
Картоплесаджалка для мотоблока КСН-34
4 500 ₴
- В наявності
- +380 (96) 625-00-82
Картоплесаджалка для мотоблока КСН-34
| тип | навісний |
| продуктивність | 0,1 га/год |
|
крок висадки Діаметр опорно-приводних коліс |
20; 25; 30 см 35 см |
| діаметр корпусів підгортати | 24 см |
| глибина висадки | 5..15 см |
| об'єм бункера | 34 л. |
| агрегатується з | мотоблоками від 10 л. с. |
| габаритні розміри | 78х54х68 див. |
| Вага |
35 кг
|
Картоплесаджалка для мотоблока КСН-34 має бункер на 34 літра і є однорядною з висотою опорно-приводних коліс — 350 мм.
Виробляє повний цикл посадки: сошником нарізає борозни, укладає бульби і дисками навертає грунт. Ділянка, планований під посадку картоплі, необхідно попередньо підготувати, щоб не було великих грудок землі.
Посадка відбувається швидко і якісно: ряди і міжряддя виходять рівні, бульби поміщаються на задану глибину, відстань між кущами однакове. Після такої посадки весь догляд за картоплею можна механізувати: прополка, підгортання і збір врожаю зробити за допомогою культиватора і додаткового навісного обладнання. Зміна кроку виробляється шляхом зміни зірочок.
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації або технічних характеристиках, що можливо у зв'язку із змінами у виробника. Всі деталі уточнюйте у менеджера! Дякуємо за розуміння!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 780 мм |
| Маса | 35 кг |
- Ціна: 4 500 ₴




