Міні-трактор DONGFENG 244DHXC(3цил, 24л.с. гур, кабіна)
Конструктивні особливості:
·Надійний 3-циліндровий двигун модель КМ 385ВТ.
·Коробка передач (4+1)х2.
·Новий дизайн.
·Повний привід 4×4.
·Гідропідсилювач рульового управління з незалежним гідронасосом.
·2-швидкісний ВОМ 540 / 730 об/хв.
·Подвійна очищення палива (фільтр грубої очистки + фільтр тонкої очистки)
·Спільна масляна ванна КПП і гідравлічної системи.
·Зручне розташування систем управління.
·Ручний газ.
·Гальмо стоянки.
·Просторе місце оператора.
·Повітряний фільтр масляного типу з високим повітрозабірником.
·Посилений гидронавесной механізм з безступінчатим регулюванням висоти нижніх тяг.
·Регульована задня колія (перестановкою коліс).
·Блокування диференціалу заднього мосту.
·Широкі педалі з великим ходом.
Комплектація:
·Комфортне сидіння жорстке регульоване в горизонтальній площині.
·Панель приладів (лічильник мотогодин, покажчик тиску оливи, покажчик рівня палива, покажчик температури води, амперметр.).
·Вимикач маси.
·Електрична розетка для причепа.
·Задня додаткова фара 2 шт..
·Дзеркала заднього виду.
·Гідравлічний вихід з быстроразъемной муфтою.
·Навісні передні вантажі 4 х 20 кг.
·Причіпний пристрій для причепа.
Характеристики
|
МАРКА ТРАКТОРА |
Donfeng 244DНXC |
|
|
Потужність трактора, к. с. (кВт) |
24 (17,6) |
|
|
Колісна формула |
4х4 |
|
|
Тип двигуна |
вертикальний, 3-циліндровий 4-тактний дизельний з рідинним принудительым охолодженням і безпосереднім уприскуванням. КМ 385ВТ |
|
|
Пуск двигуна |
електростартер з безпечним пуском |
|
|
Об'єм двигуна, см3 |
1532 |
|
|
Діаметр циліндра/хід поршня |
85х90 |
|
|
Номінальна витрата палива, г/кВт*год |
≤ 275 |
|
|
Тип паливного насосу |
плунжерний, рядний |
|
|
Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв |
2300 |
|
|
Номінальне тягове зусилля, кН |
6,6 |
|
|
Тип масла в двигуні |
мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів |
|
|
Номінальна витрата мастила в двигуні, г/кВт*год |
2,04 |
|
|
Коробка передач (КПП) |
( 4+1 ) х 2 |
|
|
Тип мастила в КПП, задньому мосту |
трансмісійне |
|
|
Тип мастила в передньому мосту |
трансмісійне |
|
|
Блокування заднього диференціалу |
+ |
|
|
Зчеплення |
сухе, однодискове |
|
|
Гідропідсилювач керма |
+ |
|
|
Привід вентилятора системи охолодження |
кліноременная передача |
|
|
Гальмівний механізм |
барабанного типу |
|
|
Оберти валу відбору потужності (ВВП), об/хв |
540 / 730 |
|
|
Тип насосу гідравлічної системи |
шестерний насос |
|
|
Тип насоса гідропідсилювача керма |
шестерний насос |
|
|
Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг |
420 |
|
|
Мінімальний кліренс, мм |
315 |
|
|
Колісна база, мм |
1660 |
|
|
Колія коліс, мм |
Задніх |
1090 / 1350 (перестановкою коліс) |
|
Передніх |
1260 |
|
|
Розмір шин |
Задніх |
11,20-24 |
|
Передніх |
6,50-16 |
|
|
Мінімальний радіус повороту, м |
з одностороннім гальмом |
2.8±0.2 |
|
без гальма |
3.0±0.2 |
|
|
Теоретична швидкість руху, км/год |
вперед |
1,00-22,43 |
|
тому |
1,18-6,11 |
|
|
Объєм паливного бака, л |
25 |
|
|
Об'єм картера двигуна, л |
6,6 |
|
|
Об'єм картера КПП і заднього мосту, л |
20,0 |
|
|
Об'єм картера переднього мосту, л |
6,0 |
|
|
Об'єм системи охолодження двигуна, л |
10,0 |
|
|
Об'єм корпусу підйомника, л |
-- |
|
|
Габаритні розміри,(ДхШхВ), мм |
3220 х 1360 х 2230 |
|
|
Конструкційна маса, кг |
1610,00 +- 2 |
|
Застосовуються рідини і масла
|
Паливний бак |
Дизельне паливо марки ДЛ або ДЗ |
25 |
|
Система охолодження |
Антифриз ОЖ-40, ОЖ-65; або вода з трикомпонентної присадкою |
10,00 |
|
Система змащення двигуна |
Моторні масла для дизельних двигунів: за класифікацією країн СНД - М-8Г2, М-8Д2 для зимового сезону і М-10Г2, М-10Д2 для літнього сезону; за класифікацією SAE - SAE 10W, SAE 15W для зимового сезону, SAE 30, SAE 40 для літнього сезону, SAE 5W-30, SAE 10W-30, SAE 10W-40 в якості всесезонних |
6,60 |
|
Масляна ванна повітряного фільтра |
0,24 |
|
|
Картер трансмісії |
Універсальні всесезонні масла класу API GL5 з фрикційними модифікаторами, призначені для тракторів і сільськогосподарської техніки: Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 |
20 |
|
Картер переднього моста |
6,00 |
|
|
Об'єм бака гідравліки, л |
-- |
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dongfeng |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1532 куб. см |
| Об'єм бака | 25 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Витрата палива | 275 г/кВт*ч |
| Вага | 1610 кг |
| Теоретична швидкість руху вперед | 23 км/год |
| Теоретична швидкість руху назад | 7 км/год |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Так |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 5 вперед/2 назад |
| Стан | Новий |
| Кількість циліндрів | 3 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3220 мм |
| Ширина | 1360 мм |
| Висота | 2230 мм |
- Ціна: 304 000 ₴










