Міні-трактор JINMA JMT404N
Конструктивні особливості:
·Надійний 4-циліндровий двигун модель КМ 490ВТ.
·Коробка передач з 2-я діапазонами і дільником (4+1)х2х2.
·Новий дизайн.
·Повний привід 4×4.
·Гідропідсилювач рульового управління з незалежним гідронасосом.
·ВОМ 540 хв.
·Роздільні масляні ванни КПП і гідравлічної системи.
·Зручне розташування систем управління.
·Важіль ручного регулювання подачі палива.
·Гальмо стоянки.
·Просторе місце оператора.
·Повітряний фільтр масляного типу з високим повітрозабірником.
·Посилений гидронавесной механізм з безступінчатим регулюванням висоти нижніх тяг.
·Ширина колії може бути змінена перестановкою задніх коліс.
·Блокування диференціалу заднього мосту.
·Широкі педалі з великим ходом.
Комплектація:
·Комфортне сидіння на амортизаторі регульоване.
·Електронна панель приладів (лічильник мотогодин, покажчик тиску оливи, покажчик рівня палива, тахометр, покажчик температури води, індикатор відсутності зарядки акумулятора, індикатор аварійного тиску).
·Додаткові повторювачі габаритних вогнів і поворотів на задніх крилах.
·Вимикач маси.
·Електрична розетка для причепа.
·Задня додаткова фара.
·Задні світловідбивачі
·Дзеркала заднього виду.
·Гідравлічний вхід/вихід з швидкороз'ємними муфтами.
·Крила передніх коліс.
·Навісні передні вантажі 2х24 кг.
·Причіпний пристрій для причепа.
Характеристики
|
МАРКА ТРАКТОРА |
JMT 404Nl; |
|
|
Потужність трактора, к. с. (кВт) |
40,00 (29,40) |
|
|
Колісна формула |
4х4 |
|
|
Тип двигуна |
вертикальний, 4-циліндровий 4-тактний дизельний з примусовим рідинним охолодженням і безпосереднім уприскуванням. КМ 490ВТ |
|
|
Пуск двигуна |
електростартер з безпечним пуском |
|
|
Об'єм двигуна, см3 |
2544,00 |
|
|
Діаметр циліндра/хід поршня |
90 х 100 |
|
|
Номінальна витрата палива, г/кВт*год |
≤ 238 |
|
|
Тип паливного насосу |
плунжерний, рядний |
|
|
Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв |
2300 |
|
|
Номінальне тягове зусилля, кН |
9,2 |
|
|
Тип масла в двигуні |
мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів |
|
|
Номінальна витрата мастила в двигуні, г/кВт*год |
2,04 |
|
|
Коробка передач (КПП) |
(4+1)х2х2 (2 діапазону + дільник) |
|
|
Тип мастила в КПП, задньому мосту |
трансмісійне |
|
|
Тип мастила в передньому мосту |
трансмісійне |
|
|
Блокування заднього диференціалу |
+ |
|
|
Зчеплення |
сухе, дводискове |
|
|
Гідропідсилювач керма |
+ |
|
|
Привід вентилятора системи охолодження |
кліноременная передача |
|
|
Гальмівний механізм |
барабанного типу |
|
|
Оберти валу відбору потужності (ВВП), об/хв |
540 |
|
|
Тип насосу гідравлічної системи |
шестерний насос |
|
|
Тип насоса гідропідсилювача керма |
шестерний насос |
|
|
Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг |
550 |
|
|
Кількість гідравлічних виходів |
2 |
|
|
Розетка під причіп |
+ |
|
|
Мінімальний кліренс, мм |
315 |
|
|
Колісна база, мм |
1860 |
|
|
Колія коліс, мм |
Задніх |
1090 / 1350 (перестановкою коліс) |
|
Передніх |
1260 |
|
|
Розмір шин |
Задніх |
11.20-24 |
|
Передніх |
6.50-16 |
|
|
Мінімальний радіус повороту, м |
з одностороннім гальмом |
2.8±0.2 |
|
без гальма |
3.0±0.2 |
|
|
Теоретична швидкість руху, км/год |
вперед |
1,75-26,4 |
|
тому |
2,28-11,02 |
|
|
Объєм паливного бака, л |
28,0 |
|
|
Об'єм картера двигуна, л |
7,0 |
|
|
Об'єм картера КПП і заднього мосту, л |
14,0 |
|
|
Об'єм картера переднього мосту, л |
6,0 |
|
|
Об'єм системи охолодження двигуна, л |
12,0 |
|
|
Об'єм корпусу підйомника, л |
9,0 |
|
|
Габаритні розміри,(ДхШхВ), мм |
3300х1530х1940 (висота вихлопної) |
|
|
Конструкційна маса, кг |
1395 +-2 |
|
Застосовуються рідини і масла
|
Паливний бак |
Дизельне паливо марки ДЛ або ДЗ |
28,00 |
|
Система охолодження |
Антифриз ОЖ-40, ОЖ-65; або вода з трикомпонентної присадкою |
12,00 |
|
Система змащення двигуна |
Моторні масла для дизельних двигунів: за класифікацією країн СНД - М-8Г2, М-8Д2 для зимового сезону і М-10Г2, М-10Д2 для літнього сезону; за класифікацією SAE - SAE 10W, SAE 15W для зимового сезону, SAE 30, SAE 40 для літнього сезону, SAE 5W-30, SAE 10W-30, SAE 10W-40 в якості всесезонних |
7,00 |
|
Масляна ванна повітряного фільтра |
0,24 |
|
|
Картер трансмісії |
Універсальні всесезонні масла класу API GL5 з фрикційними модифікаторами, призначені для тракторів і сільськогосподарської техніки: Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 |
14,00 |
|
Картер переднього моста |
6,00 |
|
|
Об'єм бака гідравліки, л |
9,00 |
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jinma |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 40 к. с. |
| Об'єм двигуна | 2544 куб. см |
| Об'єм бака | 28 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Витрата палива | 238 г/кВт*ч |
| Вага | 1395 кг |
| Колісна база | 1860 мм |
| Теоретична швидкість руху вперед | 26.4 км/год |
| Теоретична швидкість руху назад | 11.02 км/год |
| Дорожній просвіт | 315 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Номінальна частота обертання валу | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Кількість циліндрів | 4 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3300 мм |
| Ширина | 1530 мм |
| Висота | 1940 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм системи охолодження двигуна, л | 10,0 |
| Теоретична швидкість руху, км/чназад | 2,28-11,02 |
| Розмір шинпередних | 6.00-16 |
| Розмір шинзадних | 9.5-24 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт*год | 248 |
| Тип паливного насосу | плунжерний, рядний |
| Об'єм картера переднього мосту, л | 6,0 |
| Об'єм корпусу підйомника, л | 9,0 |
| Конструкційна маса, кг | 1300 |
| Блокування заднього диференціалу | + |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 6,6 |
| Номінальна витрата мастила в двигуні, г/кВт*год | 2,04 |
| Тип масла в двигуні | мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів |
| Об'єм двигуна, см3 | 1532 |
| Діаметр циліндра/хід поршня | 85х90 |
| Гальмівний механізм | барабанного типу |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 420 |
| Зчеплення | сухе, дводискове |
| Колія коліс, ммзадних | 1050-1310 |
| Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв | 2350 |
| Колія коліс, ммпередних | 1080-1280 |
| Розмір шинзадних | 9.5-24 |
| Галузі застосування трактора | Сільськогосподарські |
| Привід вентилятора системи охолодження | кліноременная передача |
| Гідропідсилювач керма- | - |
| Об'єм картера двигуна, л | 6,6 |
| Колісна база, мм | 1645 |
| Объєм паливного бака, л | 18,0 |
| Кількість передач | (4+1)*2*2 |
| Тип мастила в КПП, задньому мосту | трансмісійне |
| Об'єм картера КПП і заднього мосту, л | 14,0 |
| Теоретична швидкість руху, км/чвперед | 1,75-26,4 |
| Теоретична швидкість руху, км/чвперед | 1,75-26,4 |
| Тип ходової трактора | Колісні |
| Розмір шинпередних | 6.00-16 |
| Мінімальний кліренс, мм | 295 |
| Тип насосу гідравлічної системи | шестерний насос |
| Колісна формула- | 4х4 |
| Пуск двигуна | електростартер з безпечним пуском |
| Теоретична швидкість руху, км/чназад | 2,28-11,02 |
| Тип мастила в передньому мосту | трансмісійне |
- Ціна: 298 000 ₴










