
Мотоблок Кентавр МБ 1010Е (10 л. с., електростартер)
48 880 ₴
- В наявності
- Код: 76694
- +380 (96) 625-00-82
Мотоблок Кентавр МБ 1010Е (10 л. с., електростартер)
Головні переваги
- Надійний дизельний двигун потужністю 8, 10 або 12 л. с. Моделі з індексом «Е» мають електростартер.
- Кріплення рами двигуна на 5 болтах. Ефективна система водяного охолодження.
- Багатоступінчастий повітряний фільтр з прозорим циклоном.
- Коробка перемикання передач (3+1)×2 із спрощеної в експлуатації схемою перемикання.
- Три приводних ременя на головній передачі. Металевий захисний кожух на веденому шківі.
- Додатковий струмок на приводному шківі для підключення робочих органів навісного обладнання.
- Дводискове нормально замкнутий зчеплення з системою фіксації у включеному стані.
- Передача крутного моменту на колеса за допомогою шестеренчатого редуктора.
- Можливість роз'єднати муфту на кожне колесо окремо для повороту.
- Поперечний вал відбору потужності збоку коробки передач, датчик тиску масла «грибок».
- Триточкове кріплення керма, металева перекладина збільшує жорсткість керма, гумові нековзні рукоятки.
- Можливість установки навісний грунтофрез з прямим приводом від редуктора.
- Паливний бак має герметичну кришку, фільтр-сітку з міткою максимального рівня палива і фільтр на виході.
- Паливний фільтр з краном, паперовим елементом і міцною металевою колбою.
- Універсальне посилене причіпний пристрій мотоблочного типу, сталеві втулки на причіпному пристрої.
- Картер і кришки з чавунного лиття, передній бампер з ручкою для перенесення, відкидна передня опора.
- Пневматичні транспортні колеса 6.00-12 «ялинка», колія регулюється безступінчато в діапазоні 700-900 мм
- Суцільний (не зварної) важіль зчеплення, пружини на важелях керма, металевий важіль «ручного газу».
- Електрогенератор 12 В, яскрава передня фара, передні світловідбивачі.
- Захисний кожух на глушнику від можливих опіків, висока знімна кришка відсіку для ЗІП.
Технічні характеристики дизельного мотоблоку Кентавр МБ 1010Е
| Максимальна потужність, к. с. (кВт) | 10,0 (7,41) |
| Тип палива | дизельне |
| Система запуску | ручний/електричний стартер |
| Система охолодження двигуна | водяне охолодження |
| Витрата палива (максимальний), л/год | 1,87 |
| Привід | кліноременная передача (3 ременя), 1-дискове зчеплення |
| Кількість передач вперед/назад | 6/2 |
| Ширина культивації, мм | 1000 |
| Глибина культивації, мм | 190 |
| Комплектація | розширений ЗІП, гумові колеса 6.00-12 |
| Споряджена маса, кг | 267,80 |
Опис дизельного мотоблоку Кентавр МБ 1010Е
Конструктивно моделі дизельних мотоблоків «Кентавр» з водяним охолодженням практично однакові, відмінність — в потужності встановлених на них двигунів (8, 10 і 12 л. с.) і способі їх запуску.
Моделі з індексом «Д» мають тільки ручний запуск двигуна. Моделі з індексом «Е» оснащені електростартером, що значно спрощує запуск, особливо при низькій температурі навколишнього середовища. Крім електростартера в комплект електрообладнання входить акумуляторна батарея, замок запалювання, амперметр і вимикач маси. Розміщується електрообладнання в міцному металевому боксі, встановленому на кермі мотоблока.
Мотоблоки з ручним запуском можна самостійно дообладнати і встановити на них електростартер. Однак така операція вимагає не тільки додаткових фінансових вкладень на придбання комплектуючих елементів, зокрема на заміну маховика, але і достатню технічну кваліфікацію інсталятора, оскільки необхідна часткова розбирання мотоблока.
Особливості моделі Кентавр МБ 1010Е
- надійна коробка передач з спрощеним перемиканням зниженою і підвищеною передач;
- дводискове зчеплення для більш надійного і м'якого рушання;
- четырехручейковый шків для забезпечення максимальної передачі крутного моменту і зменшення пробуксовки клинопасової передачі;
- збільшена ширина колії - 740 мм;
- плавне регулювання колії, що дає можливість підлаштувати мотоблок під різні умови використання (під різне міжряддя обробляють культур);
- чавунна кришка картера;
- пятиточковое кріплення рами;
- металевий резервуар для палива;
- укріплена перфорована решітка радіатора;
- зручні і м'які рукоятки керма;
- розширений зіп.
“Трактор Плюс” профессионально ориентированный сайт по продаже сельскохозяйственной техники и навесного оборудования. Являясь официальными представителями завода–производителя, предоставляем заводскую гарантию. Сельскохозяйственную технику и навесное оборудование доставляем по всей территории Украины (за исключением временно оккупированных районов Донецкой и Луганской областей, а также полуострова Крым), можем доставить прямо к Вашему двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації або технічних характеристиках, що можливо у зв'язку із змінами у виробника. Всі деталі уточнюйте у менеджера! Дякуємо за розуміння!
Великий чавунний картер двигуна (кришка картера двигетеля-алюмінієва), покращений генератор; 2 ступеня очищення повітря; дводискове зчеплення, два приводних ременя, зручне перемикання на підвищені/знижені передачі; розширена колія на 100мм; нерегульований кермо; НЕКОМПЛЕКТНИЙ(без навісного обладнання), повітряний фільтр старого зразка.без сталевих втулок.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Максимальна ширина обробки | 100 см |
| Максимальна глибина обробки | 19 см |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 10 к. с. |
| Об'єм двигуна | 537 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Кількість обертів двигуна | 2300 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Витрата палива | 1.87 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2170 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Вага | 260 кг |
- Ціна: 48 880 ₴





