
Мотоблок ДТЗ 570БН/М2 (кпп: 3+1, бензин, прямий привід, в заводській упаковці)
19 600 ₴
- В наявності
- +380 (96) 625-00-82
Мотоблок ДТЗ 570БН/М2 (кпп: 3+1, бензин, прямий привід, в заводській упаковці)
Мотоблок ДТЗ 570БН/М2 це полегшена версія добре відомого ДТЗ 570БН.
| Більш спрощена версія ДТЗ 570 БН; розбірна фреза; зчеплення нормально розімкнутого типу; виносний повітряний фільтр, механізм блокування від випадкового включення заднього ходу, є обгінні разблокираторы на колеса, які полегшують поворот і розворот мотоблока |
| Двигун | |
| Модель двигуна | 170F |
| Тип палива | Бензин |
| Потужність двигуна, л. с. | 7,0 |
| Робочий об'єм двигуна, см3 | 208 |
| Номінальні оберти, об/хв | 3000 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт∙год | ≤374 |
| Ємність паливного бака, л | 3,7 |
| Система запуску двигуна | Ручний стартер |
| Повітряний фільтр | З виносним повітрозабірником на кермі |
| Тип, ємність АКБ А∙год | — |
| Об'єм картера двигуна, л | 0,5 |
| Тип масла в картері двигуна | ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG |
| Датчик рівня мастила | + |
| Система охолодження двигуна | Повітряне охолодження |
| Об'єм системи охолодження, л | — |
| Тип охолоджуючої рідини | — |
| Трансмісія, ходова частина | |
| Тип приводу трансмісії | Прямий шестерний |
| Тип зчеплення | Нормально розімкнуте багатодискове в масляній ванні |
| Тип приводних ременів | — |
| Струмок для підключення активної навішування | — |
| Тип коробки передач | Шестерна |
| Кількість передач вперед/назад | 3/1 |
| Спосіб включення заднього ходу | Ручка на кермі |
| Привід фрези | Прямий з конічним редуктором |
| Вал відбору потужності | Задній поздовжній, під шпонку Ø14,5, L=24 |
| Обсяг масла в картері трансмісії, л | 2,0 |
| Тип масла в картері трансмісії | ТМ «ДТЗ» ТАД-17и API GL-5 |
| Транспортні колеса | 4.00-8 з обгонными разблокираторами |
| Колія коліс, мм | 510 |
| Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год | 2,7; 4,5; 6,7/ 5,3 |
| Тип і регулювання керма | Швидке регулювання по висоті та напрямку |
| Робочі органи | |
| Тип причіпного пристрою | Мотоблочного типу |
| Спосіб установки грунтофрез | Замість транспортних коліс |
| Номінальна частота обертання грунтофрез, об/хв | 36; 60; 89 |
| Кількість секцій грунтофрез, шт. | 6=(1+2)+(2+1) |
| Розмір / кількість / тип ножів грунтофрез | 5,5 мм × 235 мм / 24 шт. |
| Ширина захвату грунтофрез, мм | 580, 840 |
| Діаметр ротора грунтофрез, мм | 350 |
| Глибина культивації, мм | До 200 |
| Додаткове обладнання | |
| Електрообладнання | — |
| Вимірювальні прилади | — |
| Інше обладнання | — |
| ЗІП | В комплекті |
| Масогабаритні дані | |
| Габаритні розміри в зборі (Д×Ш×В), на колесах/на фрез, мм | 1450 х 890 х 810 / 1450 х 890 х 720 |
| Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг | 76 / 80 |
"Трактор Плюс" професійно орієнтований сайт з продажу сільськогосподарської техніки і навісного обладнання. Будучи офіційними представниками заводу–виробника, надаємо заводську гарантію. Сільськогосподарську техніку і навісне устаткування доставляємо по всій території України (за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також півострова Крим), можемо доставити прямо до Вашого двору. Доставка здійснюється без передоплати і додаткових платежів (за винятком оплати послуг сторонніх перевізників, таких як Нова Пошта і тд.), ми довіряємо нашим клієнтам і впевнені в якості своєї продукції. Телефонуйте прямо зараз і наші кваліфіковані консультанти з радістю та професійно дадуть відповіді на всі Ваші запитання. Телефонуйте і ви отримаєте найповнішу інформацію і придбайте необхідну Вам техніку вже сьогодні! Гарного Вам врожаю!
До уваги покупця! На сайті, на жаль, можливі неточності в описі, фото, комплектації або технічних характеристиках, що можливо у зв'язку із змінами у виробника. Всі деталі уточнюйте у менеджера! Дякуємо за розуміння!
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Мінімальна ширина обробки | 75 см |
| Максимальна ширина обробки | 116 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 8 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 215 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 360 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 3.7 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1740 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 900 мм |
| Вага | 114 кг |
- Ціна: 19 600 ₴






