
Мотоблок Кентавр МБ 2010ДЭ ( колеса 4.00 - 10) в заводській упаковці
31 640 ₴
- В наявності
- Код: 123076
- +380 (96) 625-00-82
Мотоблок Кентавр МБ 2010ДЭ ( колеса 4.00 - 10) в заводській упаковці
Мотоблок Кентавр МБ 2010ДЭ це нова модель від відомого виробника міні сільгосптехніки. На дану модель поширюється офіційна гарантія 1 рік.
Можлива доставка по Україні прямо у двір - безкоштовно! Без передоплати.
Техніко-експлуатаційні характеристики нового мотоблока вище ніж у попередніх модифікацій.
Головні переваги
- Безпечне багатодискове зчеплення нормально розімкнутого типу з підпружиненим тросом.
- Муфта блокування важеля включення заднього ходу.
- Новий багатоступінчастий повітряний фільтр з прозорим циклоном.
- Зручний важіль «ручного газу» (манетка) з регулювальним баранчиком.
- Передача крутного моменту на фрезу з допомогою надійного конічного редуктора.
- Гумові м'які нековзні рукоятки на ручках керма та на важелі перемикання КПП.
- На глушнику встановлений об'ємний захисний кожух від можливих опіків.
- Швидке регулювання керма по висоті і куту повороту. Відкидна передня стійка.
- Паливний бак має кришку на різьбі, фільтр-сітку з міткою максимального рівня палива і фільтр на виході.
- Захисні металеві крила зі знімними розширювачами, можлива установка дисків захисту рослин.
- Універсальне причіпний пристрій мотоблочного типу. Поздовжній вал відбору потужності.
- Передній бампер з ручкою для перенесення і консолями для перевезення фрез.
- Надійний дизельний двигун потужністю 10 л. с. Модель МБ 2010ДЕ-4 з електростартером.
- Змінна (1+1+2)+(2+1+1) ширина захвату 620/880/1140 мм (можна збільшити до 1400 мм).
- Пневматичні транспортні колеса 4.00-10 (можна встановлювати 5.00-12) з протектором «ялинка».
Коротка характеристика
|
Параметр |
МБ 2010ДЕ |
|
Тип палива |
Дизель |
|
Потужність двигуна, л. с. |
10,0 |
|
Охолодження |
Повітряне |
|
Тип приводу зчеплення |
Прямий, з багатодисковим нормально розімкненим зчеплення в масляній ванні |
|
Стартер |
Ручний |
|
Ширина захоплення фрези, мм |
620, 880, 1140 |
|
Розмір коліс |
4.00-10 |
|
Вал відбору потужності |
Задній поздовжній |
Опис
Дизельні мотоблоки МБ 2010Д-4 МБ 2010ДЕ-4 конструктивно схожі з базовою моделлю МБ 2060Д-4, але оснащені відчутно більш потужним 10-сильним двигуном, а МБ 2010ДЕ-4 ще має електростартер і акумуляторну батарею. Тобто їх продуктивність і ефективність значно більше, як при обробці грунту, так і при транспортуванні вантажів на спеціальному причепі. З'явилася можливість розширення захоплення грунтофрез до 1400 мм завдяки додатковим секціях та встановлення коліс розміром 5.00-12 (додаткові секції грунтофрез і колеса 5.00-12 купуються окремо).
Повна характеристика
|
Параметр |
МБ 2010ДЕ |
|
|
Двигун |
||
|
Модель двигуна |
186FA |
|
|
Тип палива |
Дизель |
|
|
Потужність двигуна, л. с. |
10,0 |
|
|
Робочий об'єм двигуна, см3 |
406 |
|
|
Номінальні оберти, об/хв |
3000 |
|
|
Номінальна витрата палива, г/кВт∙год |
273 |
|
|
Ємність паливного бака, л |
4,0 |
|
|
Система запуску двигуна |
Ручний стартер |
|
|
Повітряний фільтр |
Багатоступінчатий фільтр з прозорим циклоном |
|
|
Тип, ємність АКБ А∙год |
36 |
|
|
Об'єм картера двигуна, л |
1,3 |
|
|
Тип масла в картері двигуна |
ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG |
|
|
Датчик рівня мастила |
+ |
|
|
Система охолодження двигуна |
Повітряне охолодження |
|
|
Об'єм системи охолодження, л |
— |
|
|
Тип охолоджуючої рідини |
— |
|
|
Трансмісія, ходова частина |
||
|
Тип приводу трансмісії |
Прямий шестерний |
|
|
Тип зчеплення |
Нормально розімкнуте багатодискове в масляній ванні |
|
|
Тип приводних ременів |
— |
|
|
Струмок для підключення активної навішування |
— |
|
|
Тип коробки передач |
Шестерна |
|
|
Кількість передач вперед/назад |
2 / 1 |
|
|
Спосіб включення заднього ходу |
Рукоятка на руле |
|
|
Привод фрезы |
Прямой с коническим редуктором |
|
|
Вал відбору потужності |
Задний продольный, под шпонку Ø18, L=24 |
|
|
Объем масла в картере трансмиссии, л |
3,0 |
|
|
Тип масла в картере трансмиссии |
ТМ «ДТЗ» ТАД-17и API GL- |
|
|
Транспортные колеса |
4.00-10 |
|
|
Колея колес, мм |
750 |
|
|
Номинальная скорость движения на колесах вперед/назад, км/час |
6,5; 11,2 / 5 |
|
|
Тип и регулировки руля |
Быстрая регулировка по высоте и направлению |
|
|
Рабочие органы |
||
|
Тип прицепного устройства |
Мотоблочного типа |
|
|
Способ установки почвофрезы |
Вместо транспортных колес |
|
|
Номинальная частота вращения почвофрезы, об/мин |
78; 133 |
|
|
Количество секций почвофрезы, шт. |
8=(2+1+1)×2 |
|
|
Розмір / кількість / тип ножів грунтофрез |
5,5 мм × 235 мм / 32 шт. |
|
|
Ширина захвату грунтофрез, мм |
620, 880, 1140 |
|
|
Діаметр ротора грунтофрез, мм |
360 |
|
|
Глибина культивації, мм |
До 200 |
|
|
Додаткове обладнання |
||
|
Електрообладнання |
АКУМУЛЯТОР 36 А∙ГОД, ЗАМОК ЗАПАЛЮВАННЯ |
|
|
Вимірювальні прилади |
— |
|
|
Інше обладнання |
— |
|
|
ЗІП |
В комплекті |
|
|
Масогабаритні дані |
||
|
Габаритні розміри в зборі (Д×Ш×В), на колесах/на фрез, мм |
1780×670×850 / 1780×1140×805 |
|
|
Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг |
140 / 152 |
|
“Трактор Плюс” профессионально ориентированный сайт по продаже сельскохозяйственной техники и навесного оборудования. Являясь официальными представителями завода–производителя, предоставляем заводскую гарантию. Сельскохозяйственную технику и навесное оборудование доставляем по всей территории Украины (за исключением временно оккупированных районов Донецкой и Луганской областей, а также полуострова Крым), можем доставить прямо к Вашему двору. Доставка осуществляется без предоплаты и дополнительных платежей (за исключением оплаты услуг сторонних перевозчиков, таких как Новая Почта и тд.), мы доверяем нашим клиентам и уверены в качестве своей продукции. Звоните прямо сейчас и наши квалифицированные консультанты с радостью и профессионально ответят на все оставшиеся Ваши вопросы. Звоните и получите самую полную информацию и приобретайте необходимую Вам технику уже сегодня! Хорошего Вам урожая!
К вниманию покупателя! На сайте, к сожалению, возможны неточности в описании, фото, комплектации или технических характеристиках, что возможно в связи с изменениями у производителя. Все детали уточняйте у менеджера! Благодарим за понимание!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Марка двигуна | 186FA |
| Мінімальна ширина обробки | 62 см |
| Максимальна ширина обробки | 88 см |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 10 к. с. |
| Об'єм двигуна | 406 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1780 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 140 кг |
- Ціна: 31 640 ₴





