Мотоблок WEIMA (Вэйма) WM 500 (7,0 к. с., бензин, 2+1 скор, Ручки WM900, 4,00-6)
Яскравий представник культиваторів середнього класу, який здатний не тільки культивувати землю, але і виконувати роботи по оранці і захоплення землі. Дана модель укомплектована колесами розміром 4.0-6 дюйма.
Переваги:
-
покращений механізм важеля,
-
зручна знімна кришка,
-
стартер ефективно запобігає введення пилу,
-
вертикальна і горизонтальна регулювання
Технічні характеристики:
| Модель | WM 500 NEW |
| Модель двигуна | WM170F-S |
| Тип ДВС | бензиновий одноциліндровий, 4-тактний двигун з верхнім розташуванням клапанів(OHV) |
| Об'єм двигуна | 212см3 |
| Потужність двигуна | 7,0 к. с |
| Тип запуску | ручний старт |
| Обсяг паливного бака | 4,9 л |
| Обсяг масла в картері | 0,6 л |
| Охолодження двигуна | повітряне, примусове |
| Ширина обробки | 50-100 см |
|
Глибина обробки
|
від 10 см |
| до 25см | |
| Редуктор | шестерний з ланцюговим приводом |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Діаметр коліс | 3,50-6,0 |
| Комплектація | мотоблок, фреза, диски захисту рослин, транспортувальне колесо, сошник, комплект ріжкових ключів, інструкція по експлуатації, гарантійний талон, ручки wm 900 |
| Вага(кг) | 62кг |
| Розмір(мм) | 1390/800/1070 мм |
| Гарантія | 1 рік |
МОТОБЛОК WEIMA WM 500 КМ NEW (7,0 К. С., БЕНЗИН, 2+1 СКОР, 4,00-6)
Якість мотоблоків Weima відомо у всьому світі і це можна пояснити одним ― високою якістю збірки, надійною роботою і багатофункціональністю. А все це ― плід спільної роботи співробітників компанії Weima Power Machine Co., Ltd і фахівців з компанії Хонда.
Зараз техніка від компанії Weima відповідає самим жорстким вимогам в області екології і відрізняється своєю високою надійністю.
Мотоблок Weima WM 500 відмінно підійде для виконання різних сільськогосподарських робіт на ділянці площею до 40 соток, або для міжрядної обробки на значно більших площах, завдяки двухскоростному редуктора, який також допоможе впоратися з низкою транспортних завдань.
Мотоблок может работать как на малых грунтозацепах, вмещаясь в междурядье, так и на больших, передвигаясь по двум соседним. Мощный мотоблок Вейма WM 500 оснащен двигателем WM170F-S мощностью 7 л. с., созданным по типу Honda, который отличается небольшим расходом топлива. Двигатель имеет бак объема 4,9л и воздушный фильтр циклонного типа, благодаря которому, воздух, попадающий в камеру сгорания, намного чище, что продлевает моторесурс двигателя.
Ременной привод, который отличается своей надежностью, защитит двигатель от перегрузок при выполнении сложных как огородных, так и транспортных работ.
Для удобной и комфортной работы и транспортировки руль сделан регулируемым по высоте, плюс есть поворот в сторону. При установке на мотокультиватор металлических грунтозацепов на него можно агрегатировать навесное оборудование, такое как: плуг, окучник, картофелекопалку, плоскорез, картофелесажалку, сенокосилку, прицеп и др.
Коробка передач имеет 3 скорости: 2 вперед и 1 назад.
В стандартной комплектации с мотоблоком поставляется четыре фрезы, с шириной захвата 80 см. Культивировать почву можно на глубину до 25 см.
“Трактор Плюс” профессионально ориентированный сайт по продаже сельскохозяйственной техники и навесного оборудования. Являясь официальными представителями завода–производителя, предоставляем заводскую гарантию. Сельскохозяйственную технику и навесное оборудование доставляем по всей территории Украины (за исключением временно оккупированных районов Донецкой и Луганской областей, а также полуострова Крым), можем доставить прямо к Вашему двору. Доставка осуществляется без предоплаты и дополнительных платежей (за исключением оплаты услуг сторонних перевозчиков, таких как Новая Почта и тд.), мы доверяем нашим клиентам и уверены в качестве своей продукции. Звоните прямо сейчас и наши квалифицированные консультанты с радостью и профессионально ответят на все оставшиеся Ваши вопросы. Звоните и получите самую полную информацию и приобретайте необходимую Вам технику уже сегодня! Хорошего Вам урожая!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна ширина обробки | 80 см |
| Максимальна глибина обробки | 25 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Зчеплення | Пасове |
| В комплекте оборудования | Фрези, Колеса пневматичні, Диски захисту рослин |
| Вал відбору потужності | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
- Ціна: 16 400 ₴









