
Мотоблок WEIMA WM1100A6 КМ DIFF, 4+2 скор, диз 6л. с., руч старт, 4,00-10 DIFFERENTIAL
40 400 ₴
- Немає в наявності
- +380 (96) 625-00-82
Мотоблок WEIMA WM1100A6 КМ DIFF, 4+2 скор, диз 6л. с., руч старт, 4,00-10 DIFFERENTIAL
Модель WM1100A6 км diff
Модель двигуна WM178F
Тип ДВС дизельний, одноциліндровий, 4-х тактний, з верхнім розташуванням клапанів (OHV)
Об'єм двигуна 296см3
Потужність двигуна 6,0 л. с.(4,44 кВт)
Тип запуску ручний старт
Об'єм паливного бака 5,5 л
Обсяг масла в редукторі 2,5 л
Об'єм масла в картері 1,1
повітряне примусове Охолодження двигуна
Ширина обробки 110см
Глибина обробки від 15 до 30 см
Редуктор шестерний редуктор конічного типу/ наявність диференціала
Кількість передач 4 вперед, 2 назад
Діаметр коліс 4,00-10
Комплектація Кермо КМ, інструкція, фреза, диски захисту рослин, зчіпка універсальна, сошник
Вага(кг) 120кг
Розмір(мм) 1800/1050/850 мм
Гарантія 1 рік
Мотоблок WEIMA WM1100A6 КМ DIFF, (4+2 швидкості з разблокираторами, изель 6 Л. С., колеса 4,00-10)
Компанія Вейма рада Вам запропонувати оновлену новинку – мотоблок модель WEIMA WM1100A6 КМ DIFF. Даний мотоблок обладнаний професійним дизельним двигуном WEIMA WM178F, потужністю 6 л. с. Цей мотоблок є конструктивним аналогом мотоблоків Zirka 105 або Кентавр 2061Д. Але враховуючи деякі труднощі, з якими стикаються користувачі даних мотоблоків, була розроблена абсолютно нова трансмісія з знижений ряд передач і такою корисною опцією як РАЗБЛОКИРАТОРЫ ПІВОСЕЙ. Ця розробка полегшить і убезпечить Вашу роботу. Так само виведе її на новий рівень з такими агрегатами як картоплесаджалка, грохотная картоплекопачка, роторна косарка, а разблокираторы полегшать Вам розвороти на городі з важким навісним обладнанням, при цьому вони не будуть зайвими в транспортних роботах.
Багатодискове зчеплення в масляній ванні і професійний шестерний редуктор – це дуже надійна деталь мотоблока, необхідна для роботи на різних ґрунтах. У разі необхідності косити високий травостій або складні ділянки мотоблок можна обладнати роторною косаркою КР-01 WEIMA з ремінним приводом через адаптер від ВОМа. Крім того, виконувати покіс трави з метою заготівлі сіна можна, використовуючи транспортний віз. Але і це не все, модель універсальна ― з допомогою мотоблочной лопати, може виробляти снігоприбиральні роботи. Має колеса з пневматичними шинами, забезпечують бездоганну прохідність. Три швидкісних режиму обумовлюють маневреність і вибір оптимальної швидкості в залежності від складності виконуваної роботи.
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Максимальна ширина обробки | 110 см |
| Максимальна глибина обробки | 25 см |
| Кількість передач | 4 вперед/2 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| В комплекте оборудования | Фрези, Колеса пневматичні |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 120 кг |
- Ціна: 40 400 ₴







