Культиватор Кентавр МК 30-1
Призначення:
Модель призначена для культивації і розпушення вже обробленої землі на ділянках відносно невеликих розмірів. Фізичні дані дозволяють використовувати апарат у важкодоступних місцях.
Переваги:
- Легкий пуск двигуна;
- Відмінна маневреність;
- Невеликий витрата палива;
- Повітряне охолодження двигуна;
- Невелика вага;
- Металева ручка зчеплення;
- Спеціальне транспортувальне колесо.
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації або технічних характеристиках, що можливо у зв'язку із змінами у виробника. Всі деталі уточнюйте у менеджера! Дякуємо за розуміння!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна ширина обробки | 40 см |
| Максимальна глибина обробки | 14 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Черв'ячний редуктор |
| В комплекте оборудования | Культиватор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Об'єм двигуна | 118 куб. см |
| Витрата палива | 0.65 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | бензиновий 4-х тактний |
| Габарити: | 81.0х76.5х71.5 см |
| Тип приводу: | клинноременная передача |
- Ціна: 7 400 ₴





