
Картоплесаджалка мотоблочня КСМ-1ЦУ (зелена)
5 000 ₴
- В наявності
- +380 (96) 625-00-82
Картоплесаджалка мотоблочня КСМ-1ЦУ (зелена)
На сажалці ложки замінені на глибокі кошики, зварені з товстого дроту.
У комплект входять дискові підгортачі на підшипниках. Завдяки унікальній системі кріплення дисків є можливість регулювання положення дисків у 3-х площинах (ліворуч – праворуч, вгору – вниз, поворот).
Привідний ланцюг натягується завдяки ролику з якісного полімеру, завзятому важелю та пружині. Цим забезпечена без перебійна та безвідмовна робота картоплесаджалки.
Дана модель має додатковий бункер для внесення мінеральних добрив під час посадки картоплі.
У комплект поставки входить універсальний зчіпний пристрій для агрегатування картоплесаджалки до будь-якого мотоблока без додаткового зчеплення.
На приводному валу висвердлені додаткові отвори для регулювання колії коліс.
Плавний режим регулювання висоти сошника (глибини висадки картоплі)
На картоплесаджалці встановлені 4 зірочки для регулювання відстані між бульбами.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип | Картоплі Сажатель Мотоблочный — 1 ряд, транспортер Ланцюгового типу, з бункером для Добрив, саджалка зеленого кольору. |
| Стан | Нове |
| Діаметр бульб | до 52 мм |
| Продуктивність | 0,1 Га/год |
| Транспортер | ланцюгового типу |
| Відстань між бульбами | 20/25/30 мм |
| Сошник | клиновидний |
| Висота гребеня | 50-150 мм |
| Глибина посадки | 50-150 мм |
| Окучник дисковий регульований | на підшипниках Ø 280 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 5 000 ₴





