Мотоблок WEIMA WM600 NEW з дисками захисту рослин (бензин 7 л. с.)
| Модель | WM600 |
| Модель двигуна | 170F |
| Тип ДВС | бензиновий одноциліндровий, 4-х тактний двигун з верхнім розташуванням клапанів(OHV) |
| Об'єм двигуна | 212см3 |
| Потужність двигуна | 7,0 л. с. |
| Тип запуску | ручний старт |
| Обсяг паливного бака | 4,9 л |
| Обсяг масла в картері | 0,6 л |
| Охолодження двигуна | повітряне, примусове |
| Ширина обробки | 60см |
| Глибина обробки | від 10 см |
| до 25 см | |
| Редуктор | ланцюговий редуктор |
| Кількість передач | 1 вперед/1 назад |
| Діаметр коліс | 4,00-8,0 |
| Комплектація | мотоблок, транспортувальне колесо, інструкція, гарантійний талон; |
| Вага(кг) | 53кг |
| Розмір(мм) | 660/380/660мм |
| Гарантія | 1 рік |
Мотоблок WEIMA WM600 NEW з дисками для захисту рослин (Бензин 7 Л. С.)
Мотокультиватор Weima WM 600 відмінно підійде для виконання різних сільськогосподарських робіт на ділянці площею до 20 соток, або для міжрядної обробки на значно більших площах. Якщо у Вас вже є великий мотоблок, а проблема міжрядь не вирішена, то мотокультиватор Вейма WM 600 може допомогти Вам повністю механізувати городні роботи. Профрезеровать вузькі міжряддя, підгорнути картоплю при високій бадиллі – це не проблема, так як мотокультиватор, завдяки низькому центру тяжіння, легко втримати на грунтозацепах в рядку. Завдяки малій вазі, для однієї людини не складе труднощів завантажити цього маленького помічника в причіп для мотоблоку, або в багажник авто.
Потужний мотокультиватор Вейма WM 600 має в своєму арсеналі оновлений чотиритактний бензиновий двигун WM170F NEW потужністю 7 л. с., створений за типом Honda, який відрізняється невеликою витратою палива. Двигун серії NEW має бак об'ємом 4,9 л і повітряний фільтр циклонного типу, завдяки якому повітря, що потрапляє в камеру згоряння, набагато чистіше, що продовжує моторесурс двигуна.
Бензиновий культиватор WM 600 обладнаний чотириступінчастим ланцюговим редуктором з високим коефіцієнтом корисної дії, що дає можливість з легкістю обробляти грунт почвофрезами з шириною захвату до 90 див. Ремінний привід, який відрізняється своєю надійністю, захистить двигун від перевантажень при виконанні складних робіт.
Для зручної та комфортної роботи або транспортування кермо зроблений регульованим по висоті. При установці на мотокультиватор металевих грунтозацепов, на нього можна агрегатувати навісне обладнання, таке як: плуг, окучник, картоплекопалку, плоскоріз, картоплесаджалку, сінокосарку, причіп та ін.
Коробка передач має 2 швидкості: 1 вперед і 1 назад.
У стандартній комплектації з мотоблоком поставляється чотири фрези, з шириною захвату 60 див. Культивувати грунт можна на глибину до 25 див.
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | WM170FS New |
| Максимальна ширина обробки | 60 см |
| Максимальна глибина обробки | 25 см |
| Кількість передач | 1 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 кг |
- Ціна: 13 000 ₴







