |
| Захисна накладка на випускній трубі | Немає |
| Дуги безпеки | Немає |
| Захист ніг пасажира | Немає |
| Підніжки водія | Не відкидні |
| Підніжки пасажира | Відкидні |
| Додатково | |
| ДВИГУН | |
| Модель двигуна | 1P54FMI |
| Номінальна потужність, кВт (л. с.) | 5,2/7,0 |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, чотиритактний, карбюраторний, з верхнім розташуванням клапанів |
| Тип палива | Бензин з октановим числом не нижче 92 |
| Тип охолодження | Повітряне охолодження |
| Діаметр циліндра, хід поршня, мм | 54 |
| Максимальні обороти колінчастого валу, об/хв | 7500 |
| Кількість і розміщення клапанів | 2, верхнє |
| Розміщення розподільного валу | Верхнє |
| Балансувальний вал | Немає |
| Система подачі палива | Самоплив |
| Паливні фільтри | Змінний сітчастий (паперовий) на паливопроводі. |
| Повітряний фільтр | Одноразовий паперовий |
| Масляний фільтр | Полімерна сітка |
| Об'єм картера двигуна і коробки передач, л | 0,5 |
| Тип моторного масла | Напівсинтетичне моторне масло класу SG, SF або вище для 4-тактних мотоциклетних двигунів |
| Коробка передач | Механічна 4-ступінчаста, кругова (схема -0-1-2-3-4-) |
| Зчеплення | Механическое, многодисковое, в масляной ванне |
| Тип стартера | Электростартер, кикстартер |
| Зажигание | Электронное, CDI |
| Привод заднего колеса | Цепная передача 14/40 открытая |
| Напряжение бортовой электросети, В | 12 |
| Генератор, (напряжение, В) / (мощность, Вт) | 14/85 |
| АКБ тип, ёмкость, А*ч | Кислотно свинцовая, 5 |
| ШАССИ | |
| Рама | Дуплексная, трубчатый каркас |
| Диск переднего колеса | Легкосплавный литой 5-спицевый |
| Диск заднего колеса | Легкосплавный литой 5-спицевый |
| Подвеска переднего колеса | Телескопическая вилка |
| Подвеска заднего колеса | Маятниковая с двумя амортизаторами |
| Амортизаторы передние | Масляные |
| Амортизаторы задние | Пружинно-масляные |
| Тип переднего тормоза | Барабанный механический |
| Тип заднего тормоза | Барабанный механический |
| Тормозная жидкость | Немає |
| Размер шин: передняя/задняя | 2.50-17 / 2.75-18 |
| Тип протектора, передней/задней | Дорожный универсальный "асфальт / грунт" |
| Габаритные размеры (ДхШхВ), мм | 1900 х 650 х 1150 |
“Трактор Плюс” профессионально ориентированный сайт по продаже сельскохозяйственной техники и навесного оборудования. Являясь официальными представителями завода–производителя, предоставляем заводскую гарантию. Сельскохозяйственную технику и навесное оборудование доставляем по всей территории Украины (за исключением временно оккупированных районов Донецкой и Луганской областей, а также полуострова Крым), можем доставить прямо к Вашему двору. Доставка осуществляется без предоплаты и дополнительных платежей (за исключением оплаты услуг сторонних перевозчиков, таких как Новая Почта и тд.), мы доверяем нашим клиентам и уверены в качестве своей продукции. Звоните прямо сейчас и наши квалифицированные консультанты с радостью и профессионально ответят на все оставшиеся Ваши вопросы. Звоните и получите самую полную информацию и приобретайте необходимую Вам технику уже сегодня! Хорошего Вам урожая!
К вниманию покупателя! На сайте, к сожалению, возможны неточности в описании, фото, комплектации или технических характеристиках, что возможно в связи с изменениями у производителя. Все детали уточняйте у менеджера! Благодарим за понимание!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Об'єм двигуна | 107 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 8 л |
| Витрата палива | 2 |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Вага | 82 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 1150 мм |
- Ціна: 23 000 ₴









