
ПЛУГ ДВОКОРПУСНИЙ ДО МІНІТРАКТОРА (ПЛ5) (ЗАХВАТ 51,5 СМ)
12 073 ₴
- В наявності
- +380 (96) 625-00-82
ПЛУГ ДВОКОРПУСНИЙ ДО МІНІТРАКТОРА (ПЛ5) (ЗАХВАТ 51,5 СМ)
Опис
Плуг двокорпусний для мінітрактора призначений для агрегатування з тракторами, оснащеними триточковою навісною системою.
Плуг ПЛ5 у своїй основі має трикутну раму з розпіркою, що забезпечує необхідну жорсткість. Корпуси плугів і опорне колесо приєднуються до рами за допомогою роз’ємних з'єднань, що дозволяють переміщати вузли відносно рами під час налаштування. Максимальна глибина оранки – 210 мм. Ширина захвату лемеша одного корпусу – 257 мм. Повна ширина захвату плуга – 515 мм.
Плуг для мінітракторів має триточковий причіпний пристрій. Настройка плуга здійснюється за допомогою трьохточкової навісної системи мінітрактора.
- Рама плуга виконана з профільної труби 60 × 40 × 4 мм.
- Леміш виготовлений зі сталі марки 45, проходить термічну обробку. Його довжина – 425 мм.
- Довжина корпусу плуга (від краю лемеша до краю відвалу) становить 800 мм.
- Висота корпусу плуга – 375 мм.
- Товщина стійки плуга – 6 мм.
- Польова дошка виконана зі смуги 40 × 8 мм.
- Вага плуга для мінітрактора – 69 кг.
Габаритні розміри рами плуга, дані для перевезення:
Довжина: 1140 мм Ширина: 630 мм Висота: 380 мм
Найменування в прайсі: Плуг двокорпусний (для мінітрактора), ПЛ5.
Перед відправкою товару обов'язково узгодьте з менеджером сумісність обладнання з вашим мотоблоком або трактором.
| Технічні характеристики | |
| Клас | двокорпусний |
| Ширина обробки | 515 мм |
| Глибина оранки | 210 мм |
| Клас трактора | мінітрактор |
| Вага | 69 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Крючков |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина захвату | 515 мм |
| Глибина обробки | 210 мм |
- Ціна: 12 073 ₴




