
Мотоблок Кентавр МБ 1010Е+фреза (10 л. с., електростартер)
51 520 ₴
- В наявності
- +380 (96) 625-00-82
Мотоблок Кентавр МБ 1010Е+фреза (10 л. с., електростартер)
Дана модель укомплектована фрезою «Кентавр 100». Мотоблок зібраний, в нього залиті паливо і необхідні для роботи масла. Надається гарантія 12 місяців від офіційного виробника. Є можливість дешевої доставки «під двері» по всій Україні.
Мотоблок Кентавр МБ 1010Е це багатофункціональний агрегат для виконання сільськогосподарських робіт. Потужний 4-х тактний дизельний двигун з водяних охолодженням, володіє підвищеним моторесурсом і здатний тривалий час переносити високі навантаження. Завдяки широкому асортименту навісного обладнання, мотоблок може виконувати практично всі види необхідних робіт.
Призначення:
Мотоблок Кентавр МБ 1010Е забезпечує високу продуктивність земельних робіт. З встановленням відповідного навісного обладнання, може обробляти земельну ділянку до 5 га, здійснювати посів зернових культур, посадку і прибирання картоплі, транспортування вантажу, скошування трави та заготівлю кормів.
Переваги:
- На кришці редуктора приклепана табличка із зазначенням моделі і серійним номером
- Більш якісне фарбування двигуна
- Расцепляющие важелі на керма мають поворотну пружину
- Вилки на важелях виготовлені з листового металу (не литі)
- Задня кришка редуктора завтулена двома металевими втулками під палець фіксації навішування-це зменшить знос отвору під палець
- Більш якісне фарбування, облицювання як всередині так і зовні
- Рукоятки керма жорсткі (з щільної гуми)
- Шини поліпшеної якості з логотипом "Кентавр"
- Колісні диски пофарбовані набагато краще
- Маточини литі, роз'ємні
- Кожух грунтофрез суцільно зварена, що вплинуло на жорсткість конструкції і стійкість до вібрацій
- Маточини грунтофрез (ліві і праві) симетричні розташуванню кріплень для ножів
- Кріплення ножів на маточинах розташовані симетрично, кількість ножів по 10 шт. на кожній маточині
- Шліцьові частини на валах редуктора з лівої і правої сторін симетричні
- Рама кріплення двигуна в місцях приєднання до редуктора посилена додатковими пластинами
- Підсилювачі для жорсткості у вигляді трикутника на рамі кріплення двигуна
- Додаткові пластини в місцях кріплення двигуна до рами
- Дводискове зчеплення
- Хромовані вузли без іржі і помутнінь
- Фарбування якісна, з попередніми грунтуванням без слідів корозії
- Посилена кришка радіатора
- Металевий резервуар для палива
- Чавунна кришка картера
- Трьох ручейковий шків, для максимальної передачі крутного моменту
- Посилена рама
- П'яти точковое кріплення рами
- Двох дискове зчеплення, для більш надійного і м'якого ходу
- Збільшений ЗІП
- Більш надійна коробка передач, зі спрощеним перемиканням підвищених і знижених швидкостей
Мотоблок Кентавр МБ 1010Е за низькою ціною і на вигідних умовах, можна придбати в магазині «Трактор Плюс». Висококваліфіковані співробітники проконсультують з будь-яких питань, оформлять дешеву доставку товару додому, заповнять гарантійні документи. Телефонуйте, цікавтеся нашими акційними пропозиціями і знижками.
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації або технічних характеристиках, що можливо у зв'язку із змінами у виробника. Всі деталі уточнюйте у менеджера! Дякуємо за розуміння!
Великий чавунний картер двигуна (кришка картера двигетеля-алюмінієва), покращений генератор; 2 ступеня очищення повітря; дводискове зчеплення, три приводних ременя, зручне перемикання на підвищені/знижені передачі; розширена колія на 100мм; нерегульований кермо.без сталевих втулок.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Мінімальна ширина обробки | 100 см |
| Максимальна ширина обробки | 100 см |
| Максимальна глибина обробки | 19 см |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 10 к. с. |
| Об'єм двигуна | 573 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Кількість обертів двигуна | 2300 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Витрата палива | 1.87 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2170 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Вага | 260 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Привід | кліноременная передача (3 ременя) |
- Ціна: 51 520 ₴









