Мінітрактор JMT3244HXC (24 к. с., 4×4, ГУР)
Трактор JMT3244HXC (JMT3244HXCN) - на даний момент остання модель популярного трактор Джинма. У тракторі зібрані всі кращі якості і характеристики попередніх моделей, внесено істотні конструктивні зміни. Міні-трактор Джинма проходить повну перевірку, наладку і має сертифікати якості. Купуючи трактор у нас, ви отримуєте повноцінну гарантію, сервісне обслуговування, трактор повністю готовий до роботи і можливість його доставки без передоплати в будь-яку точку України.Конструктивні особливості трактора JMT3244HXC:
- Надійний 3-циліндровий двигун.
- Коробка передач (4+1)х2х2.
- Новий дизайн.
- Повний привід 4×4.
- Гідропідсилювач рульового управління.
- 2-швидкісний ВВП 540/1000 об/хв.
- Роздільні масляні ванни КПП і гідравлічної системи.
- Зручне розташування систем управління.
- Ручний газ.
- Стоянкове гальмо.
- Простора кабіна.
- Окремий гідравлічний бак на гидрообъемное рульове управління (ГОРУ) встановлений під капотом попереду радіатора системи охолодження.
- Посилений гидронавесной механізм з безступінчатим регулюванням висоти нижніх тяг.
- Регульована задня колія.
- Блокування диференціалу заднього мосту.
- Широкі педалі з великим ходом.
Комплектація трактор Джинма:
Комфортне сидіння на амортизаторі з регулюванням по висоті.
Електронна панель приладів (лічильник мотогодин, покажчик тиску оливи, покажчик рівня палива, тахометр, покажчик температури води, індикатор відсутності зарядки акумулятора, амперметр і ін).
Додаткові повторювачі габаритних вогнів і поворотів на задніх крилах.
Вимикач маси.
Електрична розетка для причепа.
Задня додаткова фара.
Задні світловідбивачі.
Дзеркала заднього виду.
Гідравлічний вхід/вихід з швидкороз'ємними муфтами.
Крила передніх коліс.
Передні навісні вантажі 2х24 кг.
Електричний прикурювач 12 вольт.
Причіпний пристрій для причепа.
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jinma |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1532 куб. см |
| Стан | Новий |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3080 мм |
| Ширина | 1440 мм |
| Висота | 1930 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 1326 |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Призначення трактора | Загального призначення |
| Тип ходової трактора | Колісні |
| Тип | Рамні |
| Марка | jinma |
| Максимальна швидкість | 26.4 км/ч |
| Тяговий клас трактора | 6 |
| Підйомна сила | 420 кг |
| Кількість ступенів кпп | 8 |
| Галузі застосування трактора | Сільськогосподарські |
| Модель | JMT3244HXC |
- Ціна: 388 000 ₴






