Міні-трактор DW 404D (4х4, гідропідсилювач керма, доставка)
Нова модель професійного повнопривідного універсального трактора потужністю 40 к. с.
Конструктивні особливості:
- Сучасний дизайн.
- 4-циліндровий двигун.
- Масивна коробка передач-8+2.
- Однодискове зчеплення.
- Гідропідсилювач рульового управління з окремим бачком і гідравлічним насосом.
- Вал відбору потужності 2-швидкісний 540/1000 об/хв.
- Великі колеса 7,5-16 / 11,2-24.
- Високий кліренс.
- Вимикач маси.
- Зручне розташування систем управління.
- Просторе місце оператора.
- Глушник закритий захисним кожухом по всій довжині.
- Регульована передня і задня колії.
- Блокування диференціалу заднього мосту.
- Фари з лінзової оптикою.
- Широкі педалі з великим ходом.
- Стоянкове гальмо.
Комплектація:
- Сидіння регульоване з підголовником жорстке.
- Електронна панель приладів - лічильник мотогодин, покажчик рівня палива, тахометр, покажчик температури води, індикатор відсутності зарядки акумулятора, лампа контролю тиску масла і ін
- Дзеркала заднього виду.
- Електрична розетка для причепа.
- Зчіпний пристрій для причепа.
- Додатковий гідророзподільник на 2 входи /виходи, оснащених швидкороз'ємними гидромуфтами.
- Додаткові фари – 2 передні і 2 задні.
- Передні навісні вантажі.
- Вантажі задніх коліс.
- Крила передніх коліс.
| Потужність трактора, к. с. (кВт) | 40 (29,3) | |
| Колісна формула | 4х4 | |
| Марка двигуна | 4L22BT | |
| Тип двигуна | вертикальний, 4-циліндровий 4-тактний дизельний з примусовим рідинним охолодженням і безпосереднім упорскуванням | |
| Пуск двигуна | електростартер | |
| Об'єм двигуна, см3 | 2543 | |
| Діаметр циліндра/хід поршня | 90 х 1000 | |
| Номінальна витрата палива, г/кВт*год | ≤242 | |
| Тип паливного насосу | плунжерний, рядний | |
| Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв | 2350 | |
| Тип масла в двигуні | мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів | |
| Коробка передач (КПП) | (4+1)х2 | |
| Тип мастила в КПП, задньому мосту | трансмісійне | |
| Тип мастила в передньому мосту | трансмісійне | |
| Блокування заднього диференціалу | + | |
| Зчеплення | сухе, однодискове | |
| Гідропідсилювач керма | з окремим насосом і маслянным бачком | |
| Привід вентилятора системи охолодження | кліноременная передача | |
| Гальмівний механізм | барабанного типу | |
| Частота обертання вала відбору потужності (ВВП), об/хв | 540 / 1000 | |
| Тип насосу гідравлічної системи | шестерний насос | |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 550 | |
| Мінімальний кліренс, мм | 320 | |
| Колісна база, мм | 1830 | |
| Колія коліс, мм | задніх | 1300 / 1400 /1560 |
| передніх | 1280 / 1480 | |
| Розмір шин | задніх | 11,20 - 24,00 |
| передніх | 7,50 - 16,00 | |
| Мінімальний радіус повороту, м | з одностороннім гальмом | 2,6 |
| без гальма | 3,0 | |
| Теоретична швидкість руху, км/год | вперед | 0,39 - 31,97 |
| тому | 0,51 - 12,76 | |
| Объєм паливного бака, л | 21,0 | |
| Об'єм картера двигуна, л | 4,5 | |
| Об'єм картера КПП і заднього мосту і підйомника, л | 18,0 | |
| Об'єм картера переднього мосту, л | 8,0 | |
| Об'єм системи охолодження двигуна, л | 5,0 | |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 3340х1570х2000 | |
| Споряджена маса, кг | 1370 | |
“Трактор Плюс” профессионально ориентированный сайт по продаже сельскохозяйственной техники и навесного оборудования. Являясь официальными представителями завода–производителя, предоставляем заводскую гарантию. Сельскохозяйственную технику и навесное оборудование доставляем по всей территории Украины (за исключением временно оккупированных районов Донецкой и Луганской областей, а также полуострова Крым), можем доставить прямо к Вашему двору. Доставка осуществляется без предоплаты и дополнительных платежей (за исключением оплаты услуг сторонних перевозчиков, таких как Новая Почта и тд.), мы доверяем нашим клиентам и уверены в качестве своей продукции. Звоните прямо сейчас и наши квалифицированные консультанты с радостью и профессионально ответят на все оставшиеся Ваши вопросы. Звоните и получите самую полную информацию и приобретайте необходимую Вам технику уже сегодня! Хорошего Вам урожая!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність | 40 к. с. |
| Об'єм двигуна | 2543 куб. см |
| Об'єм бака | 21 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1370 кг |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 5 вперед/2 назад |
| Стан | Новий |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Тип ходової трактора | Колісні |
| Галузі застосування трактора | Сільськогосподарські |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3340 мм |
| Ширина | 1570 мм |
| Висота | 2000 мм |
- Ціна: 296 000 ₴









