"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xingtai |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 22 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1531 куб. см |
| Об'єм бака | 17 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Колісна формула | 4×2 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 896 кг |
| Теоретична швидкість руху вперед | 28 км/год |
| Теоретична швидкість руху назад | 10 км/год |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Ні |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Немає |
| Номінальна частота обертання валу | 540 об/хв |
| Кількість передач | 4 вперед/2 назад |
| Стан | Новий |
| Кількість циліндрів | 3 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 2530 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1750 мм |
- Ціна: 144 000 ₴







