Мотоблок ДТЗ 576Д (7,6 л. с., ручний стартер)
Модель оснащена 4-х тактний дизельним двигуном потужністю 7,6 л. с., багатодисковим зчепленням, потужним редуктором з 2-ма парами конічних шестерн і валом відбору потужності. Є аналогом моделі Зубр HT-135 і Кентавр 2080Д, однак має ряд поліпшень, як наприклад: наявність потужного металевого бампера, посилена рама, болт зливу масла з магнітним наконечником (запобігає забрудненню системи). На двигуні встановлений повітряний фільтр контактно-масляного типу з масляною ванною, який ще краще захищає двигун.
Мотоблок ДТЗ 576Д - універсальна сільськогосподарська машина для обробки територій до 1,5 Га. З його допомогою ви можете проводити культивацію, оранку, підгортання ґрунту, викопування коренеплодів, а також безліч інших робіт з використанням відповідного навісного обладнання.
У комплекті поставляються:
* захисні диски рослин діаметром 320 мм
* Фреза набірна, регулюється по ширині секціями 2+1+1 з кожної сторони. Товщина ножів фрези у підстави 6 мм.
Параметри ВМО:
* ВОМ під шпонку діаметром 18 мм і довжиною 24 мм
* шпонка 6х6х20
Елементи керування на кермі виготовлені з металу (важіль аварійної зупинки, важіль заднього ходу, важіль зчеплення).
На даний момент мотоблок ДТЗ 576Д є одним з кращих в модельному ряду дизельних мотоблоків з повітряним охолодженням.
Технічні характеристики:
- Пальне: дизель
- Двигун: чотиритактний одноциліндровий двигун
- Потужність: 7,6 л. с.
- Об'єм: 337 см3
- Охолодження двигуна: активне повітряне
- Трансмісія: черв'ячний редуктор з конічною передачею, багатодискове зчеплення
- Привід: прямий, через муфту зчеплення
- Передачі: 3/1 вперед/назад
- Паливний бак: 3,5 л
- Обсяг масла в картері двигуна: 1,1 л.
- Обсяг масла в редукторі: 1,7 л
- Ширина колії: 520 мм
- Споживання палива :
- Номінальне навантаження — 0,5 л/год
- Максимальне навантаження — до 1,8 л/год
- Ширина обробки: 605 / 885 / 1165 мм
- Глибина обробки: 15-30 см
- Діаметр грунтофрези: 400 мм.
- Габаритні розміри: 1740/700/900 мм
- Вага: 133 кг
- Виробник: Китай
- Комплектація: розбірна фреза 8-ми секційна, захисні диски діаметром 320 мм, пневматичні камерні колеса 4.00-10", набір ключів, інструкція.
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації або технічних характеристиках, що можливо у зв'язку із змінами у виробника. Всі деталі уточнюйте у менеджера! Дякуємо за розуміння!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Мінімальна ширина обробки | 60 см |
| Максимальна ширина обробки | 116 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7.6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 337 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1740 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 900 мм |
| Вага | 133 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система запуску | ручний запуск |
| Вага брутто, кг | 186 |
| Вага нетто, кг | 171 |
| Робочий об'єм двигуна, см3 | 386 |
| Максимальна частота обертання двигуна, об. мін. | 3000 |
| Привід | прямий, через багатодискову муфту |
| Двигун | одноциліндровий 4-х тактний |
| Тип палива | дизель |
| Ємність паливного бака, л | 5,5 |
| Тип зчеплення | Багатодискове зчеплення в масляній ванні |
| Вага в зборі з ПММ, кг | 177 |
| Кількість передач вперед-назад | 2/1 |
- Ціна: 25 280 ₴











