Міні-трактор Xingtai Т240 РК
Трактор Xingtai T240 РК оснащений покажчиками поворотів, звуковим сигналом і фарою, яку можна перемикати на ближнє і дальнє світло. Спеціально встановлена задня додаткова фара, тепер працюючи навіть у темний час доби, ви завжди будете знати, що відбувається позаду. Не маловажним фактором для зручності є наявність передніх і задніх крил, які вбережуть водія від бруду. Дизайн Xingtai Т240 РК теж нікого не залишить байдужим, нова форма капота, збільшена вихлопна. Так само в комплекті поставляється спеціальний фаркоп для причепа. Для підключення причепа передбачена спеціальна розетка.
Незважаючи на те, що двигун 3-х циліндровий з OHV, він володіє невеликою витратою палива (275 г/кВт*год). Коробка передач (3+1)*2 дозволяє підібрати оптимальну швидкість руху для виконання робіт. Щоб мотор не перегрівся передбачено водяний радіатор з примусовим охолодженням. Трьох точкове кріплення для навісного обладнання значно розширює спектр виконуваних робіт. Відмітною бонусом буде гідравлічний вихід з швидко муфтою.
Відмінною особливістю даної моделі є регульована колія, яку можна встановити у межах 985 – 1240 мм Високий кліренс дозволяє обробляти ваші рослини не боячись пошкодити їх.
Надійний помічник аграріїв і комунальних служб трактор Xingtai Т240 РК впевнено завойовує ринок України. Виробники бажали домогтися кращої працездатності, тому було прийнято рішення встановити двигун KM385 з потужністю 24 к. с., об'єм двигуна становив 1531 см3. Такі параметри дозволяють використовувати трактор практично в будь-яких сільськогосподарських галузях. Привід на задні колеса з протектором підвищеної прохідності і розміром 7,50-20, забезпечує хороше тягове зусилля. Для поліпшення зчеплення з дорогою були встановлені додаткові вантажі на задні колеса по 20 кг і 4 вантажу спереду по 9 кг.
Виробник подбав не тільки про хороших тягових характеристиках, але і про комфорт водія. Було встановлено комфортне сидіння, яке можна відрегулювати по вашому розсуду. Гідропідсилювач керма полегшує управління. На торпеді розташовані всі необхідні датчики:
- Тиск масла;
- Сила струму;
- Температура охолоджуючої рідини;
- Рівень палива;
- Тахометр;
- Лічильник мотогодин.
Двигун трактора |
|
|---|---|
| Марка двигуна: | YD385T |
| Потужність двигуна, л. с.: | 24 |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Об'єм двигуна, см3: | 1532 |
| Витрата палива, г/кВт/ч: | ≤ 275 |
| Охолодження | Рідинне |
КПП трактора |
|
| Тип приводу: | 4*2 |
| Частота обертання ВОМ, об/хв: | 540 |
| Тип КПП: | (3+1)х2 |
| Зчеплення: | Однодискове |
| Реверс: | - |
Експлуатаційні особливості трактора |
|
| Максимальна швидкість, км/год: | 26 |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг: | 350 |
| Гідропідсилювач керма: | - |
| Тягове зусилля, кН: | 4,7 |
| Ходоуменшитель | - |
| Тип гальм | Барабанні |
Габаритні розміри трактора |
|
| Довжина, мм: | 2520 |
| Ширина, мм: | 1200 |
| Висота, мм: | 1910 |
| Розмір передніх коліс: | 4.00-14 |
| Розмір задніх коліс: | 7.50-20 |
| Вага, кг: | 862 |
| Ширина передній колії, мм: | 1040 -1240 |
| Ширина задньої колії, мм: | 985-1240 |
| Кліренс, мм: | 300 |
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xingtai |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1532 куб. см |
| Об'єм бака | 17 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Колісна формула | 4×2 |
| Витрата палива | 247 г/кВт*ч |
| Вага | 862 кг |
| Колісна база | 1480 мм |
| Теоретична швидкість руху вперед | 25.7 км/год |
| Теоретична швидкість руху назад | 9.37 км/год |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Немає |
| Номінальна частота обертання валу | 540 об/хв |
| Кількість передач | 4 вперед/2 назад |
| Стан | Новий |
| Кількість циліндрів | 3 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 2520 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1910 мм |
- Ціна: 152 000 ₴


