Мототрактор ДТЗ 180 (18 к. с блок. диф )
Доставка здійснюється по всій Україні нашими евакуаторами з представником, БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ, або поштою, термін доставки 1-2 дні(при наявності зібраної техніки) від моменту замовлення по області
Надаємо повний пакет документів(сертифікат, договір купівлі-продажу, митні декларації)
Мототрактор ДТЗ 180 працює на дизелі відмінно зарекомендував себе серед фермерів вивчають аграрний ринок в Україні. Важко уявити виконання сільгосп господарських завдань, з якими не впорається цей покращений, сучасний трактор. Високонадійний мотор з потужністю у вісімнадцять кінських сил, що охолоджується водою легко запускається з допомогою електростартера або ручного запалювання. Комплектується окремо акумулятором.
Завдяки паливному баку на п'ять з половиною літрів тривалість роботи збільшується. Інноваційна коробка передач з шістьма швидкостями вперед і двома назад дає можливість налагодити роботу мототрактора ДТЗ 180 найбільш комфортно під здійснення різних робіт. Датчики температури, тиску масла, вольтметр і лічильник — ось головні переваги нової моделі агрегату. Також в пристрої є електро-перемикач на рульовій колонці.
Повністю удосконалена модель оснащена барабанної системою гальм, комфортним у роботі кермом. Широка колісна база і м'яке сидіння забезпечують зручність фермеру. Привід редукторного типу. Щоб виконувати роботу вночі, трактор оснащений галогенну фару, габаритними вогнями.
Також в мототракторе ДТЗ 180 в Україні передбачена захист екскаватор від бруду. Для цього інженери встановили пристрій масивні крила. Спеціально продуманий гідравлічний підйомний механізм дозволяє встановлювати на агрегат додаткове навісне обладнання. З ним установка стає ще більш універсальною.
Особливості моделі
- збільшені колеса з протектором «ялинка»;
- посилена задня рама;
- натяжний ролик покращеного типу;
- три приводних ременя;
- комфортне пружинне сидіння;
- велика фара для виконання нічних робіт;
- регулювання положення крил;
- шків п'яти ручейковий;
- акумулятор на 45А/год;
- модифікований генератор, повноцінно заряджає акумулятор;
- КПП з блокуванням диференціалу;
- регульована передня колія.
Де купити мототрактор ДТЗ 180 в Україні?
Надійна і потужна агротехніка, як правило, коштує дорого, якщо порівнювати з мотоблоками. Купувати агрегати з рук на ринку не рекомендується. Краще довіритися професійним магазинах.
Якщо ви вирішили купити мототрактор ДТЗ 180, наш онлайн-магазин "Трактор Плюс" з радістю допоможе вам з вибором. У нас можна знайти не тільки сучасну техніку, але і навісне устаткування. Уся продукція від виробника продається з гарантією і після гарантійним обслуговуванням. Тільки тут найкращі ціни на потужне обладнання з доставкою.
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Потужність | 18 к. с. |
| Об'єм двигуна | 903 куб. см |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Наявність кабіни | Ні |
| Вага | 600 кг |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Блокування диференціалу | Так |
| Тип підсилювача керма | Немає |
| Колір | Різні кольори |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 2280 мм |
| Ширина | 1190 мм |
| Висота | 1340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг бака | 10 |
| Теоретична швидкість руху назад | 7 |
| Дорожній просвіт | 250 |
| Колісна база | 1310 |
| Колісна формула | 4х2 |
| Теоретична швидкість руху вперед | 23 |
| Номінальна частота обертання валу | 2200 |
| Витрата палива | 252 максимальный |
- Ціна: 100 000 ₴











