Трактор JINMA JMT 3244 HN
Міні трактор JINMA JMT3244HN - поліпшена комплектація з сучасної КПП з ходозменшувачем в оновленій лінійці китайських міні тракторів заводу JINMA. Трактор з новим дизайном капота, нову передню оптику, нову паливну систему і інші приємні дрібниці.
- Як і раніше міні трактор JINMA комплектуються виключно трьохциліндровими дизельними двигунами з водяним охолодженням та системою передпусковий підігріву.
- Трактора в комплектації JMT3244HN оснащуються механічною трансмісією з ходозменшувачем з формулою (4+1)х2х2. Трансмісія має 16 передач вперед і 4 передачі назад. Відмінну роботу і м'яке перемикання передач забезпечує сухе дводискове зчеплення.
- Трансмісія міні трактора JINMA має можливість підключення повного приводу з можливістю блокування заднього диференціала. Нерозрізний передній ведучий міст дозволяє використовувати міні трактор JINMA навіть у важкодоступній місцевості.
- Гідравлічна система міні трактора JINMA укомплектована двома незалежними гідравлічними насосами високої продуктивності. Рульове керування трактора оснащене гідропідсилювачем, що значно полегшує маневрування трактором.
- Паливна система трактора має систему передпускового підігріву для полегшення запуску двигуна в зимовий період.
Комфорт тракториста забезпечують ряд важливих опцій, а саме:
- збільшена зона посадки тракториста;
- сучасна панель приладів з клавіш з підсвічуванням;
- ергономічне рульове колесо і широке сидіння тракториста;
- нова сучасна галогенна оптика;
- механічна КПП (4+1)х2х2 з дводисковим зчепленням.
Трактор JINMA JMT3244HN укомплектований сільськогосподарськими шинами на обох осях та колесами розмірністю 6.00-16 на передній осі і 9.50-24 на задній осі. Споряджена маса міні трактора JMT 3244HN становить 1340 кг
| Марка двигуна | YD 385T |
| Потужність двигуна, л. с. (кВт) | 24(17,6) |
| Колісна формула | 4х4 |
| Тип двигуна | дизельний |
| Число і розташування циліндрів | 3, вертикально |
| Система запуску двигуна | електростартер з безпечним пуском |
| Система охолодження | рідинна примусова |
| Привід вентилятора системи охолодження | кліноременная передача |
| Об'єм двигуна, см3 | 1532 |
| Діаметр циліндра / хід поршня | 85 / 90 |
| Номінальна витрата палива двигуна, г/кВт*год | ≤248 |
| Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв | 2350 |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 6,6 |
| Тип масла в двигуні | мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів |
| Номінальна витрата мастила в двигуні, г/кВт*год | 2,04 |
| Коробка передач (КП) | (4+1)х2х2 |
| Тип мастила в КПП і заднього мосту | ТАП 15 |
| Тип мастила в передньому мосту | Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 (трансмісійне) |
| Блокування заднього диференціалу | + |
| Муфта зчеплення | 2-дискова, суха |
| Головна передача | пряма |
| Гальма | барабанні механічні |
| Вал відбору потужності (ВОМ) | задній поздовжній |
| Тип насосу гідравлічної системи | шестерний |
| Оберти валу відбору потужності (ВВП), об/хв | 540 / 1000 |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 420 |
| Мінімальний кліренс, мм | 300 |
| Колісна база, мм | 1700 |
| Колія передніх коліс, мм | 1100 |
| Колія задніх коліс, мм | 1090-1290 |
| Розмір передніх шин | 6.0-16 |
| Розмір задніх шин | 9,5-24 |
| Мінімальний радіус повороту без гальм, м | 3.0±0.2 |
| Мінімальний радіус повороту з гальмами, м | 2.8±0.2 |
| Швидкість руху вперед, км/год | 1,73-26,4 |
| Швидкість руху назад, км/год | 2,28-11,02 |
| Обсяг паливного бака, л | 30 |
| Об'єм картера двигуна, л | 6,6 |
| Об'єм картера КПП і заднього мосту, л | 14 |
| Об'єм картера переднього мосту, л | 6 |
| Об'єм системи охолодження двигуна, л | 10 |
| Кількість гідравлічних виходів | 2 (1 напір, 1 слив) |
| Роз'єм під причіп (розетка) | 1 |
| Компресор | - |
| Гідропідсилювач керма | ГОРУ |
| Лічильник мотогодин | цифровий |
| Сидіння з амортизатором | на амортизаторі, регулюється |
| Кабіна | - |
| Задні вантажі | - |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм | 3150 х 1400 х 1900 |
| Споряджена маса, кг | 1340 |
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jinma |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1532 куб. см |
| Об'єм бака | 30 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1340 кг |
| Теоретична швидкість руху вперед | 26 км/год |
| Теоретична швидкість руху назад | 11 км/год |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Стан | Новий |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Маса | 1340.0 |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Тип ходової трактора | Колісні |
| Максимальна швидкість | 26 км/ч |
| Підйомна сила | 420 кг |
| Кількість ступенів кпп | 5 |
| Галузі застосування трактора | Сільськогосподарські |
| Радіус повороту | 3 м |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3150 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Висота | 1900 мм |
- Ціна: 234 000 ₴




