Мототрактор DW 160LX
Сучасний міні-трактор DW 160 LX — універсальна техніка для ефективної роботи. Модернізована модель поєднує в собі серйозні інженерні показники, стильний дизайн. Сьогодні власники приватних господарств, прогресуючі фермери віддають перевагу даної техніки, оскільки вона дає можливість економити час фермера, ресурси, гроші.Особливості та переваги:
Останнім часом невеликі трактори користуються великою популярністю на українському ринку, завойовуючи лідируючі позиції.
Нова версія міні агрегату модифікації 160 LX характеризується поруч особливостей:
• укріплена і вдосконалена рама, де знаходиться двигун. Численні відгуки говорять про її надійності та якості виробництва;
• маневреність і прохідність;
• простий контроль підйомними механізмами без будь-яких допоміжних зусиль водія забезпечується 2-х векторним розподільником гідронасоса, а також підключеного до них заднього і переднього циліндру;
• функціональність моделі завдяки регулюванню колії;
• оснащений міні-трактор DW 160LX, ціна на який може змінюватись потужним двигуном, що працює як шістнадцять кінських сил. Крім цього агрегат володіє солідним ресурсом, що дозволяє економити паливо;
• подовжені півосі заднього моста. З їх допомогою можна встановити потужні шістнадцяти дюймові колеса з спрямовується колією;
• передній міст має передню балку. Колеса спереду дванадцяти дюймів мають заводський малюнок на протекторі. Це забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею.
Також міні-трактор DW 160 LX облаштований практичним сидінням на подушках відкидного типу, датчиком. З його допомогою відслідковується стан пристрою. В обладнанні присутній запасна сигналізація, індикатори поворотів. Якщо ви захочете купити мототрактор DW 160 LX ваші дії обов'язково будуть виправдані.
Де замовити агрегат з доставкою?
В online-магазині "Трактор Плюс" покупки приємно радують. Ми працюємо без посередників, напряму з виробниками. Це дозволить покупцям купувати інноваційну техніку за доступними цінами.
Швидка доставка в будь-який регіон країни, зручний сервіс, дружнє ставлення — всі ці переваги очікують наших клієнтів від співпраці з компанією.
Якщо у вас є питання, телефонуйте до нас прямо зараз. Консультація з будь-яких питань з менеджерами абсолютно безкоштовно.
Основні характеристики |
|
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Обсяг бака | 6.0(л) |
| Колісна формула | 4х2 |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
Додаткові характеристики |
|
| Коробка передач | (3+1)х2 КПП |
| Оберти валу відбору потужності | 1180 ВОМ |
| Габаритні розміри | 2200х1280х1330 |
| Тип мастила в КПП і редукторі | Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 (трансмісійне) |
| Мінімальний кліренс, мм | 250 |
| Головна передача | кліноременная |
| Мінімальний радіус повороту, м | 1.8 |
| Гальма | Барабанного типу |
| Муфта зчеплення | суха, 2-дискова, постійно замкнутого типу |
| Блокування заднього диференціалу | Є / не блокується |
| Швидкість руху, км/год | 2,24-22,78 |
| Об'єм системи охолодження двигуна, л | 2,5 |
| Колісна база, мм | 1180 |
| Число і розташування циліндрів | 1, горизонтальне |
| Колія коліс, ммпередних | Ступінчаста 950 / 1000 / 1050 / 1100 / 1150 / 1200 |
| Система запуску двигуна | електростартер, ручний стартер |
| Рульове управління | механічне |
| Вал відбору потужності | Шестірнею КПП з допомогою проміжного редуктора або від шківа зчеплення |
| Конструкційна маса, кг | 440 |
| Об'єм картера КПП і редуктора, л | 5 |
| Об'єм двигуна, см3 | 995 |
| Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв | 2400 |
| Об'єм картера двигуна, л | 2,0 |
| Колія коліс, мм задніх | Плавна 880...1320 |
| Номінальна витрата палива двигуна, г/кВт*год | ≤ 249 |
| Тип масла в двигуні | мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 130 |
| Діаметр циліндра / хід поршня, мм | 95 / 100 |
| Номінальна витрата мастила в двигуні, г/кВт*год | 1,5 |
| Потужність двигуна, кВт | 11,80 (16,00) |
| Обсяг паливного бака, л | 5.5 |
| Модель двигуна | JD16 |
| Привід керованих коліс | прямозубая шестерна передача |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 3,1 |
| Система охолодження | Рідинна, конденсаційна |
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 16 к. с. |
| Об'єм двигуна | 703.4 куб. см |
| Об'єм бака | 6 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Витрата палива | 249 г/кВт*ч |
| Вага | 500 кг |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Немає |
| Номінальна частота обертання валу | 2400 об/хв |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Стан | Новий |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 1280 мм |
| Висота | 1330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм системи охолодження двигуна, л | 2,5 |
| Колісна формула | 4х2 |
| Число і розташування циліндрів | 1, горизонтальне |
| Система запуску двигуна | електростартер, ручний стартер |
| Об'єм картера КПП і редуктора, л | 5 |
| Оберти валу відбору потужності | 1180 ВОП |
| Коробка передач | (3+1)х2 |
| Тип мастила в КПП і редукторі | Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 (трансмісійне) |
| Швидкість руху, км/год | 2,24-22,78 |
| Конструкційна маса, кг | 440 |
| Блокування заднього диференціалу | Є / не блокується |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 3,1 |
| Номінальна витрата мастила в двигуні, г/кВт*год | 1,5 |
| Тип масла в двигуні | мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів |
| Обсяг паливного бака, л | 5.5 |
| Об'єм двигуна, см3 | 995 |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 130 |
| Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв | 2400 |
| Колія коліс, ммпередних | Ступінчаста 950 / 1000 / 1050 / 1100 / 1150 / 1200 |
| Габаритні розміри | 2200х1280х1330 |
| Муфта зчеплення | суха, 2-дискова, постійно замкнутого типу |
| Об'єм картера двигуна, л | 2,0 |
| Колісна база, мм | 1180 |
| Система охолодження | Рідинна, конденсаційна |
| Колія коліс, мм задніх | Плавна 880...1320 |
| Модель двигуна | JD16 |
| Діаметр циліндра / хід поршня, мм | 95 / 100 |
| Номінальна витрата палива двигуна, г/кВт*год | ≤ 249 |
| Мінімальний кліренс, мм | 250 |
| Привід керованих коліс | прямозубая шестерна передача |
| Рульове управління | механічне |
| Мінімальний радіус повороту, м | 1.8 |
| Головна передача | кліноременная |
- Ціна: 94 000 ₴








