Міні-трактор Foton FT 244HRX 24 к. с. (Lovol)
Міні-трактор Foton FT 244 HRX (Lovol) 24л.с. це відмінна техніка, яка дозволить вам без проблем виконувати безліч корисних справ. Їх дуже часто використовують в таких сферах людської діяльності:
- сільське господарство (обробка землі, посадка рослинних культур і збирання врожаю, робота на присадибних ділянках, в садах та інше);
- транспортування вантажів всіляких видів;
- комунальна сфера і багато інші завдання.
Конструктивні особливості:
- Економічний і надійний 3-циліндровий двигун
- Великий зручний паливний бак
- Электрофакельная система підігріву повітря у вхідному колекторі
- Глушник закритий захисним кожухом по всій довжині
- Вал відбору потужності 2-швидкісний: 540/1000 об/хв
- Гідросистема з окремими гідронасоси і масляною ванною
- Буксирне пристрій – швидкознімна маятникова тяга
- Передній ведучий міст портального типу з високими бічними редукторами
- Високі кліренс і агротехнічний просвіт
- Просторе місце оператора
- Зручне розташування систем управління
- Коробка передач з розширеним швидкісним діапазоном 8+2
- Великі колеса, передні 6.50-16 задні 11.2-24
- Задні гальма барабанного типу
- Роздільні гальма задніх коліс
- Регульована передня і задня колії
- Блокування диференціалу заднього мосту
Комплектація:
- Комфортне регульоване сидіння з амортизатором
- Комбінована панель приладів: цифровий лічильник мотогодин, стрілочний тахометр, стрілочний покажчик рівня палива, стрілочний індикатор температури двигуна, індикатор недостатнього заряду акумулятора і т. д.
- Додаткова підніжка з високим рифленням
- Електрична розетка для причепа
- Амортизатор капота
- Великі дзеркала заднього виду
- 2 гідравлічних виходу з швидкороз'ємними муфтами
- Передні навісні вантажі
- Крила передніх коліс
- Вимикач маси
- Задня додаткова фара
Купити трактор Foton FT 244 HRX (Lovol) 24л.с. 2020 р. можна по всій території України. Залишилися питання? Проконсультуйтеся з фахівцем по телефону. Телефонуйте.
| Марка двигуна | KM385BT |
| Потужність двигуна, л. с. (кВт) | 24(17,6) |
| Колісна формула | 4х4 |
| Тип двигуна | дизельний |
| Число і розташування циліндрів | 3, вертикально |
| Система запуску двигуна | електростартер |
| Система охолодження | рідинна примусова |
| Привід вентилятора системи охолодження | кліноременная передача |
| Об'єм двигуна, см3 | 1532 |
| Діаметр циліндра / хід поршня | 85 / 90 |
| Номінальна витрата палива двигуна, г/кВт*год | ≤248 |
| Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв | 2350 |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 5,2 |
| Тип масла в двигуні | мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів |
| Номінальна витрата мастила в двигуні, г/кВт*год | 2,04 |
| Коробка передач (КП) | (4х2)+(4х2) |
| Тип мастила в КПП і заднього мосту | Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 (трансмісійне) |
| Тип мастила в передньому мосту | Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 (трансмісійне) |
| Блокування заднього диференціалу | + |
| Муфта зчеплення | 1-дискова, суха, постійно замкнута |
| Головна передача | пряма |
| Гальма | задні барабанні механічні |
| Вал відбору потужності (ВОМ) | задній поздовжній |
| Тип насосу гідравлічної системи | шестерний |
| Оберти валу відбору потужності (ВВП), об/хв | 540 / 1000 |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 420 |
| Мінімальний кліренс, мм | 295 |
| Колісна база, мм | 1790 |
| Колія передніх коліс, мм | 1290, 1390 |
| Колія задніх коліс, мм | 1155-1520 |
| Розмір передніх шин | 6.50-16 |
| Розмір задніх шин | 11.2-24 |
| Мінімальний радіус повороту без гальм, м | 3,25 |
| Мінімальний радіус повороту з гальмами, м | 3,1 |
| Швидкість руху вперед, км/год | 1,92-29,83 |
| Швидкість руху назад, км/год | 0,54-11,91 |
| Обсяг паливного бака, л | 29 |
| Об'єм картера двигуна, л | 5 |
| Об'єм картера КПП і заднього мосту, л | 20 |
| Об'єм картера переднього мосту, л | 3,5 |
| Об'єм системи охолодження двигуна, л | 12 |
| Кількість гідравлічних виходів | 2 (1 напір/злив + 1 слив) |
| Роз'єм під причіп (розетка) | 1 |
| Компресор | - |
| Гідропідсилювач керма | ГОРУ |
| Лічильник мотогодин | цифровий |
| Сидіння з амортизатором | на амортизаторі, регулюється по висоті і відстані до керма, без підлокітників |
| Кабіна | - |
| Задні вантажі | 6х9 |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм | 3240х1400х1850 |
| Споряджена маса, кг | 1408 |
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foton |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1532 куб. см |
| Маса | 1408.0 |
| Об'єм паливного бака | 29 л |
| Тип ходової трактора | Колісні |
| Максимальна швидкість | 29 км/ч |
| Підйомна сила | 420 кг |
| Кількість ступенів кпп | 8 |
| Галузі застосування трактора | Сільськогосподарські |
| Радіус повороту | 3 м |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3240 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Висота | 1850 мм |
- Ціна: 314 000 ₴











