Міні-трактор DW 244DC (ГУР, 4×4., 24 л. с)
Покращена модель трактора ДВ 244. Новий трактор DW тепер з кабіною і має поліпшені техніко-експлуатаційні характеристики. Були доопрацьовані всі основні вузли і встановлений новий движок.
Трактор DW 244DC здатний виконати будь-які сільськогосподарські роботи. Трактор повністю готовий до роботи, пройшов сертифікацію в Україні. Купуючи трактор ДВ у компанії "Трактор Плюс" - ви отримуєте повноцінну гарантію, сервісне обслуговування і можливість доставки в будь-яку точку України.
Конструктивні особливості трактора ДВ 244:
- Повний привід 4×4.
- 4-циліндровий двигун KM385BT.
- Гідропідсилювач рульового управління.
- Великі колеса 6.00-16 / 9.5-24.
- Високий кліренс.
- Зручне розташування систем управління.
- Просторе місце оператора.
- Задні гальма барабанного типу.
- Роздільні гальма задніх коліс.
- Сучасний дизайн.
- Вал відбору потужності 540 об/хв.
- Глушник і коліно глушника закриті захисним кожухом по всій довжині.
- Фари з лінзової оптикою.
- Широкі педалі з великим ходом.
- Стоянкове гальмо.
Комплектація DW 244DC:
- Кабіна з опаленням і оглядом 360°.
- Сидіння регульоване з високою спинкою жорстке.
- Електронна панель приладів - лічильник мотогодин, покажчик рівня палива, тахометр, покажчик температури води, індикатор відсутності зарядки акумулятора та ін.
- Дзеркала заднього виду.
- Зчіпний пристрій для причепа.
- Додатковий гідророзподільник на 1 вхід / 1 вихід оснащених швидкороз'ємними муфтами.
- Додаткові фари кабіни – 2 передні і 1 задня (на крилі).
- Передні навісні вантажі.
- Вантажі задніх коліс.
- Крила передніх коліс.
| Марка двигуна | КМ385ВТ | |
| Потужність двигуна, к. с. (кВт) | 24 (17,6) | |
| Колісна формула | 4х4 | |
| Тип двигуна | дизельний 4-тактний з безпосереднім уприскуванням без турбонаддува | |
| Число і розташування циліндрів | 3, вертикальна | |
| Система запуску двигуна | електростартер | |
| Система охолодження | рідинна закрита з примусовою циркуляцією охолоджувальної рідини |
|
| Привід вентилятора системи охолодження | кліноременная передача | |
| Об'єм двигуна, см3 | 1531,33 | |
| Діаметр циліндра / хід поршня, мм | 85 / 95 | |
| Номінальна витрата палива двигуна, г/кВт*год |
≤ 275 | |
| Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв | 2350 | |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 5,8 | |
| Тип масла в двигуні | мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів | |
| Номінальна витрата мастила в двигуні, г/кВт*год |
2,31 | |
| Коробка передач (КП) | (3+1)х2 | |
| Тип масла в КПП и заднем мосту | Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 (трансмиссионное) |
|
| Тип масла в заднем мосту | Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 (трансмиссионное) |
|
| Блокировка заднего дифференциала | - | |
| Муфта сцепления | сухая, 1-дисковая, постоянно замкнутого типа |
|
| Главная передача | прямая | |
| Рулевое управление | гидравлическое | |
| Тормоза | на задних колесах, тормозные барабаны |
|
| Вал отбора мощности (ВОМ) | задний, шлицевой | |
| Тип насоса гидравлической системы | шестеренчатый насос | |
| Обороты вала отбора мощности (вом), об/мин | 540 | |
| Максимальная грузоподъемность навесного механизма, кг | 420 | |
| Минимальный клиренс, мм | 250 | |
| Колесная база, мм | 1600 | |
| Колея колес, мм | передних | 980 |
| задних | 980 | |
| Размер шин | передних | 6,00-16 |
| задних | 9,50-24 | |
| Минимальный радиус поворота, м |
без тормозов | 3,0 |
| с тормозами | 2,3 | |
| Скорость движения, км/ч | вперед | 2,11-32,19 |
| назад | 1,68-7,75 | |
| Объем топливного бака, л | 17,0 | |
| Объем картера двигателя, л | 6,6 | |
| Объем картера КПП и заднего моста, л | 11,0 | |
| Объем картера переднего моста, л | 4,0 | |
| Объем системы охлаждения двигателя, л | 6,0 | |
| Количество гидравлических выходов | 1 | |
| Роз'єм під причіп (розетка) | + | |
| Компресор | - | |
| Гідропідсилювач керма | + | |
| Лічильник мотогодин | + | |
| Сидіння з амортизатором | - | |
| Дужка безпеки | - | |
| Задні вантажі, кг | + | |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм | 2970х1240х2300 | |
| Споряджена маса, кг | 1540 | |
“Трактор Плюс” профессионально ориентированный сайт по продаже сельскохозяйственной техники и навесного оборудования. Являясь официальными представителями завода–производителя, предоставляем заводскую гарантию. Сельскохозяйственную технику и навесное оборудование доставляем по всей территории Украины (за исключением временно оккупированных районов Донецкой и Луганской областей, а также полуострова Крым), можем доставить прямо к Вашему двору. Доставка осуществляется без предоплаты и дополнительных платежей (за исключением оплаты услуг сторонних перевозчиков, таких как Новая Почта и тд.), мы доверяем нашим клиентам и уверены в качестве своей продукции. Звоните прямо сейчас и наши квалифицированные консультанты с радостью и профессионально ответят на все оставшиеся Ваши вопросы. Звоните и получите самую полную информацию и приобретайте необходимую Вам технику уже сегодня! Хорошего Вам урожая!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DW |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1531.33 куб. см |
| Об'єм бака | 17 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1540 кг |
| Теоретична швидкість руху вперед | 32 км/год |
| Теоретична швидкість руху назад | 8 км/год |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Так |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 4 вперед/2 назад |
| Стан | Новий |
| Кількість циліндрів | 3 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 2970 мм |
| Ширина | 1240 мм |
| Висота | 2300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ходової трактора | Колісні |
- Ціна: 274 440 ₴


