Мотокультиватор МК 40-1(7л. с., активна фреза)

Бензиновий культивтаор з активною фрезою.
Призначений для культивації грунту. Завдяки приводних коліс значно знижується навантаження на руки оператора. Збільшена потужність двигуна (7 к. с.) дозволяє культивувати з шириною захвату 700 мм. З допомогою зчіпки можливо використовувати агрегат з плугом, плоскорізами і т. д.
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка осуществляется без предоплаты и дополнительных платежей (за исключением оплаты услуг сторонних перевозчиков, таких как Новая Почта и тд.), мы доверяем нашим клиентам и уверены в качестве своей продукции. Звоните прямо сейчас и наши квалифицированные консультанты с радостью и профессионально ответят на все оставшиеся Ваши вопросы. Звоните и получите самую полную информацию и приобретайте необходимую Вам технику уже сегодня! Хорошего Вам урожая!
|
Наименование |
Мотоблок Keнтавр МБ 40-1 |
|
Модель двигателя |
ДБ170Н, бензиновый, четырехтактный с воздушным охлаждением |
|
Максимальна потужність двигуна, кВт / к. с. / об/хв |
5,2 / 7 / 3600 |
|
Об'єм камери згоряння, куб. см |
208 |
|
Паливо |
бензин |
|
Обсяг паливного бака, л |
3,6 |
|
Витрата палива, л/год |
≤2,04 |
|
Система запуску |
ручний стартер |
|
Привід |
кліноременная передача |
|
Кількість передач, (вперед / назад) |
1 / 1 |
|
Ширина захвату грунтофрез, мм |
400 / 700 |
|
Кількість секцій фрези, шт |
6 секцій (4+2) |
|
Кількість ножів фрези, шт |
18 шт (12+6) |
|
Глибина фрезерування грунту, мм |
від 100 до 200 |
|
Колеса гумові |
13×5.00-6 (ёлочка) |
|
Конструктивный вес агрегата без топлива, кг |
75 |
|
Вес полного комплекта в упаковке, кг |
83 |
|
Размеры упаковки (ДхШхВ), мм |
750x410x610 |
|
Цвет мотоблока |
Синий, Красный, Желтый |
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | ДБ 170Н |
| Мінімальна ширина обробки | 40 см |
| Максимальна ширина обробки | 70 см |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Кількість передач | 1 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Пасове |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм масляного бака | 1 л |
| Витрата палива | 2.04 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 610 мм |
| Вага | 75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольори мотоблока | Синій, Червоний, Жовтий |
- Ціна: 19 200 ₴





