
Мотоцикл SP250D-1 Мотоцикл SP250D-1 в зборі
SPARK SP250D-1 це мотоцикл подвійного призначення з яскраво вираженим агресивним позашляховим спортивним дизайном. Має всі атрибути справжнього "всюдихода": високий кліренс; жорстку об'ємну раму; двигун з багатоточковим кріпленням і додатковим захистом картера; збільшений хід передньої вилки; посилену задню маятникову підвіску з регульованими пружинно-масляним моноамортизатором; виведений під заднє крило глушник з захисними накладками на випускній трубі і на самому глушнику; закріплений на траверсі рульової колонки щиток переднього колеса; поперечну силову перемичку на кермі і, звичайно ж, увігнуте "кавалерійська" сидіння водія. Колеса мають сталеві штамповані обода з натяжними спицями та покришки з високопрофільним позашляховим протектором - добре тримають бічну навантаження.
Однак, незважаючи на спортивний характер, цей мотоцикл цілком придатний для руху з пасажиром по дорогах та вулицях з асфальтовим покриттям. Надійний двигун корпорації Zongshen об'ємом 229 куб. см. і потужністю 18,0 л. с., з балансувальним валом, що забезпечує хороші динамічні характеристики розгону і максимальну швидкість до 105 км/год, А дисковий передній і барабанний задні гальма ефективні і на крутому схилі, і в щільному міському потоці транспорту.
Крім яскравої фари є повний комплект приладів світлової сигналізації: світлодіодні покажчики поворотів, великий комбінований задній ліхтар підсвічування номерного знака, світловідбивачі-катафоти. Є й зручні дзеркала заднього виду. Тому міська експлуатація мотоцикла цілком комфортна і безпечна.
Класична компоновка. Стрілоподібні бічні обтічники надають мотоциклу динамічний стрімкий вигляд. Дуже привабливий зовнішній вигляд.
Захисні накладки на глушнику і випускному колекторі підвищують безпеку водія і пасажира.
Зручне напівжорстке двомісне дворівневе сидіння. Бічні ручки для пасажира.
Вантажопідйомність 150 кг Невеликий відсік для ЗІП.
Великий практичний, добре помітний з усіх боків задній ліхтар: сигнали гальма, габарит, освітлення номерного знака. Великий задній катафот-світловідбивач на крилі.
Диски коліс сталеві штамповані, на сталевих натяжних спицях. Передні шини розміром 80/100 21. Задні шини розміром 120/80-18. Позашляховий високопрофільний протектор.
Дискові гідравлічні передні гальма з перфорованим диском. Задній гальмо барабанного типу.
Фара з гладким склом і сегментованим відбивачем, галогенна лампа «дальній / ближнє світло, лампа підсвічування.
Передні і задні світлодіодні покажчики поворотів на гнучких кріпленнях. Вся оптика сертифікована за євростандартом.
Гофра на передній вилці. Передній щиток надійно захищає мотоцикл від бруду.
Сучасні спортивні дзеркала копьевидного форми - хороший огляд вперед і назад. Зручні неслизькі рукоятки керма. Поперечна силова перемичка на кермі.
Комбінована панель приладів включає в себе покажчики: стрілочний спідометр, одометр, облік добового пробігу, дальнє світло, повороти, нейтраль.
Багатопозиційний центральний замок запалювання з блокуванням рульової колонки. Кришка паливного баку з замком.
Двигун ZS167FMМ потужністю 13,2 кВт (18,0 л. с.) з балансувальним валом.
Вертикальне розташування циліндра і надійне багатоточкове кріплення двигуна до рами.
Додатковий захист картера двигуна від пошкоджень.
Контрольне вікно рівня масла в картері двигуна. Додатковий паливний фільтр на паливопроводі.
Масивний пружинно-масляний моноамортизатор з можливістю регулювання жорсткості пружини.
Щиток і уловлювач ланцюга на ланцюгової передачі. Пристрої регулювання ланцюга прибрані в пір'я вилки і захищені від забруднення.
Відкидна підніжка водія з профільованою гумовою накладкою, відкидна підніжка для пасажира.
Відкидна бокова стійка.
Особливості мотоцикла SPARK SP250D-1
- Класична компоновка. Динамічний стрімкий профіль.
- Яскраво виражений агресивний спортивний дизайн. Дуже привабливий зовнішній вигляд.
- Стрілоподібні бічні обтічники надають мотоциклу стрімкий вигляд.
- Сучасні спортивні дзеркала копьевидного форми - хороший огляд вперед і назад.
- Багатопозиційний центральний замок запалювання з блокуванням рульової колонки.
- Поперечна силова перемичка на кермі.
- Захисні накладки на глушнику і випускному колекторі.
- Зручне напівжорстке двомісне дворівневе сидіння.
- Бічні ручки для пасажира.
- Зручні неслизькі рукоятки керма.
- Відкидна підніжка водія з профільованою гумовою накладкою, відкидна підніжка для пасажира.
- Відкидна бокова стійка.
- Кришка паливного баку з замком.
- Невеликий відсік для ЗІП.
- Комбінована панель приладів включає в себе: стрілочний спідометр, одометр, облік добового пробігу, дальнє світло, повороти, нейтраль.
- Фара з гладким склом і сегментованим відбивачем, галогенна лампа «дальній/ближнє світло, лампа підсвічування.
- Великий практичний, добре помітний з усіх боків задній ліхтар: сигнали гальма, габарит, освітлення номерного знака.
- Передні і задні світлодіодні покажчики поворотів на гнучких кріпленнях.
- Великий задній катафот-світловідбивач на крилі.
- Вся оптика сертифікована за євростандартом.
- Двигун ZS167FMМ потужністю 13,2 кВт (18,0 л. с.) з балансувальним валом.
- Вертикальне розташування циліндра і надійне багатоточкове кріплення двигуна до рами.
- Додатковий захист картера двигуна від пошкоджень.
- Контрольне вікно рівня масла в картері двигуна.
- Додатковий паливний фільтр на паливопроводі.
- Масивний пружинно-масляний моноамортизатор з можливістю регулювання жорсткості пружини.
- Диски коліс сталеві штамповані, на сталевих натяжних спицях.
- Дисковий гідравлічне передні гальма з перфорованим диском.
- Задній гальмо барабанного типу.
- Гофра на передній вилці.
- Щиток і уловлювач ланцюга на ланцюгової передачі.
- Пристрої регулювання ланцюга прибрані в пір'я вилки і захищені від забруднення.
- Передні шини розміром 80/100-21.
- Задні шини розміром 120/80-18.
- Позашляховий високопрофільний протектор.
- Передній щиток надійно захищає мотоцикл від бруду.
| *ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ | |
| Тип мотоцикла | Позашляховий (ендуро) універсальний |
| Робочий об'єм двигуна, см3 | 229 |
| Максимальна швидкість, км/год | 105 |
| Кількість місць | Двомісний |
| Вантажопідйомність, кг | 150 |
| Обсяг паливного бака, л | 12,0 |
| Номінальна витрата палива, л/100 км | 2,9 |
| Висота по сидінню водія, мм | 840 |
| Колісна база, мм | 1350 |
| Конструкційна маса, кг | 123 |
| *ЕРГОНОМІКА | |
| Приладова панель | Комбінована. Механічний спідометр, одометр, облік добового пробігу, індикація: нейтраль, дальнє світло, повороти. |
| Передня оптика | Фара вбудована в обтічник, з галогенової лампою розжарювання. Габаритні вогні з лампами розжарювання. Покажчики поворотів на гнучких кріпленнях, світлодіодні. |
| Задня оптика | Задній ліхтар вбудований в обтічник крила, комбінований: гальма, габарит. Покажчики поворотів на гнучких кріпленнях, світлодіодні |
| Протиугінна сигналізація | Немає |
| Сидіння | Напівжорстке двомісне дворівневе |
| Блокування повороту керма | Замок на стійці керма |
| Блокування замка запалювання | Немає |
| Задній багажник | Немає |
| Кофр для мотошлема | Немає |
| Комплект інструменту (зіп) | Стандартний |
| Захисна накладка на глушнику | Фарбована |
| Захисна накладка на випускній трубі | Фарбована |
| Дуги безпеки | Немає |
| Захист ніг пасажира | Немає |
| Підніжки водія | Відкидні |
| Підніжки пасажира | Відкидні |
| Додатково | Гофровані чохли на стійках передньої вилки, захист картера двигуна, уловлювач ланцюга на ланцюгової передачі. |
| *ДВИГУН | |
| Модель двигуна | ZS167FMM |
| Номінальна потужність, кВт (л. с.) | 13,2 / 18,0 |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, чотиритактний, карбюраторний, з верхнім розташуванням клапанів |
| Тип палива | Бензин з октановим числом не нижче 92 |
| Тип охолодження | Повітряне охолодження |
| Діаметр циліндра, хід поршня, мм | 67x65 |
| Максимальні обороти колінчастого валу, об/хв | 7700 |
| Кількість і розміщення клапанів | 2, верхнє |
| Розміщення розподільного валу | Верхнє |
| Балансувальний вал | Нижній |
| Система подачі палива | Самоплив |
| Паливні фільтри | Змінний сітчастий [паперовий] на паливопроводі. |
| Повітряний фільтр | Багаторазовий поролоновий |
| Масляний фільтр | Полімерна сітка |
| Об'єм картера двигуна і коробки передач, л | 0,6 |
| Тип моторного масла | Напівсинтетичне моторне масло класу SG, SF або вище для 4-тактних мотоциклетних двигунів |
| Коробка передач | Механічна 5-ступінчаста, послідовна схема 1-0-2-3-4-5) |
| Зчеплення | Механічне, багатодискове, в масляній ванні |
| Тип стартера | Електростартер, кікстартер |
| Запалювання | Електронне, CDI |
| Привід заднього колеса | Ланцюгова передача 14/40 відкрита |
| Напряжение бортовой электросети, В | 12 |
| Генератор, (напряжение, В) / (мощность, Вт) | 14/85 |
| АКБ тип, ёмкость, А*ч | Кислотно свинцовая, 7 |
| *ШАССИ | |
| Рама | Дуплексная, трубчатый каркас |
| Диск переднего колеса | Стальной штампованный на стальных спицах |
| Диск заднего колеса | Стальной штампованный на стальных спицах |
| Подвеска переднего колеса | Телескопическая вилка |
| Подвеска заднего колеса | Маятниковая с моноамортизаторами |
| Амортизаторы передние | Масляные |
| Амортизаторы задние | Пружинно-масляные |
| Тип переднего тормоза | Дисковый гидравлический |
| Тип заднего тормоза | Барабанный механический |
| Тормозная жидкость | DOT 3, DOT 4 |
| Размер шин: передняя/задняя | 80/100-21 / 120/80-18 |
| Тип протектора, передней/задней | Дорожный высокопрофильный "асфальт/грунт" |
| Габаритные размеры (ДхШхВ), мм | 2270х850х1150 |
“Трактор Плюс” профессионально ориентированный сайт по продаже сельскохозяйственной техники и навесного оборудования. Являясь официальными представителями завода–производителя, предоставляем заводскую гарантию. Сельскохозяйственную технику и навесное оборудование доставляем по всей территории Украины (за исключением временно оккупированных районов Донецкой и Луганской областей, а также полуострова Крым), можем доставить прямо к Вашему двору. Доставка осуществляется без предоплаты и дополнительных платежей (за исключением оплаты услуг сторонних перевозчиков, таких как Новая Почта и тд.), мы доверяем нашим клиентам и уверены в качестве своей продукции. Звоните прямо сейчас и наши квалифицированные консультанты с радостью и профессионально ответят на все оставшиеся Ваши вопросы. Звоните и получите самую полную информацию и приобретайте необходимую Вам технику уже сегодня! Хорошего Вам урожая!
К вниманию покупателя! На сайте, к сожалению, возможны неточности в описании, фото, комплектации или технических характеристиках, что возможно в связи с изменениями у производителя. Все детали уточняйте у менеджера! Благодарим за понимание!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Об'єм двигуна | 229 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 12 л |
| Витрата палива | 2.9 |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Вага | 123 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2270 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Висота | 1150 мм |
- Ціна: 48 120 ₴






