Міні-трактор ДТЗ 5244HPX
Найчастіше ми педпочитаем імпортну сільгосптехніку вітчизняної. Особливо популярні китайські моделі - дешеві, прості в експлуатації і досить «спритні».
Ще менше українців в курсі, що наші заводи випускають відмінну тракторну техніку, за якістю комплектуючих і робочих характеристик конкуруючу з іноземними аналогами.
Такою є продукція ТОВ «АМТ ТРЕЙД» від ДТЗ. Новітня розробка компанії - універсальний трактор ДТЗ 5244HPX - створений з українських запчастин, поєднує в собі сучасний дизайн і практичний підхід.
Ви можете купити недорого ДТЗ 5244 HPX в Україні вже зараз. Магазин «Трактор Плюс» співпрацює з виробником напряму - вартість практично не відрізняється від заводської.
- 3-х циліндровий дизельний 4 -х тактний двигун ДД390 розвиває потужність в 24 л. с. на 2350 об./хв. В новій моделі робочий об'єм збільшили до 1900 см3, що позитивно позначилося на ККД і довговічності механізму.
- З 2018 р. 5244 HPX оснащується електронним індикатором наявності води в паливному фільтрі, а також краном для зливу. Контролюйте стан системи подачі палива і охолодження, не покидаючи робочого місця.
- Повнопривідна трансмісія укомплектована трьохшвидкісний КП з реверсом на 9 передніх і задніх передач і блокованим диференціалом. Максимальна швидкість при русі вперед досягає 29,83 км/год, назад - 11,91 км/ч. У поєднанні з збільшеними шинами та підсиленою ходовою частиною, отримуємо тяговитий швидкий агрегат.
- Мінімальний дорожній просвіт становить 310 - 350 мм. Це означає, що ДТЗ 5244 HPX може працювати на полі з високими сходами і не м'яти їх. Завдяки регульованим східчасто коліях, мінітрактор володіє відмінною прохідністю в міжряддях.
- Компактні розміри - 3370*1460*2050 мм - і малий споряджена вага - всього 1382 кг дозволяють трактора швидко розігнатися до потрібної швидкості, без втрат енергії. Додаткову стійкість йому надає велика колісна база - 1720 мм і передні вантажі на 72 кг.
- Задній шестишлицевый ВМО приводить в рух посилене навісний пристрій. Ззаду ж є розетка для причепа.
Конструкция гидросистемы и навески минитрактора обусловили широкий спектр подключаемого оборудования, а значит, практически неограниченный функционал. 5244 HPX может пахать, сеять, собирать урожай, косить, тюковать сено, убирать мусор и перевозить тяжелую поклажу.
Нет необходимости искать дилерские компании или выписывать детали из-за рубежа - запчасти к ДТЗ доступны по всей Украине.
Спешите приобрести товар на выгодных условиях - звоните по указанным номерам телефонов.
Технические характеристики:
| Двигатель: | ДД390 |
| Мощность двигателя, л.с.: | 24 |
| Колесная формула: | 4х4 |
| Тип двигателя: | дизельный, 4-такстный с непосредственным впрыском |
| Количество и расположение цилиндров: | 3, вертикальное |
| Система запуска двигателя: | электростартер |
| Система охлаждения: | жидкостная, закрытая с принудительной циркуляцией охлаждающей жидкости |
| Объем двигателя, cм3: | 1909 |
| Номинальные обороты коленчатого вала двигателя об/мин: | 2350 |
| Коробка передач (КП): | 9+9 |
| Вал отбора мощности (ВОМ): | задний шлицевой |
| Тип насоса гидравлической системы: | шестеренчатый насос |
| Обороты вала отбора мощности (ВОМ), об/мин: | 540 |
| Максимальная грузоподъемность навесного механизма, кг: | 414 |
| Минимальный клиренс, мм: | 310 |
| Колесная база, мм: | 1720 |
| Колея колес, мм передних: | 1170-1370; задніх: 1200-1400 |
| Розмір передніх шин: | 6.50-16; задніх: 11.2-24 |
| Швидкість пересування, км/год: | 1,92-29,83; тому 0,54-11,91 |
| Об'єм паливного двигуна, л: | 32,0 |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм: | 3300х1460х2050 |
| Споряджена маса, кг: | 1474 |
“Трактор Плюс” профессионально ориентированный сайт по продаже сельскохозяйственной техники и навесного оборудования. Являясь официальными представителями завода–производителя, предоставляем заводскую гарантию. Сельскохозяйственную технику и навесное оборудование доставляем по всей территории Украины (за исключением временно оккупированных районов Донецкой и Луганской областей, а также полуострова Крым), можем доставить прямо к Вашему двору. Доставка осуществляется без предоплаты и дополнительных платежей (за исключением оплаты услуг сторонних перевозчиков, таких как Новая Почта и тд.), мы доверяем нашим клиентам и уверены в качестве своей продукции. Звоните прямо сейчас и наши квалифицированные консультанты с радостью и профессионально ответят на все оставшиеся Ваши вопросы. Звоните и получите самую полную информацию и приобретайте необходимую Вам технику уже сегодня! Хорошего Вам урожая!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Китай |
| Галузі застосування трактора | Сільськогосподарські |
| Тип ходової трактора | Колісні |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1909 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 32 л |
| Кількість ступенів кпп | 12 |
| Максимальна швидкість | 42.7 км/год |
| Підйомна сила | 414 кг |
| Маса | 1474 кг |
| Радіус повороту | 3 м |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3300 мм |
| Ширина | 1460 мм |
| Висота | 2050 мм |
- Ціна: 304 000 ₴






