
Мотоблок Кентавр МБ 2012Д в заводській упаковці
28 320 ₴
- В наявності
- Код: 117246
- +380 (96) 625-00-82
Мотоблок Кентавр МБ 2012Д в заводській упаковці
Головні переваги
- Безпечне багатодискове зчеплення нормально розімкнутого типу з підпружиненим тросом.
- Муфта блокування важеля включення заднього ходу.
- Новий багатоступінчастий повітряний фільтр з прозорим циклоном.
- Зручний важіль «ручного газу» (манетка) з регулювальним баранчиком.
- Передача крутного моменту на фрезу з допомогою надійного конічного редуктора.
- Гумові м'які нековзні рукоятки на ручках керма та на важелі перемикання КПП.
- На глушнику встановлений об'ємний захисний кожух від можливих опіків.
- Швидке регулювання керма по висоті і куту повороту. Відкидна передня стійка.
- Паливний бак має кришку на різьбі, фільтр-сітку з міткою максимального рівня палива і фільтр на виході.
- Захисні металеві крила зі знімними розширювачами, можлива установка дисків захисту рослин.
- Універсальне причіпний пристрій мотоблочного типу. Поздовжній вал відбору потужності.
- Передній бампер з ручкою для перенесення і консолями для перевезення фрез.
- Надійний дизельний двигун потужністю 12 л. с. Модель МБ 2012ДЕ з електростартером.
- Змінна (1+1+3)+(3+1+1) ширина захвату 880/1140/1400 мм.
- Пневматичні транспортні колеса 5.00-12 з протектором «ялинка».
Нова модель МБ 2012Д в лінійці потужних дизельних мотоблоків з повітряним охолодженням
Мотоблоки МБ 2012Д-4 МБ 2012ДЕ — найпотужніші серед дизельних моделей «Кентавр» з повітряним охолодженням. На цих мотоблоки встановлені надійні двигуни потужністю 12 л. с. Вони комплектуються почвофрезами з максимальною шириною захвату 1400 мм і транспортними колесами великого розміру 5.00-12. Модель МБ 2012ДЕ-4 оснащена електростартером і акумулятором. Эти мотоблоки вполне пригодны не только для применения в личных хозяйствах, но и для профессионального использования на огородных, в садовых и тепличных комплексах, а также в качестве транспортного средства для перевозки грузов на специальном прицепе
Технические характеристики мотоблока дизельного Кентавр МБ 2012Д
|
Модель двигателя |
188FA |
|
Тип двигатель |
Дизельный одноцилиндровый 4-тактный с принудительным воздушным охлаждением |
|
Максимальная мощность, кВт (л.с.) |
8,8/12,0 |
|
Рабочий объем двигателя, см³ |
438 |
|
Номинальная частота оборотов коленвала, об/мин |
3600 |
|
Емкость топливного бака, л |
4,0 |
|
Система запуска двигателя |
ручной стартер |
|
Система охлаждения двигателя |
Воздушная принудительная |
|
Привод трансмиссии |
Прямой |
|
Сцепление |
Многодисковое в масляной ванне, нормально разомкнутое |
|
Количество передач, вперед/назад |
2/1 |
|
Редуктор фрезы |
Конический |
|
Вал отбора мощности (ВОМ) |
Задний продольный Ø18 шпонка |
|
Диаметр ротора фрезы, мм |
360 |
|
Формула секций фрезы |
(1+1+3)+(3+1+1) |
|
Количество ножей фрезы, шт. |
40 |
|
Длина / толщина ножа, мм |
235 / 5,5 |
|
Ширина культивации, мм |
865 / 1120 / 1380 |
|
Колеса |
5.00-12 |
|
Колея транспортных колес, мм |
750 |
|
Максимальные габариты в сборе (д/ш/в) без учета подйома руля, мм - на колесах; мм - на фрезах |
1780/670/910 на колесах 1780/670/910 на фрезах |
|
Вес брутто, кг |
161 |
|
Вес в сборе (без топлива, на колесах), кг |
154 |
|
Дополнительное оборудование |
- |
“Трактор Плюс” профессионально ориентированный сайт по продаже сельскохозяйственной техники и навесного оборудования. Являясь официальными представителями завода–производителя, предоставляем заводскую гарантию. Сельскохозяйственную технику и навесное оборудование доставляем по всей территории Украины (за исключением временно оккупированных районов Донецкой и Луганской областей, а также полуострова Крым), можем доставить прямо к Вашему двору. Доставка осуществляется без предоплаты и дополнительных платежей (за исключением оплаты услуг сторонних перевозчиков, таких как Новая Почта и тд.), мы доверяем нашим клиентам и уверены в качестве своей продукции. Звоните прямо сейчас и наши квалифицированные консультанты с радостью и профессионально ответят на все оставшиеся Ваши вопросы. Звоните и получите самую полную информацию и приобретайте необходимую Вам технику уже сегодня! Хорошего Вам урожая!
К вниманию покупателя! На сайте, к сожалению, возможны неточности в описании, фото, комплектации или технических характеристиках, что возможно в связи с изменениями у производителя. Все детали уточняйте у менеджера! Благодарим за понимание!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Марка двигуна | 188FA |
| Мінімальна ширина обробки | 87 см |
| Максимальна ширина обробки | 138 см |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 12 к. с. |
| Об'єм двигуна | 438 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1780 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Висота | 910 мм |
| Вага | 161 кг |
- Ціна: 28 320 ₴





