
Мотоблок WEIMA WM1100A-6, КМ-ручки (4+2 швидкості, дизель 6 л. с. колеса 4,00-10) ручний стартер
26 700 ₴
- Немає в наявності
- +380 (96) 625-00-82
Мотоблок WEIMA (Вэйма) WM1100A-6, КМ (4+2 швидкості, дизель 6 л. с. колеса 4,00-10) ручний стартер
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
Модель WEIMA WM1100-6 оснащена новою КПП, з можливістю пониження передач, відповідно ми маємо 4 передачі вперед і 2 передачі назад. В Україні на сьогоднішній день немає аналога цього мотоблоку, хоч він і є вдосконаленою моделлю стандартного 105 мотоблока.
Тепер не потрібно купувати і встановлювати окремо ходоуменьшитель, крім того що потрібно переплачувати, це пів-біди, але на скільки не зручно, в потрібний момент за хвилину не знімеш, потрібно погратися, витратити час, крім того ланцюгова передача, де ланцюга не захищені від бруду і пилу.
Мотоблок WEIMA 1100-6 став більш маневрений, ним стало зручніше виконувати точні роботи, де потрібно з особливою акуратністю пройти по междурядью обробивши не пошкодивши при цьому культуру. На зниженій передачі високий крутний момент дозволяє виконувати роботи навіть на важких грунтах, такі як викопування картоплі або підгортання.
Кроме того данная серия мотоблоков также имеется в комплектации с разблокираторами дифференциалов (фрикционов). Все модели Веймы 1100-6 имеют рычаг отключения вала отбора мощности, что позволяет с лёгкостью запустить агрегат с установленной косилкой, активной фрезой, помпой для перекачки воды или копалкой, не прокручивая вал с механизмом.
Не смотря на то, что это новая модель, у нас в продаже есть дополнительное оборудование под ВОМ, такое как косилка роторная, картофелекпалка грохотная, фреза активная, помпа для воды. Также по желанию за дополнительную плату можно укомплектовать двигатель мотоблока электростартером.Те кто попробовал в работе , действительно оценили по достоинству все преимущества новой модели мотоблока WEIMA 1100-6.
- работа с косилкой, помпой, навесными орудиями,
- работа с активной фрезой.
На стандартных колесах 4,00-10 скорость движения будет такой:
1-я скорость 2,03 км/ч,
2-я скорость 3,57 км/ч,
3-я скорость 7,04 км/ч,
4-я скорость 11,35 км/ч,
1-я задняя скорость 2,03 км/ч,
2-я задняя скорость 7,04 км/ч,
|
Колесо 4,00-8 |
Об |
Зад. ход |
0 |
1-я скор. |
0 |
2-я скор. |
|
Повышенные |
(об/мин) |
83 |
-- |
83 |
-- |
145 |
|
(км/час) |
6.26 |
|
6.26 |
|
10.09 |
|
|
Пониженные |
(об/мин) |
24 |
-- |
24 |
-- |
42 |
|
(км/час) |
1.81 |
|
1.81 |
|
3.17 |
|
Характеристика мотоблока Weima WM 1100А-6 |
|
|
Вес нетто, кг |
142 |
|
Ширина обработки, мм |
1100 |
|
Глубина обработки, мм |
150-300 |
|
Передачі |
4/2R |
|
Привід |
Шестерний |
|
Модель двигуна |
WM178F |
|
Максимальна потужність, к. с. (кВт) |
6л. с. (4,6 кВт), 3600 об/хв |
|
Обсяг паливного бака, л |
3,5 |
|
Обсяг масла в картері, л |
1,1 |
|
Стартер |
ручний |
|
Розмір провідних коліс |
4.00-10 (45см) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Максимальна ширина обробки | 110 см |
| Максимальна глибина обробки | 25 см |
| Кількість передач | 4 вперед/2 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| В комплекте оборудования | Фрези, Колеса пневматичні |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 142 кг |
- Ціна: 26 700 ₴










