Трактор Dongfeng 244DG2
Опис трактора Dongfeng 244DG2
Універсальний повнопривідний трактор потужністю 24 к. с. Є подальшою модернізацією моделі DF 244DHX. Призначений для виконання широкого спектра сільськогосподарських, транспортних та інших видів робіт у приватних домогосподарствах, дрібних і середніх фермерських господарствах, комунальних службах.
Конструктивні особливості:
- Новий, сучасний дизайн
- Надійний 3-циліндровий двигун потужністю 24 к. с.
- Реверсна коробка передач 8+8
- 2-дискове зчеплення
- Безпечний пуск двигуна, блокування педаллю зчеплення
- Гідравлічне рульове управління з окремим бачком і гідравлічним насосом
- Важелі керування розташовані з боків сидіння та мають різнокольорові рукоятки
- Передній ведучий міст вимикається
- 2-швидкісний ВВП 540/1000 об/хв
- Регульована передня й задня колії
- Широкі колеса 6.50-16 / 11.2-24
- Роздільні дискові гальма задніх коліс
- Стоянкове гальмо автомобільного типу
- Ручний газ
- Блокування диференціала заднього моста
- Потужна навісна система
- Об’єднана масляна ванна КПП і гідросистеми
- Швидкознімний буксирувальний пристрій з обмеженням переміщення
Комплектація:
- Панель приладів із роздільними приладами: цифровий лічильник мотогодин, стрілкові покажчики температури охолоджувальної рідини, тиску мастила, амперметр, покажчик рівня палива
- Ефективна передня оптика, лінзовані фари ближнього світла
- Задня додаткова фара
- Передні навісні вантажі 4х20 кг
- Регульоване сидіння з амортизатором
- Плоска підлога з гумовим килимком
- Місце оператора повністю захищено знизу від бруду
- Прозорі щитки захисту від бруду
- Зручні та широкі підніжки з обох боків
- Електрична розетка для причепа
- Вимикач маси
- Два газові амортизатори кришки капоту
- Високий глушник із захисною накладкою
- Дзеркала заднього виду
- Повторювачі габаритних вогнів та поворотів на бічних захисних дугах
- Оригінальні комбіновані задні ліхтарі стоп/габарит, покажчики поворотів
- Додаткові задні катафоти-світловідбивачі
- Сигнал аварійної зупинки
- Один гідравлічний вихід
Купити трактор Dongfeng DF 244DG2 можна по всій території України через наших офіційних представників, або замовити через спеціальну форму зворотного зв’язку в розділі «Контакти». На всі трактори Dongfeng надається гарантійний строк експлуатації – 1 рік.
| ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ | |
|---|---|
| Потужність | 24 к.с. |
| Потужність, кВт | 17.6 |
| Розмір передньої шини | 6.50-16 |
| Мінімальний радіус повороту без гальмування, м | 3.45 |
| Мінімальний радіус повороту без гальмування, м | 3 |
| Оберти колінчастого валу двигуна, об / хв | 2400 |
| Обсяг системи охолодження двигуна, л | 8 |
| Розташування циліндрів | Вертикальне |
| Макс. швидкість руху вперед, км/год | 25.5 |
| Діаметр циліндра, мм | 85 |
| Номінальна тяговое зусилля, кН | 6.6 |
| Хід поршня, мм | 90 |
| Колісна база, мм | 1750 |
| Коробка передач | (4x2)+(4x2) |
| Тип масла в коробці передач та редукторі | Трансмісійне |
| Об `єм картера двигуна і коробки передач, л | 20 |
| Розмір задньої шини | 11.2-24 |
| Обсяг картера переднього моста, л | 5 |
| Тип масла в передньому мосту | Трансмісійне |
| Головна передача | Пряма |
| Макс. швидкість руху назад, км/год | 25.69 |
| Тип запуску | Електростартер |
| Мінімальний кліренс, мм | 380 |
| Вантажопідйомність, кг | 420 |
| Привід керованих коліс | Повнопривідний |
| Макс. колія передніх коліс, мм | 1400 |
| Макс. колія задніх коліс, мм | 1500 |
| Вал відбору потужності | Задній шліцьовій |
| Гальмівна система | Дискові на задніх колесах |
| Розєм під причіп (розетка) | з роз`ємом під причіп |
| Тип насосу гідравлічної системи | Шестерні насос |
| Об`єм двигуна, куб.см | 1532 |
| Кабіна | без кабіни |
| Дуга безпеки | без дуги безпеки |
| Передні вантажі | Є |
| Привід | Повний |
| Блокування заднього диференціалу | з блокуванням заднього диференціалу |
| Муфта зчеплення | Суха, 2-дискова |
| Гідравлічний вихід | з гідравлічним виходом |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Задні вантажі | Немає |
| Обсяг паливного бака, л | 28 |
| Мін. колія задніх коліс, мм | 1100 |
| Мін. колія передніх коліс, мм | 1100 |
| Мін. швидкість руху вперед, км/год | 1.4 |
| Мін. швидкість руху назад, км/год | 1.41 |
| Рульове управління | З гідропідсилювачем |
| Мін. обороти ВВП, об/хв | 540 |
| Реверс | З реверсом |
| Макс. обороти ВВП, об/хв | 1000 |
| Поставка | В зібраному вигляді |
| Номінальна витрата палива, г / кВт * год | 248 |
| Номінальна витрата палива, л / год | 272 |
| Тактность двигуна | 4-тактний |
| Колісна формула | 4х4 |
| Охолодження двигуна | Водяне радіаторного типу |
| Снаряжена маса, кг | 1560 |
| Лічильник мотогодин | з лічильником мотогодин |
| ДОДАТКОВО | |
| Виробник | Dongfeng |
| Колір | Синій |
| Особливості | Модель: KM385БТ; Максимальний крутний момент: 86.5 Н · м; Ступінь стиснення: 22; Висота по кермовому колесу: 1520; Колеса; З пневматичними шинами низького тиску; Механізм для навісної машини: Трьохточкове з`єднання; Способи регулювання по глибині оранки: З висоти регулюванням або із силовим і позиційним регулюванням глибини обробки грунту; Тиск в системі, обмежується запобіжним клапаном: 14 МПа; Тип насоса: Шестеренний; Подача насоса: 24 л // хв; Розмір шліца: 6-Ф35 прямобічний шліц; Корпус гідропідсилювача рульового управління: 2,1 кг. |
| Комплектація | Трактор без кабіни; Комплект ЗІП; Документація; Гарантійний талон |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін або повернення протягом 14 днів після покупки |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота, мм | 1980 |
| Глибина, мм | 3250 |
| Ширина, мм | 1570 |
| Вага, кг | 1560 |
| Вага упакованого товару, кг | 1580 |
|
|
|---|
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dongfeng |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1532 куб. см |
| Об'єм бака | 25 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Витрата палива | 248 г/кВт*ч |
| Колір | Синій |
| Вага | 1340 кг |
| Теоретична швидкість руху вперед | 31 км/год |
| Теоретична швидкість руху назад | 9 км/год |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/8 тому |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 2320 мм |
| Ширина | 1360 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм системи охолодження двигуна, л | 6 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт*год | 248 |
| Тип паливного насосу | плунжерний, рядний |
| Об'єм картера переднього мосту, л | 6 |
| Коробка передач | (4+1)х2 |
| Об'єм корпусу підйомника, л | - |
| Конструкційна маса, кг | 1340 |
| Блокування заднього диференціалу | + |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 5,8 |
| Номінальна витрата мастила в двигуні, г/кВт*год | 2,04 |
| Тип масла в двигуні | мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів |
| Об'єм двигуна, см3 | 1532 |
| Діаметр циліндра/хід поршня | 85х90 |
| Гальмівний механізм | барабанного типу |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 423 |
| Зчеплення | сухе, однодискове |
| Колія коліс, ммзадних | 1020, 1120,1220, 1320 |
| Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв | 2350 |
| Колія коліс, ммпередних | 952 |
| Розмір шинзадних | 11.2-24 |
| Привід вентилятора системи охолодження | кліноременная передача |
| Об'єм картера двигуна, л | 6,6 |
| Колісна база, мм | 1540 |
| Объєм паливного бака, л | 25 |
| Тип мастила в КПП, задньому мосту | трансмісійне |
| Об'єм картера КПП і заднього мосту, л | 20 |
| Гідропідсилювач керма | + |
| Розмір шинпередних | 6.5-16 |
| Мінімальний кліренс, мм | 292 |
| Тип насосу гідравлічної системи | шестерний насос |
| Пуск двигуна | електростартер з безпечним пуском |
| Тип мастила в передньому мосту | трансмісійне |
- Ціна: 338 000 ₴










