Мотокультиватор Кентавр МК 30-3
Культиватор Кентавр МК 30-3 - практичний бензиновий мотокультиватор для виконання широкого спектру культиваційних робіт на невеликих земельних ділянках до 20-25 соток. Редуктор черв'ячний розбірної. Двигун з вертикальним розташуванням вала й верхнім розташуванням клапанів (OHV) має потужність 5 л. с. при максимальних обертах вала 3600 об/хв. Двигун запускається від ручного стартера. Обертання від двигуна на редуктор передається через шків за допомогою одноручейкового ременя. Натяг ременя регулюється за допомогою натяжного ролика. Перевагою такої передачі є безшумность, плавний пуск, пом'якшення вібрації і поштовхів.
Мотокультиватор Кентавр МК 30-3 призначений для роботи як на відкритому ґрунті, так і закритому. Завдяки невеликим розмірам і вазі відмінний вибір для прополки міжрядь, прополки землі навколо чагарників і дерев. Потужності двигуна і міцності редуктора достатньо для повноцінної обробки грунту. При роботі з даними культиватором не потрібно великих фізичних зусиль завдяки відмінній балансуванню.
Особливості культиватора Кентавр МК 30-3:
- Максимальна ширина захвату фрез 400 мм, що ідеально підійде для прополки міжрядь і допоможе з легкістю працювати у важкодоступних місцях.
- Важіль регулювання обертів також служить і вимикачем двигуна.
- Регульований по висоті кермо.
- Прогумовані ергономічні рукоятки для впевненої роботи з культиватором.
- Антивібраційна система ручок управління.
- Транспортувальні колеса, розташовані ззаду, полегшать транспортування культиватора до місця роботи.
- Регульований металевий глубинометр.
Швидкість обертання фрез - 123 об/хв. Культиватор Кентавр МК 30-3 з легкістю обробляє землю, розрівнює поверхню і готує її до посадки.
Зручний, легкий у використанні і потужний мотокультиватор. Завдяки особливостям конструкції і правильного розподілу ваги, забезпечується висока продуктивність і хороша культивація. Багато в чому це завдяки передньому розташуванню бензинового мотора з вертикальним валом.
Глибина обробки 160 мм, а ширина 400, потужність двигуна 4 л. с. Мотокультиватор користується попитом у власників дачних ділянок, тепличних господарств і городників з не великими площами обробки.
Ви можете придбати мотокультиватор Кентавр МК 30-3 у офіційного дилера ТМ Kentavr компанії "Трактор Плюс". Ми запропонуємо вам низьку ціну, гарантію, сервісне обслуговування і доставку прямо "під двері". Дзвоніть, у нас великий асортимент різної техніки і навісного обладнання, а наші механіки допоможуть підібрати агрегат відповідає вашим вимогам.
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації або технічних характеристиках, що можливо у зв'язку із змінами у виробника. Всі деталі уточнюйте у менеджера! Дякуємо за розуміння!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна ширина обробки | 40 см |
| Максимальна глибина обробки | 16 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Черв'ячний редуктор |
| Швидкість обертання фрез | 123 об/хв |
| В комплекте оборудования | Фрези, Культиватор, Захисні крила, Транспортувальне колесо |
| Вал відбору потужності | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 140 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 1.25 л |
| Витрата палива | 1.5 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 40 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Бензиновий |
- Ціна: 8 600 ₴



